Slaskoukjidlu.cz Citronový sirup - tekuté ovoce v lahvi, 500 ml, citrón

Slaskoukjidlu.cz Citronový sirup - tekuté ovoce v lahvi, 500 ml, citrón

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Extra silná koncentrace ovoce bez přidaných cukrů a bez chemie. Na výrobu 1 litru našeho sirupu se spotřebuje 7 kg ovoce. Sirup obsahuje pouze a jen ovoce, defacto se jedná o “tekuté ovoce v lahvi”. Celý popis
220 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

23.9.2021 - 24.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Slaskoukjidlu.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042714597

Popis

Citronový sirup je 100 % ovocný sirup z extra koncentrovaného ovoce. Sirup je BEZ přidaného cukru a chemických konzervačních látek. Sirup nezahušťujeme, nedoslazujeme a ani neředíme vodou. I přes to, že náš sirup neobsahuje přidané cukry, sirup je sladký a hustý, díky tomu jak velké množství ovoce obsahuje. 

Co v našich sirupech nenajdete

Naše sirupy neobsahují: lepek, gmo, konzervanty, umělá barviva, přidané cukry, umělá sladidla, přidané chemické látky a tedy jsou i bez alergenů. Naše koncentrátové sirupy neředíme vodou a ani nijak nezahušťujeme.

Jak se vyrábí

Naše sirupy se vyrábí z čerstvě vylisovaného ovoce. Vylisováním citronů vzniká ovocná šťáva, ze které se postupně odpaří voda a tím vzniká hustý a silný ovocný koncentrát. Na výrobu 1 litru citronového koncentrátu je tak potřeba 7 kg citronů. Jelikož citronový koncentrát je velmi silný a citrony obsahují malý podíl přírodních cukrů, přidáváme navíc i 100% hroznový koncentrát z vinné révy, který dodá lahodnou sladkou chuť a navíc obsahuje potřebné přírodní cukry. Kombinací citronové a hroznové šťávy tak vzniká lahodný citronový sirup vhodný třeba pro přípravu domácí limonády.

Skladování a spotřeba

Sirup neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně (vinný kámen) a zákal, běžná věc u přírodních produktů. Doba trvanlivosti ovocného koncentrátu je 12 měsíců. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 30 dnů. Nevystavujte přímému slunci.