Frusack Frusack Knit Duo Pack - modrá

Frusack Frusack Knit Duo Pack - modrá


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Frusack – sáček k nákupu ovoce a zeleniny z kompostovatelné pleteniny. Frusack je určen k opakovanému použití a napomáhá tak redukci jednorázových plastových obalů. Vyrobeno v ČR za férových podmínek pro dodavatele. Sada: 2 velké sáčky (32×32cm). Celý popis

210
210 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003183584

Popis

Popis produktu

OBSAH BALENÍ:

  • 2× velký sáček: 32×32cm
  • instrukce k údržbě.

Frusack KNIT je pevný a vhodný pro nákupy ve větších objemech. 

nosnost velkého sáčku: 3,5 kg

CO JE TO FRUSACK A PROČ HO POUŽÍVAT?

Každý z nás ročně spotřebuje přes 300 jednorázových mikrotenových sáčků. Ty tvoří obrovskou ekologickou zátěž. Mikrotenové sáčky nelze recyklovat a většinou končí ve spalovnách nebo na skládkách. Největší hrozbu představuje plastový odpad pro život ve světových oceánech.

S Frusackem můžete chodit na nákupy opakovaně a zamezit tak nadužívání zbytečného plastového odpadu.

Z ČEHO A KDE JE FRUSACK VYROBEN?

Frusack je vyroben z kompostovatelné pleteniny na bázi kukuřičného škrobu. Materiál má vlastnosti běžného plastu s tím rozdílem, že po konci užívání se ho lze zbavit ekologicky v prostředí průmyslové kompostárny. Tento materiál je světovým unikátem.

Frusack byl navržen a vyrábí se v České republice za férových podmínek pro dodavatele.

JAK FRUSACK POUŽÍVAT?

Sadu Frusack s sebou jednoduše vezmete na nákup, v jednotlivých sáčcích zvážíte jednotlivé druhy ovoce a zeleniny, projdete přes pokladnu a s nákupem zamíříte domů. Sáčky tak nosíte na nákupy opakovaně. Používat je můžete v supermarketu, na farmářských trzích i kdekoliv jinde. Zboží je možné ve Frusacku i uchovávat.

JAKÉ VÝHODY FRUSACK MÁ?

  • PRŮSVITNOST MATERIÁLU

Frusack je vyroben z pevného materiálu, který je však zcela průsvitný. Prodavačka tak zřetelně rozezná zboží bez nutnosti sáček otevírat.

  • SNADNÁ ÚDRŽBA

Frusack lze bez problému prát a omývat pod tekoucí vodou. Navíc velmi rychle schne.

  • VÁHA

Frusack je velmi lehký (neváží více jak 8 g) a nepřidá tak na ceně zboží. Skladnost materiálu neubere místo ani v kabelce, batohu nebo nákupní tašce.

  • SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

Do Frusacku vložíte zboží a díky prakticky navrženému zavírání stačí ke stažení šňůry jedna ruka. Pod větši vahou se Frusack stáhne zcela sám.

  • POTRAVINY VE FRUSACKU DÉLE VYDRŽÍ

Ovoce a zeleninu lze ve Frusacku též uchovávat. Materiál je prodyšný, potraviny se v něm nezapaří a nepodléhají tak hnilobě nebo urychlenému zrání.

  • LEPENÍ ETIKETY S CENOU

Nechtěli jsme zvyšovat váhu Frusacku přidáním pole k nalepování etiket. Ty lze ale snadno nalepit kolem šňůry tak, aby byl čitelný čárový kód a zase je bez problému strhnout.

  • DALŠÍ VYUŽITÍ

Frusack můžete využívat kreativně. Praktický je třeba na cesty nabo k balení svačin.

  • DOBRÝ POCIT

Používáním Frusacku výrazně zredukujete množství vámi vyprodukovaného odpadu. Můžete tak zažívat radost a odnášet si domů dobrý pocit z každého nákupu.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ tašky set sáčků
Druh zavazadla textilní
Výška 32 cm
Šířka 32 cm
Hmotnost 12 kg
Materiál PLA, bavlna / viskóza
Počet kusů v sadě

Počet kusů v sadě

2