Craft řady

Běh, kolo a běžky jsou pro Craft hlavními body zájmu. Abychom vyhověli všem sportovcům bez ohledu na jejich výkonnost, vyvinuli jsme tři kolekce – Elite, Performance a Active. Každá z kolekcí má svou specifickou funkci a zaměřuje se na jinou skupinu sportovců. Do které skupiny patříte Vy?

Pokaždé, když navrhujeme novou kolekci, vycházíme z potřeb sportovců. Jestliže například pracujeme na kolekci pro příležitostné cyklisty, musíme splnit, a pokud možno ještě přesáhnout, jejich představy o pohodlném střihu jejich oblečení. Odpovědi na otázky typu jak pohybují nohama na pedálech, jak sedí na kole, při jaké intenzitě trénují a jak se potí, nám pomáhají definovat nároky této skupiny na ergonomii a střihy oblečení. Spojením těchto vědomostí s vyspělými materiály a technickým designem dosahujeme optimálních parametrů u oblečení pro tuto skupinu cyklistů. Tuto metodu aplikujeme na všechny sporty napříč kategoriemi Elite, Performance a Active.

Elite Naše nejvyspělejší kolekce, navržená pro vrcholové sportovce. Důraz na detail, naprosto dokonalý střih, nízká váha, bezkonkurenční aerodynamika a maximální odvod vlhkosti.

Určeno pro: Tato kolekce je určena pro ty, kteří míří pouze na první příčku, pro ty, kteří se nespokojí s kompromisy.

Performance Excelentní, promyšleně navržená kolekce, vyrobená z pružných polyesterových látek se zvýšeným transportem vlhkosti.

Určeno pro: Výkonnostní trénink, pro sportovce, kteří žijí sportem a trénují několikrát týdně.

Active Pohodlné tréninkové oblečení, dobrá kvalita a efektivní odvod vlhkosti. Kolekce, která nabízí výborný poměr cena/užitná hodnota.

Určeno pro: Pro sportovce, kteří lyžují, běhají nebo jezdí na kole spíše pro radost než pro dosažené časy.