6. Smysl

Chlazení: Unikátní technologie 6.smysl dává chladničkám inteligenci.Senzory umístěné uvnitř chladničky a mrazničky posílají informace do sofistikovaného ovládacího centra.To okamžitě rozpozná,kdy je třeba zesílit chlazení – do chladničky jste vložili právě nakoupené potraviny,dveře byly otevřeny déle než obvykle nebo vypadla elektřina.Senzor přizpůsobí činnost kompresoru tak,aby se teplota mohla vrátit na správnou hodnotu.Stane se to 5 krát rychleji,než u běžných chladniček.6 smysl je tak zárukou,že vaše potraviny jsou skladovány v nejlepších podmínkách a zachovájí si čerstvost a kvalitu po delší dobu.

Praní: Prací prostředek představuje velkou část nákladů na každé praní. S technologií 6. smysl vám pračka sama navrhne přesné množství pracího prostředku. Doporučené dávkování vychází z vámi zvolené tvrdosti vody, míry znečištění oděvu, velikosti náplně, typu tkaniny a typu pracího prostředku.

Mytí: Dokonalé výsledky zaručují inteligentní technologií 6. smysl, která automaticky měří stupeň znečištění vody a tomu dále přizpůsobuje parametry celého mycího cyklu tak, aby spotřeba vody, energie a času byla co nejnižší. S touto technologií můžete ušetřit až 30 % vody, energie a času.