Slaskoukjidlu.cz Zázvorový punč s bezinkou a citronem - zahřejte se tekutým ovocem, 500 ml, citron - zázvor

Slaskoukjidlu.cz Zázvorový punč s bezinkou a citronem - zahřejte se tekutým ovocem, 500 ml, citron - zázvor

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lahodný zázvorový punč s bezinkou a citronem obsahuje extra silnou koncentraci ovoce. Na výrobu 1 litru našeho punče spotřebujeme 7 kg ovoce. Punč obsahuje pouze a jen ovoce, defacto se jedná o “tekuté ovoce v lahvi”. Samozřejmě bez přidaných cukrů a bez chemie Celý popis
220 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

23.9.2021 - 24.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Slaskoukjidlu.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042930425

Popis

Lahodný zázvorový punč s bezinkou a citronem obsahuje 100 % koncentrovaného ovoce, ručně trhaný bezový květ a spousty zdravého zázvoru. Naše punče vynikají plnou ovocnou chutí, jsou bez chemie a bez přidaných cukrů. Punč nezahušťujeme, nedoslazujeme a ani neředíme vodou. I přes to, že náš sirup neobsahuje přidané cukry, sirup je sladký a hustý, díky tomu jak velké množství ovoce obsahuje. Punč je výborný pro děti i dospělé. Navíc dospěláci si mohou přidat kapku alkoholu, ať to má pořádné grády.

Jak se vyrábí

Na výrobu 1 litru našeho punče spotřebujeme 6 kg ovoce. Bezový květ si každý rok ručně trháme a louhujeme. Kombinací všech složek vzniká lahodný ovocný punč s nejvyšším obsahem ovoce na trhu.

Jednoduchá příprava

Ovocné punče jsou velmi oblíbené zejména v zimě pro zahřátí. Příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Pohodlné dávkování 0,04l ovocného punče do 250ml horké vody. Stačí ohřát vodu na 70°C, zalít ovocný punč, ozdobit a servírovat. Dobrou chuť přejeme. 

Co v našich sirupech nenajdete

Naše sirupy neobsahují: lepek, gmo, konzervanty, umělá barviva, přidané cukry, umělá sladidla, přidané chemické látky a tedy jsou i bez alergenů. Naše koncentrátové sirupy neředíme vodou a ani nijak nezahušťujeme.

Skladování a spotřeba

Sirup neobsahuje vodu a proto se v neředěném stavu nezkazí. V chladu krystalizuje podobně jako včelí med, což není na závadu. Teplem se sirup vrátí do tekutého stavu. Stejně tak na závadu není drobná sedimentace na dně (vinný kámen) a zákal, běžná věc u přírodních produktů. Doba trvanlivosti ovocného koncentrátu je 12 měsíců. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 30 dnů. Nevystavujte přímému slunci.