Synology DiskStation DS115j

Hodnocení: 5 5 hodnocení Značka: Synology Náš kód: 708789

Doprava zdarma

Synology DiskStation DS115j

Synology DiskStation DS115j je kompaktní, lehký a energeticky úsporný disk NAS pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sdílení souborů s přáteli a rodinou. Celý popis

2340
5 5
2 899 Kč
2 340 Kč
-19%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 708789

4 uživatelské recenze

Hodnocení: 5
  • Jan F., Třebenice

Na 💯 % doporučuji jede suprově.

Hodnocení: 5
  • Autor si přál zůstat v anonymitě

Jsem příjemně překvapen vybaveností tohoto produktu. Lze nainstalovat některý z mnoha pluginů na všechno možné (synchronizace do cloudu, FTP, IP kamera, DLNA). Výkon je ale velmi omezený, což je…

Hodnocení: 5
  • Martin G., XXXXX

Nejobyčenější NAS z rodiny Synology, ale poměr výkon/možnosti/support/cena vynikající. DLNA funguje bez problému (u mě TV LG)

Všechny recenze

Popis

Popis produktu

Základní parametry:

  • Procesor Marvell Armada 370 88F6707 s frekvencí 800 MHz
  • Systémová paměť RAM 256 MB DDR3
  • 1× pozice pro externí disk 2.5"/3.5" SATA HDD
  • Maximální velikost jednoho svazku 16 TB
  • DLNA, 2× USB 2.0, DNS, VPN, mail server, Cloud sync

Klíčové vlastnosti:

Vítězný operační systém – DiskStation Manager

Synology DiskStation Manager (DSM) je elegantní prohlížečový operační systém používaný na všech zařízeních DiskStation a RackStation, což vám usnadní správu vašeho Synology NAS serveru. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní je v DSM přístup k vašim datům a jejich sdílení lepší a jednodušší. Centrum balíčků Synology vám umožní stahovat a instalovat užitečné přídavné balíčky šité na míru jednotlivcům i firmám, což učiní váš život zábavnější a práci produktivnější.

Domácí monitoring dostupný všem

Pomocí přídavného balíčku Surveillance Station dvou licencí zdarma pro IP kamery slouží DS115j jako vaše domácí dohledové centrum. Stačí jednoduše připojit více IP kamer do domácí sítě, spárovat je s DS115j a poté snadno sledovat záznamy živého sledování, nahrávat videa nebo využít jiných pokročilých funkcí, jako je např. detekce pohybu nebo přesměrování oznámení. Díky podpoře tisíců IP kamer lze snadno nalézt kompatibilní modely a značky. Zabezpečte svůj domov, aniž byste museli vykrást banku.

Zálohování dat různými způsoby

DS115j je ideální místo pro zálohy vašich dat. Vše na svém počítači můžete zálohovat přímo na Synology NAS pomocí Cloud Station, ať používáte Windows nebo Mac. Uživatelé Mac mohou využít také podpory původní aplikace Apple® Time Machine. Jako cílové místo svého zálohování si můžete zvolit nejen místní pevné disky, ale také připojená úložná zařízení USB nebo veřejné cloud služby, jako jsou např. Amazon S3, Amazon Glacier, Microsoft Azure, SFR nebo hicloud. „Záloha a replikace" vám dále umožňuje úkoly zálohování naplánovat, obnovit server do určitého časového okamžiku a zároveň minimalizovat potřebu úložného prostoru a času na zpracování tím, že ukládá pouze konkrétní bloky dat, které byly mezi verzemi změněny.

Vaše nejlepší centrum souborů

File Station je rychlý a bezpečný nástroj pro sdílení a správu vašich souborů uložených na DS115j. Svoje data nahrajete ze svého Mac nebo PC pouhým přetáhnutím. Rozšířené filtry umožňují snadné vyhledávání dokumentů, fotografií nebo videí. Vestavěný FTP nebo e-mailový klient v DS115j vám umožní snadno třídit a sdílet soubory pomocí pokročilé webové aplikace. Soubory a složky můžete s ostatními sdílet i pouhým odesláním odkazu. Soubory jsou dostupné na mobilních zařízeních pomocí doprovodné mobilní aplikace DS file. HTTPS, SSL/TSL šifrování a datum vypršení platnosti odkazu pak zajišťují, že sdílení souborů přes internet je zcela bezpečné.

