MAXXO Termo skleničky Beer 500 ml, 2ks
449 Kč 289 Kč

Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou.

Crystalex pivní sklenice Sandra 540 ml, 6 ks
414 Kč 409 Kč

Sklenice Sandra je svým tvarem a objemem 540 ml určena především na pivo. Jistě jí ale bude slušet i některý z koktejlů jako je Hurricane či Piña Colada. Sklenice jsou vyrobené v Čechách z kvalitního křišťálového skla.

Ceramic Blade Dávkovač piva s LED World Cup
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na chlazení a nalévání piva od značky Ceramic Blade svým tvarem připomíná trofej pro mistry ve fotbale. Při sledování zápasu s přáteli krásně dolaďuje atmosféru a přitom dodává studený zlatý mok. LED světlo mění barvu. Dávkovač piva z ABS plastu, PET a polypropylenu bez příměsí BPA.

MAXXO Termo skleničky Beer 350 ml, 2ks
339 Kč 299 Kč

Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou. Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo.

Banquet sklenice na pivo Leona 370 ml, 6 ks
229 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zapomeňte na těžký humpolácký půllitr a zkuste servírování piva v elegantní sklenici na malé stopce. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby, které stejně jako české pivo nikdy nezklame.

Tescoma Sklenice na pivo CREMA 300 ml, 6 ks
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla. Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla.

Orion Sklenice pivní EXCLUSIVE 0,43 l 2 ks
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designová sklenice EXCLUSIVE na pivo od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si pivo nebo míchané nápoje z tohoto designového kousku se zkoseným okrajem. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 2 kusy.

Butlers Sklenice 300 ml
149 Kč

Vítejte v CRYSTAL CLUB, kde si připíjíte s krásnými křišťálovými sklenicemi a každý si vychutnává život v jeho nejkrásnější podobě. Rozměry: průměr 8,3 cm, V 9,8 cm, objem 300 ml. Materiál: sklo.

Butlers Sklenice na vodu 300 ml - tmavě šedá
149 Kč

Sklenice na vodu CRYSTAL CLUB je ryzí broušený klenot a promění Váš prostřený stůl ve slavnostní tabuli. Rozměry: průměr 8,2 cm, V 10 cm, objem: 300 ml. Materiál: sklo.

Butlers Sklenice s víčkem - zlatá
79 Kč

Ať už vychlazené pivo, domácí limonádu nebo teplý punč. V jedinečné sklenici s víčkem REFRESH bez brčka naservírujete každý nápoj s pořádnou porcí originality. Rozměry: D 10,30 cm x H 7,50 cm x V 13,50 cm, objem: 450 ml. Materiál: sklo.

Butlers Sklenice 220 ml - modrá
79 Kč

Chcete-li svůj stůl oživit moderními akcenty, vsaďte na barevné sklenice COLORI, jako je tato modrá. Rozměry: průměr 8 cm, V 10 cm, objem: 220 ml. Materiál: sklo.

Butlers Sklenice 220 ml - tm. šedá
79 Kč

Chcete-li svůj stůl oživit moderními akcenty, vsaďte na barevné sklenice COLORI, jako je tato tmavě šedá. Rozměry: průměr 8 cm, V 10 cm, objem: 220 ml. Materiál: sklo.

Butlers Sklenice 220 ml - tyrkysová
79 Kč

Chcete-li svůj stůl oživit moderními akcenty, vsaďte na barevné sklenice COLORI, jako je tato tyrkysová. Rozměry: průměr 8 cm, V 10 cm, objem: 220 ml. Materiál: sklo.

Tescoma Půllitr myBEER Lupulus 6 ks
629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Lupulus vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.

Tescoma Půllitr myBEER Icon 6 ks
629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Icon vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.

Tescoma Půllitr myBEER Salute! 6 ks
629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Salute! vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sklenice na pivo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sklenice na pivo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sklenice na pivo akce.