Luigi Bormioli ROYAL sklenice na červené víno 520 ml 6 ks
1 329 Kč

Sada sklenic na červené víno pocházející od světoznámého italského výrobce nápojového skla firmy Luigi Bormioli, je vhodným doplňkem do domácí výbavy každého milovníka dobrého vína, ale i do běžných gastronomických provozů.


Luigi Bormioli Dekantér Vinoteque 750 ml
1 255 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální dekantér Vinoteque od Luigi Bormioli s objemem 750 ml bude skvělým doplňkem pro každého milovníka vína. Lze jej bezpečně mýt v myčce nádobí.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na bílé víno 380 ml 6 ks
1 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenice na víno vyrobené z jednoho kusu skla beze spojů a spár. Pocházejí z dílny italských mistrů na nápojové sklo od firmy Luigi Bormioli. Jsou vyrobeny z patentovaného křišťálového bezolovnatého skla technikou Sparx.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Robusto 660 ml 6 ks
1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na velmi strukturovaná a měkká červená vína. Vydutý tvar připomínající jablko je vhodný pro vína s vysokým obsahem alkoholu a intenzivní chuti. Vysoká úroveň rozptýlení aroma a posílení jeho vjemu.


Rona Select Sklenice SWAN červené víno 860 ml
1 002 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto velkoobjemových sklenic výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Maturo 490 ml 6 ks
936 Kč

Pro výrazná vína s plným tělem a vyzrálá bílá vína. Kontaktní povrch sklenice byl navržen tak, aby udržoval servírovací teplotu, díky tvaru jsou příchuti dobře definované a výrazné.


B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks sklenice na červené víno 470 ml
922 Kč
899 Kč

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na červené víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks bílé víno 360 ml
911 Kč
889 Kč

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na bílé víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na červené víno 470 ml
859 Kč
839 Kč

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na červené víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na červené víno 470 ml
859 Kč
839 Kč

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na červené víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na bílé víno 360 ml
849 Kč
829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na bílé víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na bílé víno 360 ml
849 Kč
829 Kč

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na bílé víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


Luigi Bormioli Vinoteque 6 ks sklenice Cognac
809 Kč
790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenice na víno Vinoteque Cognac od Luigi Bormioli je tvarovaná tak, aby se vešla přesně do ruky, což zvyšuje teplotu destilátu a umožňuje uvolnění komplexních aromatických látek.


Rona Select Sklenice SWAN bílé víno 320 ml 6 ks
751 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Luigi Bormioli sklenice na vodu Palace 400 ml 6 ks
599 Kč

569 Kč

Sklenice jsou dokonale průzračné s tenkými okraji pro zachování chuti vody a specifickým tvarem pro uchování servírovací teploty, především v případě vody, která by se měla pít studená.


Banquet Sada sklenic LEONA 18 ks-24%
699 Kč

529 Kč

Akce

Sada 18 ks sklenic na víno. Pohromadě zde najdete 6 ks sklenic na bílé víno, 6 ks na sekt a 6 ks na červené víno. Sklenice BANQUET LEONA jsou vyrobeny z kvalitního skla české výroby. Sklenice můžete mýt i v myčce.


Rona Select Sklenice CHARISMA červené víno 720 ml 4 ks
522 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto velkoobjemových sklenic výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Tescoma Sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks
499 Kč

Balení šesti univerzálních sklenic pro podávání bílých, červených, růžových i šumivých vín, s proužkem na stopce v šesti různých barvách pro jejich snadné rozlišení.


Rona Select Sklenice GALA červené víno 460 ml 4 ks
470 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Crystalex set na víno Sandra, 6x 350 ml + 1x 1500 ml-17%
520 Kč

429 Kč

Akce

Krásný set dekantační karafy se sedmi vinnými skleničkami o objemu 350 ml je vyrobený z křišťálového skla nejvyšší kvality firmou Crystalex, která je přímým pokračovatelem tradičního sklářství v České republice.


RCR Crystal Twist sklenice na víno 330 ml, 2 ks-16%
499 Kč

419 Kč

Akce

Velmi elegantní vysoké sklenice v balení po dvou kusech jsou vyrobené pod světoznámou, italskou značkou RCR. Sklenice z křišťálového skla svým designem jistě každého zaujmou na první pohled.


Rona Select Sklenice CHARISMA bílé víno 350 ml 4 ks
417 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Crystalex sklenice na víno Sandra 550 ml, 6 ks
414 Kč

Větší kalíšek sklenice Sandra na tenké stopce nechá vyniknout jak vínu, tak i oblíbenému italskému drinku aperol spritz. Precizně zpracované křišťálové sklo pochází z českých dílen firmy Crystalex.


Rona Select Sklenice GALA bílé víno 250 ml 6 ks
411 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Tescoma Sklenice na bílé víno CHARLIE 350 ml, 6 ks
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

K degustaci vín je potřeba kvalitní sklenic. Tyto sklenice na bílé víno od značky Tescoma jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, které nezkresluje barvu podávaného nápoje. Jsou opatřeny tvrzeným okrajem, který zajišťuje maximální komfort a bezpečí při styku s ústy. Lze mýt v myčce.


