Počet nalezených produktů: 17

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Luigi Bormioli Vinoteque sklenice na sekt Sparkling 175 ml 2ks
408 Kč
+ doprava zdarma

Balení obsahuje dvě sklenice značky Luigi Bormioli na šumivá vína. Sklenice se svým zářezem ve dně vytváří četné, jemné a vytrvalé perlení, které na hladině řetízkuje: z bublinek se uvolňuje aroma a vůně vína.


Crystalex sklenice na sekt Waterfall 190 ml, 6 ks
378 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada šesti sklenic na sekt z řady Waterfall se pyšní jemným žebrováním, které pěkně podtrhuje kvalitu křišťálového skla. Sklenice má plynulý přechod mezi kalichem a stopkou a precizní zpracování.


Banquet sklenice na sekt Leona 210 ml, 6 ks
219 Kč

192 Kč
+ doprava zdarma

Šampaňská a šumivá vína by se měla podávat pouze ve sklenicích typu flétna, jedině tak se správně rozvine jejich aroma. Zkuste proto tyto z české výroby z kvalitního skla, které vydrží roky.


Crystalex sklenice na sekt Ellipse 190 ml, 6 ks
545 Kč
+ doprava zdarma

Jemný barevný dekor sklenic na sekt podtrhuje lehkost a průzračnost českého křišťálového skla. Každá sklenice má jinou barvu dekoru, který pomůže s rozlišením sklenic na jakékoliv oslavě.


Crystalex sklenice na sekt Neon 190 ml, 4 ks
373 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Oživte přípitek sklenicemi na sekt z řady Neon! Čtyři barevná provedení zároveň sklenice odliší, takže si je nepromícháte a kvalitní křišťálové sklo zase zajistí jejich mechanickou odolnost.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na sekt 210 ml 6 ks
1 229 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na šampaňské a sekty Royale Champagne má standardní tvar a je vyrobena z ultra čistého a transparentního bezolovnatého křišťálového skla Sparx typického pro výrobce firmy Luigi Bormioli.


RCR Crystal Melodia sklenice na šampaňské 160 ml, 6 ks
689 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Velmi elegantní sklenice na šampaňské v balení po šesti kusech jsou vyrobené pod světoznámou, italskou značkou RCR. Sklenice z křišťálového skla svým designem jistě každého zaujmou na první pohled.


Alpina Sklenice na šampaňské 220 ml, 6 ks-15%
329 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jednoduché sklenice na šampaňské rovného typu budou tou správnou tečkou pro slavnostní přípitek. Díky tvaru bez jakýchkoliv zářezů či dekorací se dobře drží a cinknutí na zdraví jen tak nevyklouzne.


B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na sekt 210 ml
839 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na sekt 210 ml
839 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks sklenice na sekt 210 ml
904 Kč
879 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


Banquet sklenice na sekt Lucille 190 ml, 6 ks
299 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na sekt Lucille budou ideálním kouskem pro slavnostnější chvíle. Jejich dekorovaný štýlek a průzračné křišťálové sklo z nich udělají skvost na slavnostně prostřené tabuli.


Banquet sklenice na sekt Degustation 280 ml, 6 ks
299 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice typu flétna na šampaňská a šumivá vína uvítáte nejen pro novoroční přípitek. Tento typ je vyroben z kvalitního skla a díky tvrzenému okraji jsou odolné a vhodné i do gastro provozu.


Crystalex sklenice na sekt Sandra 200 ml, 6 ks
342 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Jednoduchá sklenice na sekt vyrobená z křišťálového skla nechá vyniknout perlivosti a zlatavé barvě šampaňského. Sada šesti sklenic je vyrobená v České republice v dílně uznávané značky Crystalex.


Crystalex sklenice na sekt Grandioso 230 ml, 2 ks-16%
179 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Klasická flétna na šampaňské a jiná šumivá vína má úzké štíhlé tělo ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání. Sklenice jsou z křišťálového skla české výroby.


Ritzenhoff&Breker Sklenice na šampaňské 220 ml, 6 ks-32%
369 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Šumivá vína by měla být podávána v charakteristických sklenicích typu flétna, jedině tak vynikne jejich aroma průchodem bublinek přes objem vína. Zkuste tak na přípitek tyto křišťálové z německé dílny Ritzenhoff & Breker.