6.smysl

Šestý smysl byl vyvinut, aby byla maximálně zjednodušena obsluha mikrovlnných trub, myček a praček a zároveň bylo každé jídlo rovnoměrně vařené, nádobí dokonale umyté a prádlo dokonale vyprané. Do mikroprocesorů spotřebičů byla vložena soustava programů založených na dlouhodobých zkušenostech s vařením, mytím a praním. Tento mozek zpracovává informace ze snímačů a neustále přizpůsobuje nastavení výkonu a času tak, aby byl dosažen perfektní výsledek.

Technologie 6. smysl u chladniček – Prodloužení trvanlivosti a čerstvosti potravin. Unikátní technologie 6. smysl dává chladničkám inteligenci. Senzor umístěný uvnitř chladničky posílá informace do sofistikovaného ovládacího centra. To okamžitě rozpozná, kdy je třeba zesílit chlazení – do chladničky jste vložili právě nakoupené potraviny, dveře byly otevřeny déle než obvykle nebo vypadla elektřina. Senzor zvýší výkon kompresoru tak, aby se teplota mohla vrátit na správnou hodnotu. Stane se to 5-krát rychleji, než u běžných chladniček. 6. smysl je tak zárukou, že vaše potraviny jsou skladovány v nejlepších podmínkách a zachovají si čerstvost a kvalitu po delší dobu.

Sušičky: 6. smysl – senzor automaticky přizpůsobí program nejlepším výsledkům sušení a minimální spotřebě energie. Sušička zachází maximálně šetrně i s těmi nejjemnějšími tkaninami a přizpůsobí program každému druhu vlákna bez prodlužování délky sušení. Mikroprocesor 6. smysl automaticky nastaví čas a teplotu pro dosažení zvoleného stupně vysušení prádla při nejnižší možné spotřebě energie.

Pračky: 6. smysl – unikátní patentovaná technologie elektronických senzorů, díky které pračka spotřebuje pro každou dávku prádla nejmenší množství vody, energie a času.

Mikrovlnné trouby Po vložení pokrmu do trouby začne senzor zjišťovat jeho počáteční stav ( teplotu, citlivost), jestli je zmrazen, zchlazen, nebo čerstvý a porovnávat ho s očekávaným stavem na konci procesu. Podle výsledků zvolí mikroprocesor optimální výkon a na displeji se objeví očekávaný čas přípravy pokrmu. Ten se může průběžně měnit, protože senzory neustále monitorují stav přípravy a mikroprocesor naměřeným hodnotám přizpůsobuje čas a výkon. Tak stiknutím tlačítka získáte optimálně připravený pokrm.