Ars Una Ars Una Aktovka Lamborghini 18 magnetic

Ars Una Ars Una Aktovka Lamborghini 18 magnetic

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Školní aktovka Ars Una pro prvňáčky z kolekce Lamborghini 18 určená chlapcům ve věku 6 –10 let, tedy prvního stupně Základní školy. Vyniká svým precizním zpracováním a kvalitními použitými materiály. Dostatečné úložné prostory zajistí, aby se do aktovky vlezly veškeré školní potřeby. Celý popis
1 890 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Arsuna.cz

Skladem u partnera 2 kusy

27.9.2021 - 29.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Arsuna.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100047138360

Popis

Školní aktovka Ars Una pro prvňáčky z kolekce Lamborghini 18 určená chlapcům ve věku 6 –10 let, tedy prvního stupně Základní školy. Vyniká svým precizním zpracováním a kvalitními použitými materiály. Dostatečné úložné prostory zajistí, aby se do aktovky vlezly veškeré školní potřeby.

Vlastnosti:

  • Výborně zpracované prodyšné polstrování v bederní oblasti s tzv. systémem Air Flowkdy jsou záda dostatečně odvětrávána. V horní části je speciální polstrování na lopatky a ve spodní části na bederní obratle, které předchází možným otlakům či modřinám.
  • Pevné dno aktovky je 100% voděodolné a zabraňuje tak možnému prosáknutí vody. Můžete brašnu položit i na mokrý povrch a zůstane stále suchá. Zároveň je celá aktovka vyrobena z nepromokavého materiálu a není na ni nutné dokupovat navíc pláštěnku. 
  • Komora na zip v přední části slouží k přenosu svačinového boxu. Doporučujeme použít svačinový box Ars Una, který se do ní bez problému vejde.
  • Bezpečnost za špatných světelných podmínek zajišťují reflexní prvky a odrazky, které jsou umístěné na viditelných částech aktovky po celém jejím obvodu.
  • Ke snadnému přenášení slouží ergonomická silikonová rukojeť, navržená přímo na dětskou dlaň.
  • Po obou bocích jsou dvě prostorné přihrádky na suchý zip, které pojmou láhev na pití či poslouží jako přenos přezůvek. Jejich výhodou je variabilita, kdy v normálním stavu je přihrádka složená ke stěně aktovky a v případě potřeby se jednoduše roztáhne
  • Pro prvňáčky je důležitá přehlednost, a proto má aktovka pouze jednu velkou hlavní komoru. Ze zdravotních důvodů je důležité, aby byl obsah aktovky co nejblíže zádům a zabránil možnému pokřivení páteře.  Proto výrobci aktovek Ars Una do hlavní komory k zádové části umístili praktickou kapsu, určenou právě na přenos těch nejtěžších předmětů, jako jsou boxy naplněné sešity a učebnice. Dále pak je uvnitř vnitřní přihrádka na zip pro bezpečné uložení např. peněženky či mobilního telefonu.
  • Nejdokonalejší způsob zavírání systémem Magnetic lock velmi usnadňuje otevírání a zavírání aktovky. Je navržen a doporučen všem prvňáčkům, kteří mnohdy nemají dostatek zručnosti k manipulaci pomocí klasických klipů.
  • Další výhodou jsou tříbodové nastavitelné a velmi komfortní ramenní popruhy. Jelikož děti v tomto věku výrazně rostou, je třeba neustále nastavovat správnou velikost. Polstrování popruhů zamezuje případnému zarývání do ramen a tvorbě odřenin. Pro větší komfort doporučujeme k aktovce přikoupit i hrudní popruh, jehož účelem je správné držení aktovky a narovnání páteře. 


Váha aktovky je pouhých 1,1 kg 
Rozměr:
330 × 410 × 240 mm
Objem:
18 litrů
Nosnost:
až 12 kg
Materiál: polyester