Elektrický skútr NIU M1 PRO

Značka: Náš kód: 100002735335

Partnerský prodejDoprava zdarma

Elektrický skútr NIU M1 PRO

Elektrický skútr NIU M1 PRO je Smartskútr s nejmodernějšími lithium-iontovými akumulátory od společnosti Panasonic s dvouletou zárukou. Je menší a lehčí, než jeho větší bratr N. S hmotností pouhých 8,3 kg můžete snadno baterii NIU přenášet pro opěto… Celý popis

59990
59 990 Kč včetně DPH
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 100002735335

Popis

Popis produktu

Elektrický skútr NIU M1 PRO je Smartskútr s nejmodernějšími lithium-iontovými akumulátory od společnosti Panasonic s dvouletou zárukou. Je menší a lehčí, než jeho větší bratr N. S hmotností pouhých 8,3 kg můžete snadno baterii NIU přenášet pro opětovné nabíjení v domácnosti nebo v kanceláři. Baterie LG 48V 32Ah je plně nabita za 6 hodin a umožňuje dosah 80 km nebo přibližně 4 typické dny v městské dopravě. Nejde jen o skútr, je to vaše nové vozidlo pro jízdy nejen do města, do práce, ale i výlety o víkendu nebo jen na toulky a poznávání okolí. O pohon se stará výkonný ultra-efektivní a inteligentní BOSH motor 1600W, který byl vyvinut pro elektrické skútry budoucnosti. Optimalizovaný motor FOC s dvojitým brzdovým systémem EBS, který recykluje energii zpět do baterií – když brzdíte, znovu nabíjíte – jednoduché a elegantní. Precizní řemeslné zpracování, elegantní jednoduchá konstrukce, výsledkem je konstrukčně stabilní a výkonné vozidlo jedinečné technologie a průmyslového designu. Pro Smart skútry je dnes již standardem využítí LED technologie ke svícení, LCD přístrojový panel zobrazující nejen rychlost a stav baterie, stav dobíjení, ale také další údaje jako jsou např. okamžitý el. proud, nastavený jízdní režim – výběr ze 3 režimů, signál GSM, GPS nebo rekuperace, případně aktivovaný tempomat, nebo možnost nabíjení mobilního telefonu přes vestavěný USB port. Uživatelský komfort rozšiřuje aplikace NIU APP poskytující sledování v reálném čase se systémem funkce sledování proti kráděži, kontroly stavu baterie, sledování záznamů jízdy, okamžité upozornění na jakoukoliv závadu a kontakt na nejbližší servis. O kvalitě skútru vypovídá i kilometrově neomezená dvouletá záruka. Svou velikostí a váhou je přímo určený pro svižnou jízdu městem nebo jako dopravní prostředek, který si s sebou vezmete na výlety třeba do karavanu.

Barevné provedení: modrá

Řidičské oprávnění k řízení: B – osobní automobil, AM – motocykl do obsahu 50 ccm, A1, A2, A

SKÚTR VÁM DODÁME ZDARMA AŽ DOMŮ – dodání provádí proškolený pracovník, který při předání skútru a kompletní dokumentace, skútr předvede, zaškolí do jeho obsluhy a údržby. Na skútr je zajišťen záruční a pozáruční servis technikem, který bude řešit v místě bydliště uživatele. V případech, kdy nebude možné řešit servis v místě bydliště uživatele, bude poskytnut náhradní skútr po dobu trvání servisu.

Technické údaje:

Rozměry (délka x šířka x výška): 1660 × 657 × 1100 mm
Rozvor: 1150 mm
Výška sedla: 712 mm
Provozní hmotnost: 67,3 kg (59 kg + 8,3 kg baterie)
Největší technicky povolená hmotnost: 210 kg
Dojezd: 80 km*
Bateri: LG Li-ion 48V/32Ah
Kapacita baterie: 1,54 kWh
Životnost baterie: na
Nabíječka: automatická – inteligentní
Doba nabíjení normální: 5 – 6 hodin
Doba nabíjení rychlé: na
Brzdy F/R: ruční / ruční
Systém brzd F/R: kotoučová / bubnová
Rozměry pneu F/R: 3.00–10 / 3.00–10
Maximální výkon: 1,6 kW
Maximální točivý moment: 110 N.m
Typ motoru: 1,2 kW Boch GmbH
Maximální rychlost: 45 km/h (omezená)
Převodovka: bez převodovky, motor v zadním kole
Nabíječka: normální nabíjení: 48V / 4A
Nabíječka: rychlé nabíjení: na
Spotřeba: 0,25 €/km
Záruka: 2 roky bez omezení km

* Skutečný dojezd je ovlivněn mnoha faktory, např. stylem a rychlostí jízdy, profilem trati, povětrnostními podmínkami, váhou řidiče.

Konkrétní specifikace a identifikace předmětu koupě bude obsažena v příloze ke kupní smlouvě, kterou kupující obdrží při doručení zakoupeného zboží.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh pohonu elektrické
Výkon do 6 kW
Velikost kol 10“
Vzhled retro ne
LED světla ano