Škrabky a kartáče na akvária

Nechte si domů dovézt těžké pytle krmení nebo steliva. Široká nabídka v kategorii škrabky a kartáče na akvária včetně veterinárních přípravků, pelíšků a mnoha dalších produktů na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás produkty od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, abychom vám pomohli s výběrem.

Zobrazit více
  • Nečekejte na nákup – zboží můžeme doručit ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Nákup vám můžeme uložit i na jednom z více než 2 500 výdejních místech.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie škrabky a kartáče na akvária nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Netrefili jste se do vkusu vašeho zvířecího miláčka? Zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

U nás na MALL.cz najdete mnohem více než jen zboží z kategorie škrabky a kartáče na akvária. Prodáváme přes 1 milion produktů.

PENN PLAX Škrabka Wizard 46cm na skleněné akvária

PENN PLAX Škrabka Wizard 46cm na skleněné akvária

258 Kč

PP Škrabka Wizard na skleněné akvária. Instrukce: Vždy opláchněte po tekoucí vodou před a po použití. Vyhýbejte se tomu, aby se nedostal písek anebo štěrk na škrabku, může to způsobit poškrabání skla. Upozornění: Nikdy nepoužívejte suché! Používejte jenom na sklo. Ne…

Partner: COBBYS PET
Hagen Stěrka magnetická Marina malá
5x

Hagen Stěrka magnetická Marina

179 Kč

Škrabka na čistění akvarijního skla je vhodná pro všechny majitele rybiček. Účinně očistí sklo od řas. Hagen Škrabka akvar. Marina se žiletkou najde využití i při sázení nových rostlin.

Od prodejce MALL