MAX komplexní úklidový systém - zánovní

MAX komplexní úklidový systém - zánovní

Zánovní Akce
„Pro všechny druhy podlah. Díky systému namáčení „wash“ a sušení „dry" nehrozí už žádné shýbání ani bolesti zad! Dvoukomorový kbelík usnadňuje manipulaci a šetří Váš čas. Unikátní a jednoduše ovládatelný systém pro odstraňování nečistot likviduje špínu bez zbytečného otáčení a stlačování." Celý popis
1 999 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
484 Kč
-75%
Platí do 30.11.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Skladem 5 kusů

Již dnes k osobnímu odběru
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 1428494

Popis

Komplexní úklidový systém MAX MFM4001BR

Revoluční úklidový systém je revoluční ve využívání dvou komor – jedna na vodu s přípravkem na podlahu a druhá na jednoduché ždímání. To Vám umožňuje snadno a spolehlivě ovládat míru navlhčení návleku mopu. Mop je možné rychle a snadno rozložit na 4 části a uložit je do kbelíku – šetří nejen čas, ale i místo. Kvalitní návlek z mikrovlákna s dlouhou životností výborně absorbuje nečistoty a lze ho prát v pračce na 45 °C. Kbelík má 2 vypouštěcí ventily, které zjednoduší manipulaci při vypouštění vody.

Mop je určený pro všechny typy podlah – vinylové, dřevěné, laminátové, keramické i dlážděné.

  • Materiál návleku: mikrovlákno
  • Délka tyče: 128,6 cm
  • Objem kbelíku: 2 × 9 l
  • Rozměry kbelíku: 37 cm (délka) x 25cm (šířka) x 41cm (výška)
  • Rozměry návleku: 33 cm (délka) x 12 cm (šířka)
  • Obsah balení: mop, 2 x návlek, kbelík