Qnap TS-253A-4G / NAS / RJ-45 / 2x3,5"

Hodnocení: 5 6 hodnocení Značka: Qnap Náš kód: 856328

Doprava zdarma

Qnap TS-253A-4G / NAS / RJ-45 / 2x3,5"

Kombinovaný NAS se systémem QTS-Linux: ucelené řešení soukromého prostředí cloud pro centralizaci úložišť a aplikací IoT. 2 sloty na 3,5" disky, rozsáhlé multimediální funkce včetně přehrávání 4K videa, možnost šifrování. Celý popis

10599
5 6
10 599 Kč včetně RP a DPH
Cena s MALL kartou:
8 599 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Popis

Popis produktu

V rámci připravenosti na nadcházející éru Internetu věcí (Internet of Things, IoT) už TS-253A inovativně podporuje Linuxovou platformu s otevřeným zdrojovým kódem, která je bránou pro IoT řešení do jiných inteligentních zařízení. TS-253A uživatelům umožňuje přímé využívání různých funkčně dobře vybavených Linuxových aplikací , využívání soukromého prostředí cloud nabízejícího kombinaci úložišť a aplikací pro IoT a profesionální vývojáři mohou vyvíjet a provozovat aplikace pro IoT přímo na TS-253A. Zabezpečený a spolehlivý TS-253A je plný funkcí kriticky nezbytných pro podnikání, jako jsou například snímky svazků/LUN – to umožňuje návrat souborů/složek do předchozího stavu v případě jakéhokoli poškození nebo ztráty souborů. TS-253A je založen na nejnovějším čtyřjádrovém procesoru Intel® Celeron®, který uživatelům umožňuje využívat přehrávání videí 4K (H.264) a překódování videí 1080p/4K v reálném čase přímo z TS-253A na jakémkoli displeji HD/4K.

 • Podporuje operační systém Linux® s přímým výstupem do HDMI
 • Duální HDMI výstup pro přepínání mezi volbami duplicitní a rozšířené pracovní plochy
 • Hardwarově akcelerované šifrování AES-NI pro účinný kryptografický výkon až 224 MB/s
 • Podporuje hardwarové dekódování 4Ka překódování videí 4K H.264 za chodu nebo offline
 • Rychle vyhledávejte soubory pomocí přirozeného vyhledávání v reálném čase s Qsirch 2.1
 • Sjednocené úložné řešení NAS a iSCSI-SAN pro virtualizaci
 • Podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V a pokročilé virtualizační funkce
 • Hybridní přístup k virtualizaci v jediném NAS: Virtualization Station a Container Station
 • Vybudujte si osobní karaoke systém s vysoce kvalitním zvukovým výstupem a s novou aplikaci OceanKTV

Duální systémy QTS-Linux vybavené pro éru IoT

Duální systémy QTS-Linux na TS-253A jsou založeny na pokročilých virtualizačních technologiích od QNAPu. Revoluční architektura na TS-253A uživatelům umožňuje nejen stahovat množství aplikací z QTS App Center, QTS App Center ale také vyvíjet nebo využívat balíky IoT pro Linux® a zobrazovat je pomocí výstupu do HDMI. Pomocí TS-253A můžete dle potřeby vyvíjet a instalovat různé balíky pro IoT a centrálně ukládat data na TS-253A, čímž získáte výhodu zabezpečeného privátního úložiště a vývojového řešení. Jednoduše k TS-253A připojte klávesnici, myš a monitor HDMI a využívejte Linuxovou Stanici stejně, jako byste používali své PC*. Linuxovou Stanici můžete také provozovat jako vzdálenou pracovní plochu pro okamžitou správu prostřednictvím webového prohlížeče

Čtyřjádrová procesorová jednotka Intel Celeron splňuje požadavek efektivního víceúlohového provozu

TS-253A, vybavený nejnovějším čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® N3150/N3160, 14 nm, 1,6 GHz, dvoukanálovou 4/8 GB DDR3L-1600 RAM (navýšitelnou na 8 GB) a dvěma porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s, podává rychlost čtení až 224 MB/s a hladce a rychle provozuje úlohy. TS-253A může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 1,6 GHz na 2,08 GHz. TS-253A provozuje hardwarově akcelerované šifrování Intel® AES-NI pro rychlejší přenosové rychlosti až 224 MB/s při 256-bitovém šifrování AES jak pro celé svazky NAS, tak i pro sdílené složky, čímž vylepšuje systémový výkon i zabezpečení a přitom zajistí bezpečí citlivých podnikových údajů uložených na TS-253A.

