Hecht COCIS - RED e-skútr

Hecht COCIS - RED e-skútr


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Elektrický skútr s homologací pro provoz na pozemních komunikacích. Motor 1500 W. Max rychlost 45 km/h, dojezd až 60 km Celý popis

27990
27 990 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Na objednání u partnera

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004095223

Popis

Popis produktu

Elektrický skútr poháněný 1500 W bezuhlíkovým motorem s homologací pro provoz na pozemních komunikacích. Maximální rychlost je omezena na 45 km/h, proto jej mohou řídit již osoby od 15ti let s řidičským oprávněním skupiny AM.

Motor je napájen z kvalitního lithiového akumulátoru 60 V / 20 Ah. Na plně nabitý akumulátor je dojezd až 60 km. Akumulátor je uložen ve skříňce pod sedlem, v podlaze pod nohami řidiče je další skříňka, kam je možné volitelně umístit druhý akumulátor.

Skútr je dvoumístný, maximální zatížení je 180 kg. Vybaven je kotoučovými brzdami, kola jsou obuta do robustních bezdušových pneumatik 18*9,50–8.

Ideální je jak do městského provozu, tak na přejíždění kratších vzdáleností mimo město, například pro dojíždění do zaměstnání nebo školy.

Zásadní výhodou elektrického skútru je velice levný provoz s minimální údržbou. Náklady na ujetý kilometr jsou zlomkem nákladů provozu spalovacího motoru. Levněji už lze jezdit jen na kole, nebo chodit pěšky. Elektromotor je tichý, neprodukuje žádné zplodiny, má vysoký točivý moment již v nízkých otáčkách. Skútr je proto v rozjezdu svižný, což se hodí zejména v městském provozu.

Základní technické údaje:

Barva:     Červená metalíza leskláDojezd na jedno nabití (km):     60Max. rychlost (km/h):     45Max. zatížení (kg):     180Doba nabíjení (hod.):     6 – 8Max. stoupavost (°)     18Pneumatiky – přední / zadní:     18"9,5/8Baterie – typ     li-ion:Baterie – kapacita (Ah):     20Baterie – jmenovité napětí (V):     60Brzdy přední/zadní:     kotoučovéMaximální výkon motoru (kW): 1500

Údaj o maximálním dojezdu udává orientační hodnotu, jaké je možné dosáhnout za naprosto ideálních podmínek. V praxi je pak dojezd do značné míry ovlivněn hmotností řidiče a dalšího nákladu, výškovým převýšením překonávaným při jízdě, povětrnostními podmínkami, stavem vozovky, způsobem jízdy, četností rozjezdů (například na křižovatkách), stavem pneumatik (zejména jejich nahuštění), kondicí akumulátorů a mnoha dalšími faktory. V extrémních podmínkách se tak dojezd může snížit i na méně než 50% uváděné hodnoty. 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Druh pohonu bezkartáčový elektromotor
Výkon 1500 W
Velikost kol 18"9,5/8
Vzhled retro ne
LED světla ne