Harrows Šipky Steel Gyro - 24g K

Značka: Harrows Náš kód: 100002198835

Partnerský prodej

Harrows Šipky Steel Gyro - 24g K

Steelové šipky Gyro nabízí skutečně jedinečné barrely s extra přilnavostí. Barrely jsou doplněny násadkami Gyro s otočným koncem a letkami Dimplex. Celý popis

990

990 Kč včetně DPH
Již se neprodává

Toto zboží vám nabízíme v rámci partnerského prodeje. Podmínky doručení se mohou lišit od našich standardních podmínek. Více informací

Hodí se vědět k partnerskému prodeji

Nákupní proces je úplně stejný, jak jste zvyklí. Staráme se o celou vaši objednávku i následnou komunikaci či případnou reklamaci. Rozdíl spočívá jen ve způsobu doručení. Zboží k vám putuje z našeho partnerského skladu v samostatné zásilce za speciální sazbu dopravného, bez možnosti osobního odběru na prodejnách MALL. U vybraných partnerů lze využít doručení na odběrná místa Uloženky.

V případě odstoupení od kupní smlouvy ve 14 dnech nebo reklamace výrobku, jehož jedna strana je delší než jeden metr nebo jeho váha přesahuje 20 kg, kontaktujte, prosím, nejdříve naši zákaznickou linku.

Zboží nabízené v rámci partnerského prodeje poznáte podle štítku Partnerský prodej

Popis

Popis produktu

Steelové šipky Gyro nabízí skutečně jedinečné barrely s extra přilnavostí. Barrely jsou doplněny násadkami Gyro s otočným koncem a letkami Dimplex.

  • 85% tungsten

  • Váha šiky: 24g (+ 1,1g násadka, 0,5g letka)

  • Délka barrelu: 49 mm

  • Průměr barrelu: 7,3 mm

  • Násadky: Gyro

  • Letky: Dimplex 4013


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ tungstenové
Hmotnost 24 kg
Počet kusů 3 ks