Prvotřídní překódování videí v rozlišení 4K v reálném čase a offline

TS-253A nabízející pokročilou HD grafiku osmé generace Intel®, podporuje hardwarové dekódování videí 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p pro konverzi do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV podporuje hardwarové dekódování 4K (H.264) a podává prvotřídní překódování videí 4K (H.264) a 1080p v reálném čase a offline do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na inteligentních TV. S offline překódováním můžete prožívat nepřerušované přehrávání videí na File Station, Video Station a v mobilní aplikaci Qfile i tehdy, když se můžete připojit k Internetu jen přes pomalé připojení, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením. TS-851 Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.

QTS 4.2 – jednoduchý, pohodlný a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalejší. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací pro provoz většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek s prostředím cloud a zavádí pokročilejší funkce, jako například snímky svazků/LUN, dálkové připojení ke službám poskytovatelů veřejného prostředí cloud ve File Station, multizonální multimediální systém, a další.

Obnovujte soubory pomocí Snímků

QTS Storage Manager přidává snadno použitelný webový snímkovací nástroj, kterým můžete snadno zálohovat a obnovovat data na TS-253A zpět do jakéhokoli bodu v čase v případě, že byste někdy přišli o nějaká důležitá data. Můžete pořizovat snímky svazků i LUN (až 256 snímků na jeden svazek nebo LUN a maximálně 1024 snímků na jeden NAS), účinně replikovat snímky svazků/LUN na vzdálené servery funkcí Snapshot Replica, přičemž budou zkopírovány pouze provedené změny, a rychle naklonovat snímek svazku /LUN jako místní svazek bez přerušení právě probíhající systémové operace. Dokonce můžete systém nakonfigurovat tak, aby před zálohováním prostřednictvím služeb RTRR/rsync automaticky pořídil snímek svazku, a to i tehdy, je-li soubor právě otevřen.

Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště

TS-253A podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS, a AFP pro sdílení souborů napříč sítěmi se systémy Windows®, Mac®, Linux®/UNIX®. Data, protokoly a obrazy ISO CD a DVD lze ukládat centrálně na TS-253A a chránit integrovaným antivirovým řešením. Služby Windows AD® a LDAP umožňují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo integrované služby LDAP. TS-253A podporují SAMBA v4 a je schopen zastávat funkci doménového řadiče Windows pro správu nastavení práv.

Ucelená zálohovací řešení zabezpečení dat

QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování dat v reálném čase a podle plánu na OS Windows, včetně archivace e-mailů v programu Outlook. Podporována je i Apple Time Machine®, aby uživatelé Mac® OS X měli nějaké řešení k bezpracnému zálohování dat na TS-253A. Port USB 3.0 na předním panelu TS-253A nabízí funkci kopírování jedním dotykem, pomocí které můžete jediným kliknutím bezprostředně zálohovat data z externích disků na TS-253A, nebo alternativně zálohovat data z TS-253A na externí disky. Podporována je také široká škála zálohovacího software od třetích stran, jako například Acronis® True Image a Symantec® Backup Exec.

Rozsáhlé možnosti zabezpečení

V prostředí otevřených sítí se podniková data mohou stát terčem potenciálního útoku. TS-253A poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například šifrovaný přístup, blokování IP adres a další. IT administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neoprávněnému přístupu k důležitým souborům. TS-253A dále podporuje 256-bitové šifrování AES pro svazky i pro sdílené složky, čímž brání neoprávněnému přístupu k citlivým osobním údajům a jejich narušení i v případě krádeže pevných disků nebo i celého systému.

Zabezpečený přístup s VPN a se serverem proxy

TS-253A lze používat jako VPN server s podporou L2TP/IPsec, OpenVPN a PPTP, takže Vám umožní zabezpečený přístup k datům sdíleným v rámci privátní místní sítě. TS-253A lze používat také jako klienta VPN pro připojení k jiným serverům VPN nebo k jiným virtuálním privátním sítím prostřednictvím protokolů PPTP a OpenVPN pro zabezpečený přenos dat. VPN Client dále umožňuje připojení Vašeho NAS k více serverům najednou. Svá zařízení můžete připojit ke svému NAS a ke svému VPN serveru doma pro přístup k datům na LAN; Kromě toho se také můžete přes klienta VPN Client na Vašem NAS připojit k serverům VPN ve Spojených státech pro přístup ke službám, jejichž provoz je ve Vaší oblasti omezen, jako například Netflix a Hulu v HD Station. TS-253A Vám poskytuje různé možnosti VPN a pomáhá zabezpečit Vaše přenosy dat. TS-253A podporuje také nastavení proxy serveru. Balík serveru proxy umí nakonfigurovat velikost paměti cache, podporuje přenosové protokoly, zaznamenává webové stránky, které jste prohlíželi, a umí nakonfigurovat výkonný systém řízení obsahu, který omezuje využívání Internetu. K dalším funkcím patří například protokolární záznamy práce, které slouží k zapamatování uživatelových zvyklostí a preferencí a antivirus SquidClamav pro proxy servery k zajištění bezpečí připojení.

