Tecnopile basic

Tecnopile Basic je výrobek italské firmy Pontetorto. Celkově tento materiál přispívá k vysokému pocitu komfortu. Má vynikající tepelně izolační vlastnosti a vysokou prodyšnost při minimální váze.

Tecnopile Basic Má vynikající tepelně izolační vlastnosti a vysokou prodyšnost při minimální váze. Zároveň je velmi příjemný na dotek. Vhodný je pro veškeré outdoorové i jiné činnosti, zvláště jako termoizolační vložka pod větruvzdorné a nepromokavé oblečení. Vlastnosti materiálu Tecnopile Basic: Vysoká hodnota tepelné izolace – ideální látka pro udržení tělesné teploty Antipillingová úprava – speciální úprava snižující žmolkování Elastičnost – elastický materiál pro optimální pohyb Prodyšnost – odvádí vlhkost pryč od těla a udržuje ho v suchu Snadná údržba – možno prát v pračce, rychleschnoucí Hřejivost a lehkost – teplejší než jiné látky o stejné hmotnosti Složení: 100% PES

Upozornění: I přesto, že má výrobek antipillingovou úpravu, která pouze snižuje vlastnost střiže žmolkovat, k určitému žmolkování vlivem mechanického namáhání u výrobku dochází. Žmolkování je přirozenou vlastností střiže a je vyváženo funkčností a komfortem. Toto tvrzení je garantováno výrobcem materiálu. Tato vizuální záležitost nemá vliv na funkčnost výrobku a nemůže být předmětem reklamace.