LanitPlast skleník LANITPLAST KYKLOP 3x4 m PC 6 mm

Značka: LanitPlast Náš kód: 100000810045

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

LanitPlast skleník LANITPLAST KYKLOP 3x4 m PC 6 mm

Obloukový zahradní skleník, šířka 3 m, délka 4 m, ocelová pozink. konstrukce, tloušťka plechu 0,70 – 0,85 mm, zdravotně nezávadný polykarbonát Marlon, tloušťka polykarbonátu 6 mm, silná UV ochrana, stavba bez nutnosti základů. Celý popis

12970
16 315 Kč
12 970 Kč
-20%

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100000810045

Popis

Popis produktu

Hlavní parametry:

 • Šířka: 300 cm
 • Délka: 400 cm
 • Výška: 205 cm
 • Otvor dveří (šxv): 70×170 cm
 • Tloušťka polykarbonátu: 6 mm
 • Zast. plocha: 12 m²

  Všeobecné vlastnosti:

  Robustní a na montáž nenáročný zahradní skleník značky KYKLOP opláštěný prémiovým britským komůrkovým (dutinkovým) tepelně-izolačním polykarbonátem MARLON LONGLIFE. Konstrukce skleníku nevyžaduje žádné základy. Polykarbonátový zahradní skleník KYKLOP vyniká svými izolačními schopnostmi a vynikající odolností proti zátěži.

  Konstrukce:

  • Konstrukce skleníku je sešroubovaná z masivních pozinkovaných profilů síly 0,70 – 0,85 mm. Materiál profilů je žárově pozinkovaný, což znamená, že plech byl „namočen“ ve vaně s roztaveným zinkem, což je jedna z nejkvalitnějších antikorozních úprav. Tento způsob zinkování je mnohem kvalitnější, než v dnešní době běžnější elektrolytické, které na povrchu oceli vytvoří pouze extrémně tenkou vrstvičku zinku. 
  • Jednotlivá žebra nosných oblouků jsou od sebe vzdálena pouhých 60 – 80 cm, což je velká výhoda tohoto modelu skleníku oproti jiným výrobkům na českém trhu. Malá rozteč oblouků garantuje vysokou únosnost celé konstrukce skleníku
  • Přední a zadní čela skleníku mají vestavěné dvojité dveře, takže skleníkem je možné procházet z obou stran. Pokud otevřete horní část dveří na obou koncích skleníku, zajistíte tím pohodlné větrání celého skleníku, aniž by do něj měly přístup děti nebo domácí zvířata.
  • V případě, že nechcete montovat druhé dveře v zadní části skleníku, je možné do stěny umístit větrací okénko, do kterého lze namontovat automatický otvírač LANITPLAST (k zakoupení jako doplňkové příslušenství).


  Polykarbonát:

  • Síla polykarbonátu je 6 mm. Z důvodu zajištění maximální kvality tohoto skleníku je dodáván výhradně britský komůrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE. Polykarbonát má silný UV filtr, takže nekřehne ani nežloutne. Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikacíPolykarbonát byl otestován Státním zdravotním ústavem jako zdravotně nezávadný. 
  • Na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím poskytujeme od výrobce smluvní prodlouženou záruku v délce 10 let.

  Osvědčení SZÚ

  Záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

  Obsahem dodávky je kompletní nosná konstrukce a polykarbonátové desky. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství – regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy.

  Skleník nepotřebuje žádnou podezdívku, protože konstrukce skleníku je připravena na zapuštění do země do hloubky cca 35 cm. 

  Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. 

  Důležitá upozornění: 
  1) Pozor – u tohoto modelu skleníku je nutné přesný rozměr předního a zadního čela svépomocí doformátovat z dodaných polykarbonátových desek podle přiloženého návodu.

  2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

  3) Doprava – vzhledem k rozměrům polykarbonátových desek (2,1 × 6 m) je při vykládce nutná asistence. 


  Parametry

  Parametry produktu %1% %2%

  Plocha 12 m2
  Výška 205 cm
  Délka 400 cm
  Šířka 300 cm
  Materiál konstrukce Ocelové skleníky
  Materiál prosklení komůrkový polykarbonát 6 mm