Simply you Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60

Simply you Fertility Blend pro PÁRY (ženy+muži) tob.90+60


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Fertility Blend pro PÁRY obsahuje jedno balení určené výhradně pro ženu (90 tob. ) a jedno výhradně pro muže (60 tob. ). Doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy obsahuje zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, a dále vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity. Celý popis

1099
1 099 Kč
Skladem 4 kusy

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003351519

Popis

Popis produktu

Fertility Blend pro PÁRY obsahuje jedno balení určené výhradně pro ženu (90 tob.) a jedno výhradně pro muže (60 tob.). Doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy obsahuje zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, a dále vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity. Doplněk stravy Fertility Blend® pro muže obsahuje selen, který přispívá k normální spermatogenezi, a zinek k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi.

Fertility Blend® jsou doplňky stravy určené pro páry, které se rozhodly pořídit si dítě. Jedná se o přípravky s patentově chráněným složením, které již pomohly nesčetnému počtu párů k miminku, a to zcela přirozenou a bezpečnou cestou.

Složení:Dávkování:

Doporučené dávkování pro ženu: 3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Doporučení dávkování pro muže: 2 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Balení:

90 tablet pro ženu + 60 tablet pro muže

Dávka na 1 měsíc. 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Části těla a problematiky Hormonální rovnováha, Sexuální zdraví, plodnost