MAXXO Termo skleničky Beer 350 ml, 2ks
339 Kč 299 Kč

Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou. Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo.

Tescoma Sklenice na pivo CREMA 300 ml, 6 ks
414 Kč 409 Kč

Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla. Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla.

MAXXO Termo skleničky Beer 500 ml, 2ks
449 Kč 379 Kč

Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou.

Crystalex pivní sklenice Sandra 540 ml, 6 ks
414 Kč

Sklenice Sandra je svým tvarem a objemem 540 ml určena především na pivo. Jistě jí ale bude slušet i některý z koktejlů jako je Hurricane či Piña Colada. Sklenice jsou vyrobené v Čechách z kvalitního křišťálového skla.

Banquet sklenice na pivo Leona 370 ml, 6 ks-17%
229 Kč 189 Kč

Akce

Zapomeňte na těžký humpolácký půllitr a zkuste servírování piva v elegantní sklenici na malé stopce. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby, které stejně jako české pivo nikdy nezklame.

Butlers Sklenice s víčkem - zlatá
79 Kč

Ať už vychlazené pivo, domácí limonádu nebo teplý punč. V jedinečné sklenici s víčkem REFRESH bez brčka naservírujete každý nápoj s pořádnou porcí originality. Rozměry: D 10,30 cm x H 7,50 cm x V 13,50 cm, objem: 450 ml. Materiál: sklo.

Ceramic Blade Dávkovač piva s LED World Cup
1 299 Kč

Sklenice na chlazení a nalévání piva od značky Ceramic Blade svým tvarem připomíná trofej pro mistry ve fotbale. Při sledování zápasu s přáteli krásně dolaďuje atmosféru a přitom dodává studený zlatý mok. LED světlo mění barvu. Dávkovač piva z ABS plastu, PET a polypropylenu bez příměsí BPA.

Tescoma Džbán na pivo myBEER 2,5 l
249 Kč

Džbán na točené pivo z prvotřídního borosilikátového skla. Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l je vhodný do myčky. Zdobený ikonami značícími počet piv.

Tescoma Půllitr myBEER Lupulus 6 ks
589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Lupulus vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.

Tescoma Půllitr myBEER Icon 6 ks
589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Icon vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.

Orion Sklenice pivní EXCLUSIVE 0,43 l 2 ks
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designová sklenice EXCLUSIVE na pivo od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si pivo nebo míchané nápoje z tohoto designového kousku se zkoseným okrajem. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 2 kusy.

Tescoma Sklenice na pivo CREMA 500 ml, 6 ks
474 Kč 469 Kč

Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla. Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla.

MAXXO Termo skleničky Beer 500 ml, 2ks - použité
349 Kč

Použité

Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sklenice na pivo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sklenice na pivo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sklenice na pivo akce.