Pedigree Dentastix Daily Fresh dentální pamlsky pro psy malých plemen 10 x 110g

Pedigree Dentastix Daily Fresh dentální pamlsky pro psy malých plemen 10 x 110g

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Snacky pečující o zuby s eukalyptem a výtažkem ze zeleného čaje pro svěží dech, speciální textura & aktivní látky pro čištění zubů, redukce tvorby zubního kamene, zubního plaku a zápachu z tlamy.
Celý popis
499 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
415 Kč
41,50 Kč/ks
-16%
Od prodejce MALL

Skladem 5+ kusů

Ihned k odběru na prodejně
Prodejny
 
Již zítra při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1364988

Popis

Psi používají svou tlamu na všechno, takže je pro ně naprosto zásadní mít zdravé zuby a dásně.

Přesto 4 z 5 psů začnou po 3. roce života trpět onemocněním dásní. Což jim velmi omezuje život a může vést k nutnosti léčby u veterináře. S pomocí veterinářů a odborníků na výživu ve Waltham™ Centru pro výživu domácích zvířat vyvinulo Pedigree® pro psy řadu chutných žvýkacích pamlsků, které snižují tvorbu plaku a zubního kamene, a pomáhají tak snižovat riziko vzniku onemocnění dásní.

Pedigree® Daily FRESH DentaStix® jsou dentální pamlsky v jedinečném tvaru písmene X, u kterých je vědecky dokázáno, že při každodenním užívání pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene až o 80 %.

Pedigree® Daily DentaStix® jsou navrženy tak, aby byly pro dostatečný účinek žvýkány dostatečně dlouho, mají jemnou abrazivní texturu a aktivní složky, které pomáhají omezit usazování plaku a tvorbu zubního kamene. Jsou chutné, přesto mají nízký obsah tuku, neobsahují přidaný cukr, umělá barviva a ochucovadla. Pedigree® – posilujte ve svém psu všechny jeho dobré vlastnosti.

  • Je vědecky dokázáno, že žvýkací psí pamlsky Dentastix®, podávané vašemu psovi každý den, snižují tvorbu zubního kamene až o 80 %.
  • Díky kombinaci speciální textury a aktivních přísad jsou žvýkací psí pamlsky Pedigree® DentaStix® opravdu účinné.
  • Pedigree® DentaStix® dentální pamlsky byly vyvinuty společně s veterináři a odborníky na výživu ve Waltham™ Centru pro výživu domácích zvířat.
  • Mají nízký obsah tuku, neobsahují přidaný cukr, umělá barviva a příchuti.
  • Chutné žvýkací pamlsky pro domácí mazlíčky jsou k dostání jednotlivě nebo ve větším balení. V nabídce jsou 3 různé velikosti pamlsků vyhovující rozměrům tlamy malých, středních a velkých psů.

Složení:

  • Cereálie, Výrobky rostlinného původu (včetně 0.2% extraktu z bezkofeinového zeleného čaje a 0.03% eukalyptového oleje), Minerální látky (včetně 2.3% tripolyfosfátu sodného), Maso a výrobky živočišného původu, Oleje a tuky

Analytické složky:

  • protein: 7.7 , obsah tuku: 1.3 , obsah anorganických látek: 5.4 , hrubá vláknina: 0.70 , vlhkost: 16.2 , energie: 308 kcal/100g. , Barviva, Nutriční doplňkové látky, Vitamin E: 1365 mg, Síran zinečnatý heptahydrát: 830 mg, Senzorické doplňkové látky:

Kuřecí příchuť: 36.3 mg