Synchronizace souborů napříč více zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync přemění Váš TS-253A na zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum synchronizace souborů. Každý soubor nahraný na TS-253A bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům nebo mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync nyní poskytuje další nové funkce— umožňuje Vám synchronizovat sdílené složky a vytvářet skupinové sdílené složky exkluzivně pro Váš projektový tým; poskytuje centralizovanou konfiguraci správy, pomáhá šetřit časem administrátorů IT; dále podporuje centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení, aby nedošlo k narušení dat, a dokonce i obnovit data po opětovném získání zařízení. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů na cloud úložiště Google Drive™ a Dropbox

Užívejte si svůj exkluzivní karaoke systém s OceanKTV

QNAP OceanKTV je první karaoke aplikace na bázi NAS na trhu, která Vám umožní vytvořit si doma kvalitní karaoke zážitek. TS-253A nabízí vysokokapacitní úložiště, které pojme až tisíce karaoke písní v rozlišení 1080p. Prostě připojte svou TV s velkou obrazovkou k TS-253A prostřednictvím HDMI a začněte zpívat s OceanKTV. Pro vytvoření co nejlepší atmosféry jsou dodávány čtyři motivy uživatelského rozhraní, a s mobilní aplikací OceanKTV můžete celý tento prožitek ovládat ze svého telefonu nebo tabletu. TS-253A je více než jen NAS: je to karaoke stroj pro pěveckou zábavu. Využívejte sami nebo s přáteli!

Vysoce kvalitní zvukový efekt s duálním mikrofonním vstupem a funkcí Line Out

TS-253A má dva 6,3 mm konektory pro dynamický mikrofon, které poslouží pro připojení až dvou dynamických mikrofonů. Ve srovnání s průměrnou kvalitou příjmu USB mikrofonů nabízí TS-253A čistější kvalitu příjmu, protože je vybaven 20-bitovým analogově-digitálním převodníkem (ADC). Kromě toho má TS-253A 24-bitový digitálně-analogový převodník (DAC), který umí vysílat zvukové signály přes konektor Line Out do Vašeho zesilovače a podávat tak jasnější stereofonní zvuk. Tím, že nabízí vynikající funkcionalitu zvukového výstupu/vstupu spolu s různými aplikacemi, Vám TS-253A přináší fantastický audiovizuální zážitek.

Rozsáhlé dozorovací řešení poskytuje zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Surveillance Station je profesionální Systém správy videa (Video Management System, VMS) který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na svá zařízení se systémy iOS® nebo Android™ a kdykoli a odkudkoli provádět správu monitorovaných kanálů za účelem zabezpečení svého kancelářského prostředí, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru k okamžitému nahrávání na Váš TS-253A. TS-253A je dodáván se čtyřmi bezplatnými kanály kamer IP a dokoupením dodatečných licencí můžete tento počet rozšířit až na 40 kanálů.

Aplikace instalovatelné dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS

Integrované Centrum aplikací poskytuje různé aplikace instalované dle potřeby vyvinuté u QNAP a u vývojářů z řad třetích stran, včetně nástrojů pro zálohování/synchronizaci, podnikání, správu obsahu, komunikaci, stahování, zábavu a mnoho dalšího. Zároveň se jedná o centralizované umístění pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací, které vám umožní přímou aktualizaci aplikací ihned, jak budou vydány jejich nové verze.

Indikátory LED s ovládacími prvky nastavování jasu

Díky 20-krokovým ovládacím prvkům nastavování jasu LED indikátorů poskytuje TS-253A flexibilní možnosti nastavení jasu LED. Jas všech systémových indikátorů můžete nastavovat na základě okolního prostředí nebo můžete systém nastavit tak, aby dle potřeby ztlumil jas LED automaticky v určitou denní dobu.

Obsah balení

 • NAS TS-253A
 • 2× ethernetový kabel
 • napájecí adaptér + kabel do zásuvky
 • šrouby pro upevnění 3,5" či 2,5" disků
 • dálkové ovládání

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Max. počet HDD 2
Sdílení z domácí sítě (DLNA) ano
USB 2.0 4 ×