Qnap HS-251+ / NAS / RJ-45 / 2 x 3,5"

Značka: Qnap Náš kód: 857034

Doprava zdarma

Qnap HS-251+ / NAS / RJ-45 / 2 x 3,5"

Čtyřjádrový nehlučný NAS bez ventilátoru s výstupem do HDMI pro co nejlepší audiovizuální prožitek. Dokonalý pro použití jako domácí kino a multimediální centrum – HDMI rozhraní a přehrávání Full HD videa. 2 sloty na 3,5" disky. Celý popis

8990
8 990 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 10 599 Kč, Ušetříte 1 609 Kč (15 %)
Cena s MALL kartou:
6 990 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

Nehlučný, bezprašný a mnohem výkonnější

HS-251+ založený na čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® 2,0 GHz byl vytvořen jako nehlučné řešení typu NAS, které uživatelům umožňuje využívat soubory a média bez jakéhokoli rozptylování představuje dokonalé řešení pro nadšence pro domácí kino, audiofily usilující o maximalizaci kvality svých audiovizuálních zážitků a uživatele přející si provozovat svůj systém nepřetržitě bez jakéhokoli šumu na pozadí. Se svou podporou konektivity rozhraní HDMI pro přehrávání videí v rozlišení 1080p a se svými schopnostmi hardwarového překódování je HS-251+ ideálním domácím společníkem pro multimediální zábavu. Vzhledem k tomu, že nemá ventilátory, neobsahuje HS-251+ žádné vnitřní pohyblivé součásti, což zlepšuje jeho spolehlivost a i po dlouhé době užívání zůstává čistý a bezprašný. HS-251+ lze nejlépe využívat jako spolehlivé úložné řešení s diskovými jednotkami SSD nebo WD® Red™ a Seagate® pro NAS.

Moderní a stylový

HS-251+ se svou revoluční bezventilátorovou architekturou byl stvořen pro obytné místnosti a vyznačuje se moderním stolní koncepcí, která Vám umožní umístit jej vedle Vaší HDTV, herních konzolí, či dalších prvků Vašeho digitálního životního stylu. Pod stylovým a kompaktním tělem z broušeného hliníku má HS-251+ spoustu špičkových funkcí a aplikací schopných uspokojit potřeby každodenní zábavy, ukládání dat a zálohování. HS-251+ je snadno použitelný a udržovatelný. Vzhledem k jeho snadno přístupnému rozvržení je přidávání a odstraňování souborů pozoruhodně snadné i pro začátečníky.

Čtyřjádrový CPU pro vyšší výkon

HS-251+, založený na 64-bitovém čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron® 2,0 GHz s tloušťkou vrstvy 22 nm, se 2 GB energeticky efektivní paměti DDR3L RAM a s podporou duálních portů LAN, je silným NAS o vyšším výkonu, který dokáže vyvinout rychlost až 224MB/s při čtení i při zápisu. HS-251+ může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 2,0 GHz na 2,42 GHz.

Intuitivní a moderní operační systém QTS pro NAS

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalý. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha a provoz s více okny dělají všechny rysy vašeho HS-251+ – od provozování systému po multimediální funkce – plně dostupnými a snadno použitelnými. QTS Vám umožňuje:

 • Centralizovat Vaše data, soubory a zálohy.
 • Synchronizovat soubory mezi různými počítači, tablety, mobilními zařízeními a prostředím, a sdílet soubory napříč různými skupinami a komunitami.
 • Shromažďovat, využívat a sdílet svou velkou sbírku fotografií, hudby a videí.
 • Vysílejte HD filmy a rodinná videa do různých síťových přehrávačů.
 • Ke všem svým souborům nyní můžete získávat přístup, spravovat je a využívat je pomocí svých tabletů a inteligentních telefonů.
 • Rozšiřte si funkcionalitu HS-251+ instalací více než 100 aplikací instalovaných na vyžádání z QNAP App Center.

Vybudujte své mediální centrum a získávejte přístup odkudkoli

Na HS-251+ se můžete spolehnout jakožto na základní kámen všech svých digitálních potřeb, od využívání mediálních souborů na HDTV, inteligentních telefonech a tabletech až po synchronizaci souborů mezi různými počítači a mobilními zařízeními. Stane se z něj Vaše osobní prostředí cloud, abyste mohli být v nepřetržitém spojení se svými daty. Využívejte služby myQNAPcloud, která vám umožní přistupovat k Vašemu HS-251+ dálkově odkudkoli. Okamžitě vysílejte nebo sdílejte svůj multimediální obsah a sdílejte jej se svými přáteli.

Archivujte své fotografické vzpomínky. Sdílejte svůj život.

HS-251+ funguje jako váš fotografický trezor, do kterého můžete zálohovat své oblíbené fotografie. Photo Station usnadňuje sdílení fotografií a Vy máte možnost vyznačit své vlastní ovládací prvky přístupových práv. Prostě nahrajte své fotografie na HS-251+, vytvořte a uspořádejte svá fotoalba pomocí webového prohlížeče, a sdílejte je se svou rodinou a přáteli na serverech sociálních sítí, jako například Facebook®, Google+™, Twitter® a Pinterest®. Užitečná jsou i Vaše mobilní zařízení, protože Vám umožňují okamžitě nahrát fotografie na HS-251+ pomocí mobilních aplikací Qfile nebo Qphoto dostupných na zařízeních pro iOS® nebo Android™. Teď prostě můžete vzít tolik fotografií, kolik budete chtít a svěřit své cenné sbírky fotografií HS-251+!

Vybudujte si svou domácí hudební knihovnu a využívejte hudbu odkudkoli

Music Station Vám umožní kategorizovat Vaši hudební sbírku a zobrazuje obálky alb, abyste měli jak uspořádat svůj osobní seznam skladeb. Prostřednictvím Music Station můžete svou hudbu využívat kdekoli a odkudkoli pouhými několika kliknutími. Do Music Station byly integrovány tisíce místních i globálních internetových online rozhlasových stanic, které také můžete využívat. Na svá mobilní zařízení si můžete nainstalovat aplikaci Qmusic pro poslech Vaší mnohaterabytové hudební kolekce kdekoli, kam zamíříte.

Svobodně užívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte svůj HS-251+ jako multizonální multimediální systém, kterým naplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Máte možnost centrálně spravovat a vysílat fotografie, hudbu a videa z HS-251+ do různých místností pomocí jediného zařízení využívajícího zařízení Bluetooth® a USB připojených k HS-251+ (pouze pro vysílání hudby), HDMI, DLNA®, Apple TV® a Chromecast™*. Všichni členové rodiny v různých zónách mohou využívat pohodlí a jednoduchost přehrávání médií a ukládání multimédií.

Alternativně, chcete-li sami využívat multimédia, můžete si vybrat některé zařízení kompatibilní s DLNA, používat aplikaci Qfile na zařízení se systémem iOS® k procházení videí/fotografií a k přehrávání na TV prostřednictvím Apple TV®, nebo k transformaci zařízení HS-251+ na výkonný vysílací stroj nabízející podporu DLNA®, Roku®, Amazon® Fire TV, a Google TV™ spolu s podporou mediálního serveru Plex Media Server.

Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync přemění Váš HS-251+ na zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum synchronizace souborů. Každý soubor nahraný na HS-251+ bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům či mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť v prostředí cloud Google Drive™ and Dropbox®.

Revoluční termální koncepce bez ventilátorů a energetická efektivita

Namísto ventilátorů se HS-251+ vyznačuje pozoruhodnou termální koncepcí, která inteligentně disipuje teplo, čímž nám umožnila vytvořit hladkou a moderní koncepci bez objemnosti konvenčních systémů NAS. Tato inovativní termální koncepce umožňuje hladký provoz HS-251+ i za nejtěžšího vytížení. HS-251+ je navíc ekologicky příznivý. Vyznačuje se energeticky úspornými funkcemi, jako režim spánky systému S3 nebo režim odstávky pevných disků v době nepoužívání a možnostmi plánování výkonu.

Centrum stahování 24/7

HS-251+ je dokonalým centrem stahování pro vysokorychlostní stahování prostřednictvím protokolů BT, Magnet, PT (Private Trackers), eMule, FTP, a HTTP. Po nastavení úloh stahování budete mít možnost vypnout svůj počítač, a HS-251+ bude pokračovat stahováním tolika HD videí, kolik budete chtít. S mobilní aplikací Qget můžete snadno vyhledávat zdrojové soubory ke stažení, stahovat obsah na HS-251+ a spravovat úlohy stahování na svých mobilních zařízeních.

Surveillance Station- chrání Váš domov a Vaše cennosti

HS-251 + poskytuje profesionální Dozorovací Stanici pro dohled v reálném čase, video a audio záznam a přehrávání s širokým rozsahem přizpůsobitelných nastavení. Díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní a rozšiřovatelným licencím ke kanálům IP kamer může Surveillance Station posloužit k vybudování profesionálního dozorovacího centra k zajištění bezpečí Vaší nemovitosti a Vašich cenností. Dále si můžete na svá zařízení se systémy iOS® nebo Android™ nainstalovat aplikaci Vmobile a řídit monitorovaní kamer kdykoli a odkudkoli pro zabezpečení prostředí své kanceláře, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své mobilní zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na Váš HS-251+. HS-251+ nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer a dokoupením dodatečných licencí je můžete rozšířit až na 40 kanálů.

Získávejte přístup a využívejte svůj obsah pomocí svých mobilních zařízení

HS-251+ je Vaším privátním úložištěm cloud, které virtuálně zvyšuje kapacitu Vašich inteligentních mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup k uloženým souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechno toto množství souborů nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení se systémem iOS®, mohou uživatelé také prohlížet videa a fotografie uložené na HS-251+ a přehrávat je na TV prostřednictvím Apple TV®. Qmanager Vám umožňuje dálkově a účinně monitorovat a spravovat HS-251+, aniž byste zapnuli své PC. Pomocí Qnotes můžete vzít a sdílet své digitální poznámky a využívat sdílenou hudbu, fotografie a videa na HS-251+ kdykoli a kdekoli pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo.

Přidejte si téměř neomezenou funkcionalitu s Centrem aplikací od QNAP

Kromě výše uvedených předem nainstalovaných aplikací má HS-251+ také integrované Centrum aplikací, které poskytuje různé aplikace instalované dle potřeby vyvinuté u QNAP a u vývojářů z řad třetích stran, včetně nástrojů pro zálohování/synchronizaci, podnikání, správu obsahu, komunikaci, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Jde také o centralizované umístění pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací. Vývojová platforma QNAP přijala ducha otevřeného zdrojového kódu a umožňuje Vám i dalším vývojářům vytvářet vlastní aplikace, čímž HS-251+ získává téměř neomezené příležitosti.

Obsah balení

 • NAS HS-251+
 • 2× ethernetový kabel
 • napájecí adaptér + kabel do zásuvky
 • šrouby pro upevnění 3,5" či 2,5" disků
 • dálkové ovládání

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Max. počet HDD 2
Sdílení z domácí sítě (DLNA) ano
USB 2.0 2 ×

Alternativní produkty

Qnap TS-251A-2G / NAS / RJ - 45 / 2 x 3,5"
8 869 Kč
+ doprava zdarma

Skladem MALL – můžete mít už dnes

Kdy bude zboží u vás?

Zboží je skladem na našem distribučním centru, a tedy připravené k okamžité expedici k vám.

Doručení dopravcem: ještě dnes u vás
Osobní odběr v Praze: dnes
Osobní odběr mimo Prahu: zítra

Dopravce: Uvedený termín platí pro Expresní dopravu. Pokud zvolíte Dopravu zdarma, zboží vám doručíme do 2 – 3 následujících pracovních dní.
Osobní odběr (v Praze): Při odeslání objednávky do 13:00 hod vám zboží doručíme již ten samý pracovní den.
Osobní odběr (mimo Prahu): Při odeslání objednávky do 21:00 hod vám zboží doručíme následující pracovní den.

Vysoce výkonný NAS se dvěma pozicemi pro 3,5 disky, 3× portem USB, 2× RJ-45 a HDMI připojením, dálkovým ovládáním a rozsáhlými multimediálními schopnostmi včetně přehrávání 4K videa.


WD My Cloud EX2 Ultra / 8 TB / NAS / RJ-45 / 2 x 3,5"
13 490 Kč

9 490 Kč
+ doprava zdarma

Skladem u dodavatele – můžete mít už 26.4.

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

V políčku za dostupností je uvedeno předpokládané datum, kdy vám bude zboží při objednání doručeno.

Doručení dopravcem: 27.4.
Osobní odběr v Praze: 26.4.
Osobní odběr mimo Prahu: 27.4.

WD My Cloud EX 2 ULTRA je 8TB síťové úložiště dat (NAS) se dvěma sloty na 3,5" SATA disky. Rozsáhlé možnosti zálohování a sdílení.