Nejkompatibilnější sdílení

Využijte snadného sdílení souborů napříč platformami Windows®, Mac® a Linux®, pro něž DS115j nabízí komplexní podporu síťových protokolů včetně FTP, SMB2, AFP, NFS a WebDAV. Díky integraci Windows AD a LDAP lze DS115j bez problémů začlenit do jakéhokoli existujícího síťového prostředí – správci systémů tak nemusejí udržovat dvě sady přihlašovacích údajů. Díky funkci Odpadkového koše podporovaného v AFP, CIFS, File Station a WebDAV se rovněž nemusíte obávat o chybějící soubory. Soubory odstraněné ve sdílené složce se automaticky přesunou do Odpadkového koše.

Kdykoli dostupné soubory díky službě cloud

DS115j vám přináší kompletní cloud službu. Cloud Station vám umožní synchronizovat soubory mezi zařízeními DiskStation a vícero zařízeními včetně Windows PC, Mac, Linux, iOS, Android a dále též mobilními zařízeními Windows, přičemž obousměrná synchronizace umožňuje synchronizaci mezi různými zařízeními DiskStation. Svoje zařízení DiskStation Soubory můžete synchronizovat i s Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box, hubiC a Baidu Cloud – vytvoříte si vlastní hybridní cloud pro flexibilnější ukládání a prevenci ztráty dat.

Připojení k vašim datům snadno a rychle

Cílem Synology je umožnit vám co nejpraktičtější využití všech služeb na DS115j. Díky Synology QuickConnect nemusíte řešit složité nastavení DDNS. QuickConnect vás zbaví složitého nastavení routeru a přesměrování portů, takže vaše soubory pro práci i zábavu budou okamžitě dostupné z kteréhokoli počítače, notebooku nebo mobilního zařízení bez dodatečných poplatků.

Využijte multimediální knihovnu

DS115j můžete využít jako ústřední platformu pro organizaci, zálohování a sdílení sbírek fotografií, hudby a videa. Díky jednoduchému a elegantnímu rozhraní a balíčkům Synology – Photo Station, Audio Station a Video Station – si můžete snadno a bez problémů vytvořit centrum zábavy. Jelikož vše je uloženo na DS115j, můžete si uspořádat obsah podle svého a nemusíte se obávat dodatečných měsíčních poplatků za úložnou kapacitu. Svoje digitální sbírky můžete navíc s ostatními sdílet pomocí jednoduchého odkazu.

Certifikovaný mediální server DLNA

Jako plně DLNA certifikovaný digitální mediální server DMS může DS115j sloužit jako váš primární mediální server se schopností hostovat digitální multimediální obsah pro místní nebo vzdálené přehrávání. Po připojení k routeru DS115j přenáší hudbu, fotografie a videa na DLNA kompatibilní zařízení, jako např. DLNA televize nebo herní konzole bez nutnosti nastavení předem. Můžete též procházet a vybírat obsah DS115j s využitím DS audio a určit DLNA přehrávač v rámci stejné místní sítě pro jeho přehrávání.

Přehrávání obsahu na vaši televizi

DS115j je velmi kompatibilní s ostatními zařízeními, umožňuje vám spravovat a využívat digitální obsah s zařízeními, která již vlastníte: počítače, mobilní zařízení, televize, DLNA zařízení a stereozařízení. Synology nabízí nejnovější podporu pro televizní přehrávání včetně Samsung T


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Max. počet HDD 1
Sdílení z domácí sítě (DLNA)

Sdílení z domácí sítě (DLNA)

ano
USB 2.0

USB 2.0

2 ×