Tescoma Sklenice na červené víno CHARLIE 450 ml, 6 ks
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

K degustaci vín je potřeba kvalitní sklenic. Tyto sklenice na červené víno od značky Tescoma jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, které nezkresluje barvu podávaného nápoje. Jsou opatřeny tvrzeným okrajem, který zajišťuje maximální komfort a bezpečí při styku s ústy. Lze mýt v myčce.


Crystalex sklenice na víno Sandra 450 ml, 6 ks
392 Kč

Sklenice na víno Crystalex z řady Sandra se pyšní dokonalou vyvážeností s perfektní funkčností. Jsou vyrobené z křišťálového skla bez příměsi olova a pochází z Nového Boru v Čechách.


Banquet Sada sklenic na červené víno TWIGGY 800 ml-18%
479 Kč

389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 6 ks sklenic na červené víno. Sklenice BANQUET TWIGGY 800 ml jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla české výroby. Tvrzené okraje navíc zaručují delší životnost. Sklenice můžete mýt i v myčce.


Crystalex sklenice na víno Waterfall 550 ml, 6 ks-17%
458 Kč

379 Kč

Akce

Větší vinné skleničky se budou hodit především na vaše oblíbené červené, kterému jemné žebrování bude slušet. České křišťálové sklo totiž zajišťuje perfektní optické vlastnosti a mimořádnou kvalitu.


Crystalex sklenice na víno Sandra 350 ml, 6 ks
370 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada šesti vinných sklenic je vyrobena z křišťálového skla. Precizně opracovaný kalíšek je posazený na tenké stopce. Plynulý přechod mezi kalíškem a stopkou neruší celkový design a lehkost sklenice.


Banquet Sada sklenic na bílé víno TWIGGY 460 ml-19%
459 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6ks sklenic na bílé víno. Sklenice BANQUET TWIGGY jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla české výroby. Tvrzené okraje navíc zaručují delší životnost. Sklenice můžete mýt i v myčce.


Crystalex sklenice na víno Sandra 570 ml, 6 ks
414 Kč

369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objemnější sklenice kulatějšího tvaru z řady Sandra je určená zejména na červená vína z francouzského Burgundska či odrůdy Rulandské modré. Sklenice pomůže vínu rozvinout svou komplexitu a široké spektrum aromat.


Crystalex sklenice na víno Neon 350 ml, 4 ks-16%
406 Kč

339 Kč

Akce

Sklenice z křišťálového skla s barevnou stopkou si najdou oblibu při všech oslavách a party. Čtyři barevná provedení sklenic pomůžou s jejich rozlišením, takže svou skleničku vždy rozeznáte.


Crystalex sklenice na víno Sandra 250 ml, 6 ks
327 Kč

Menší sklenice na víno z oblíbené řady Sandra se bude hodit na sklenku bílého. Sada šesti skleniček je vyrobena v České republice z průzračného křišťálového skla, které lze mýt v myčce nádobí.


Banquet sklenice na červené víno Degustation 450 ml, 6 ks
318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objemnější sklenice určené na červené víno jsou kvalitní české výroby. Díky použitému křišťálovému sklu a tvrzenému okraji jsou odolné a pevné, takže se hodí i do gastro provozu.


Banquet Sada sklenic na víno DEGUSTATION Burgundy 650 ml-25%
399 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 ks sklenic na červené víno. Sklenice BANQUET DEGUSTATION jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla české výroby. Dlouhá životnost je zaručena tvrzenými okraji skla. Sklenice můžete mýt i v myčce.


Banquet Sada sklenic na víno DEGUSTATION Bordeaux 580 ml-25%
399 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 6 ks sklenic na červené víno. Sklenice BANQUET DEGUSTATION jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla české výroby. Dlouhá životnost je zaručena tvrzenými okraji. Sklenice můžete mýt i v myčce.


Alpina Sklenice na červené víno 530 ml, 6 ks
339 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Objemné skleničky na červené víno s širší základnou kalíšku nabízí dostatečný prostor pro rozvinutí všech chutí a vůní vašeho oblíbeného červeného vína. Krystalické sklo je navíc vysoce průzračné.


Ritzenhoff&Breker sklenice na burgundské 570 ml, 6 ks
389 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baňaté objemné sklenice jsou vhodné na červená vína vynikající svou sametovou komplexitou jako je burgundské. Kulatý tvar sklenice totiž pomůže vínu rozvinout své široké spektrum různých aromat.


Banquet sklenice na bílé víno Degustation 350 ml, 6 ks
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická sklenice jednoduchého tvaru určená na bílé víno je vyrobena v České republice. Sklenice jsou z kvalitního křišťálového skla a díky tvrzenému okraji vydrží i náročný gastro provoz.