Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Maturo 490 ml 6 ks - zánovní

Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Maturo 490 ml 6 ks - zánovní

Zánovní Akce
Pro výrazná vína s plným tělem a vyzrálá bílá vína. Kontaktní povrch sklenice byl navržen tak, aby udržoval servírovací teplotu, díky tvaru jsou příchuti dobře definované a výrazné. Celý popis
936 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
627 Kč
104,50 Kč/ks
-33%
Doprava zdarma
Platí do 31.10.2021 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Zánovní

Zánovní zboží mohlo být vyzkoušeno nebo krátkodobě používáno. Může nést známky lehkých estetických vad (např. drobné škrábance), které ale vizuálně příliš neruší a nemají žádný vliv na použitelnost. Zboží prošlo důkladnou kontrolou a je plně funkční bez omezení. Může mít poškozený nebo náhradní obal, obsah balení je ale kompletní. Na výrobek se vztahuje záruka o délce 21 měsíců.
Krátce používané zboží. Obsah balení je kompletní a plně funkční, se zárukou 21 měsíců. Může nést drobné známky používání a mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 21 měsíců (IČ 21 měsíců) Kód: 2864751

Popis

LUIGI BORMIOLI Vinoteque sklenice Maturo

Pro výrazná vína s plným tělem a vyzrálá bílá vína. Kontaktní povrch sklenice byl navržen tak, aby udržoval servírovací teplotu, díky tvaru jsou přichuti dobře definované a výrazné. Doporučená vína Chardonnay, Riesling, Sauvignon, Chenin Blanc.

  • Balení obsahuje šest kusů.
  • Sklenice o objemu 490 ml.
  • Vyrobeno z foukaného křišťálového skla.
  • Foukané bezolovnaté křišťálové sklo vysoké technické jakosti neobsahující žádné těžké kovy.
  • Toto sklo má vynikající chemické, optické, mechanické vlastnosti a vysokou odolnost proti rozbití.
  • Zároveň je okraj pohárku koncipován, že výborně přiléhá při popíjení vína ke spodnímu rtu.
  • Žádná změna průzračnosti, lesku a odolnosti ani po 4 000 cyklech mytí v průmyslových myčkách.
  • Povrchová úprava stopek sklenic pro trvalou ochranu proti oděru.
  • Revoluční povrchová úprava zabraňující ukapávání vína.
  • Sklenice jsou také vyrobeny tzv. bezolovnatou metodou, která je naprosto v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí.
Série Vinotheque:
Je součástí kolekce profesionálních produktů ACCADEMIA Luigi Bormioli. Kolekce vyrobená z bezolovnatého foukaného křišťálu SON.hyx s mimořádnou průzračností, čirostí, třpytem a vysokou odolností proti mechanickým nárazům a umývání v myčkách nádobí. Mají správně vyvážené tělo a stopku sklenice pro snazší a hladší míchání, víno plně uvolňuje svoje aroma a umožňuje jeho lepší posouzení i čichový zážitek při ochutnávání. Výsledný design těchto výrobků splňuje nejnáročnější profesní požadavky a uspokojí i náročné znalce a milovníky vína. 5 hvězdiček ACCADEMIA Luigi Bormioli je výrazem hodnot, které společnost postavily na přední místo mezi světovými výrobci skla.
Nechejte se dále inspirovat z naší nabídky: