Crystalex sklenice na sekt Ellipse 190 ml, 6 ks
545 Kč

Jemný barevný dekor sklenic na sekt podtrhuje lehkost a průzračnost českého křišťálového skla. Každá sklenice má jinou barvu dekoru, který pomůže s rozlišením sklenic na jakékoliv oslavě.


Crystalex sklenice na sekt Grandioso 230 ml, 2 ks-39%
179 Kč

109 Kč

Akce

Klasická flétna na šampaňské a jiná šumivá vína má úzké štíhlé tělo ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání. Sklenice jsou z křišťálového skla české výroby.


B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na sekt 210 ml
842 Kč
819 Kč

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


Rona Select Sklenice SWAN sekt 190 ml 6 ks
749 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Banquet sklenice na sekt Degustation 280 ml, 6 ks
299 Kč

269 Kč

Sklenice typu flétna na šampaňská a šumivá vína uvítáte nejen pro novoroční přípitek. Tento typ je vyroben z kvalitního skla a díky tvrzenému okraji jsou odolné a vhodné i do gastro provozu.


Crystalex sklenice na sekt Neon 190 ml, 4 ks
373 Kč

Oživte přípitek sklenicemi na sekt z řady Neon! Čtyři barevná provedení zároveň sklenice odliší, takže si je nepromícháte a kvalitní křišťálové sklo zase zajistí jejich mechanickou odolnost.


Rona Select Sklenice GALA sekt 175 ml 4 ks
409 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice CHARISMA sekt 190 ml 4 ks
391 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci sektu či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design. Není proto divu, že je toto nejoblíbenější typ sklenic od této značky.


Crystalex sklenice na sekt Sandra 200 ml, 6 ks
342 Kč

Jednoduchá sklenice na sekt vyrobená z křišťálového skla nechá vyniknout perlivosti a zlatavé barvě šampaňského. Sada šesti sklenic je vyrobená v České republice v dílně uznávané značky Crystalex.


Tescoma Sklenice na šampaňské CHARLIE 220 ml, 6 ks-25%
399 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na oslavách a výročích je potřeba kvalitních sklenic. Tyto sklenice na šampaňské od značky Tescoma jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, které nezkresluje barvu podávaného nápoje. Jsou opatřeny tvrzeným okrajem, který zajišťuje maximální komfort a bezpečí při styku s ústy. Lze mýt v myčce.


Banquet sklenice na sekt Lucille 190 ml, 6 ks
299 Kč

269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklenice na sekt Lucille budou ideálním kouskem pro slavnostnější chvíle. Jejich dekorovaný štýlek a průzračné křišťálové sklo z nich udělají skvost na slavnostně prostřené tabuli.


Crystalex sklenice na sekt Waterfall 190 ml, 6 ks
378 Kč

Sada šesti sklenic na sekt z řady Waterfall se pyšní jemným žebrováním, které pěkně podtrhuje kvalitu křišťálového skla. Sklenice má plynulý přechod mezi kalichem a stopkou a precizní zpracování.


Banquet sklenice na sekt Leona 210 ml, 6 ks-18%
219 Kč

179 Kč

Akce

Šampaňská a šumivá vína by se měla podávat pouze ve sklenicích typu flétna, jedině tak se správně rozvine jejich aroma. Zkuste proto tyto z české výroby z kvalitního skla, které vydrží roky.


Alpina Sklenice na šampaňské 220 ml, 6 ks
329 Kč

299 Kč

Akce

Jednoduché sklenice na šampaňské rovného typu budou tou správnou tečkou pro slavnostní přípitek. Díky tvaru bez jakýchkoliv zářezů či dekorací se dobře drží a cinknutí na zdraví jen tak nevyklouzne.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na sekt 210 ml 6 ks
1 229 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenice na šampaňské a sekty Royale Champagne má standardní tvar a je vyrobena z ultra čistého a transparentního bezolovnatého křišťálového skla Sparx typického pro výrobce firmy Luigi Bormioli.


Butlers Sklenice na sekt 160 ml
159 Kč

Se sklenicí na sekt CRYSTAL CLUB si rádi přiťuknete na zdraví, na lásku, na přátelství, prostě na cokoli příjemného, co život přináší. Tak vítejte v Crystal Clubu, kde každý vychutná život v jeho nejkrásnější podobě. Rozměry: V 22 cm, průměr 7 cm, objem 160 ml. Materiál: křišťálové sklo.


Butlers Sklenice na šampaňské 250 ml
199 Kč

Sklenice na šampaňské se zlatým okrajem SMERALDA v něžném perleťovém odstínu září jako ústřičná perla a vzbudí ve Vás touhu po moři s písečné pláži. Rozměry: průměr 7 cm, V 26 cm, objem: 250 ml. Materiál: sklo.


Butlers Sklenice na šampaňské 250 ml
129 Kč

Při prostírání stolu sáhněte po moderních sklenicích na šampaňské WINE & DINE a vyberte jedinečný sekt, kterým budete rozmazlovat své hosty. Rozměry: V 24,5 cm, průměr 6 cm, objem: 250 ml. Materiál: křišťálové sklo.


Butlers Široká sklenice na šampaňské se stříbrným okrajem 400 ml
199 Kč

Nenápadné a elegantní sklenice na šampaňské CHELSEA jsou přímo stvořené pro zvláštní příležitosti jako Vánoce či Silvestr. Navíc díky stříbrnému proužku na okraji tak Vaší sváteční tabuli dodáte akcent nevtíravého luxusu. Rozměry: průměr 13 cm, V 18,50 cm, objem: 400 ml. Materiál: sklo.


Banquet Sada sklenic na sekt TWIGGY 180 ml-18%
369 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks sklenic na šumivé víno. Sklenice BANQUET TWIGGY jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla české výroby. Tvrzené okraje navíc zaručují delší životnost. Sklenice můžete mýt i v myčce.


B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks sklenice na sekt 210 ml
904 Kč
879 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


Luigi Bormioli Sklenice na sekt Vinoteque 175 ml 2 ks
319 Kč

Novinka

Sklenice na popíjení sektu Vinoteque od značky Luigi Bormioli jsou vyrobeny z foukaného křišťálu, který neobsahuje žádné těžké kovy a olovo. Použité sklo má vynikající optické, chemické a mechanické vlastnosti a lze jej mýt v myčce, kde zaručuje udržení lesku, odolnosti a průzračnosti i po 4000 cyklech.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice na sekt Sparkling 175 ml 2ks
408 Kč

Balení obsahuje dvě sklenice značky Luigi Bormioli na šumivá vína. Sklenice se svým zářezem ve dně vytváří četné, jemné a vytrvalé perlení, které na hladině řetízkuje: z bublinek se uvolňuje aroma a vůně vína.


B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na sekt 210 ml
842 Kč
819 Kč

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na sekt z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


Orion Sklenice EXCLUSIVE 0,18 l sekt 6 ks
799 Kč

Novinka

Designová sklenice EXCLUSIVE na sekt od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si kvalitní sekt z tohoto designového kousku se zkoseným okrajem. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 6 kusů.


Orion Sklenice LUSTER 0,22 l sekt 2 ks
379 Kč

Novinka

Designová sklenice LUSTER na sekt od značky Orion přiláká pozornost každého hosta. Vychutnejte si kvalitní sekt z tohoto designového kousku s perleťovou povrchovou úpravou, která hází duhové odlesky. Lze mýt v myčce nádobí. Balení obsahuje 2 kusy.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: