Zeolith

Spojením revoluční technologie a nepřekonatelné přírody v jeden produkt vznikl převratný systém sušení pomocí minerálů Zeolith®. Úchvatná vlastnost minerálu Zeolith® se nikdy neopotřebí – tento zázrak přírody pracuje skrytě pod vanou spotřebiče a není potřeba se o něj nijak starat, své vlastnosti si uchová po celou dobu životnosti spotřebiče.

Regenerace minerálu Pro regeneraci minerálu je nutné zvýšení jeho teploty, ke kterému dochází během fáze mytí. Studený vzduch je odváděn z prostoru myčky, ohřát topným tělesem (které je umístěno pod zásobníkem na Zeolith®) a veden přímo skrz granulát. V této fázi se Zeolith® zbavuje vlhkosti, kterou nabral během fáze sušení, a začíná si ukládat tepelnou energii. Teplý a vlhký vzduch je opět veden zpět do vnitřního prostoru myčky.

Fáze sušení Na konci fáze sušení dochází k postupnému odpařování vody z nádobí. Tento vlhký vzduch je odváděn z vnitřního prostoru myčky a veden přímo do zásobníku se Zeolith® minerálem. V této fázi dochází k „pohlcení“ vlhkého vzduchu, který bude následovně díky nahromaděné energii v minerálu ohřát. Suchý a teplý vzduch je opět veden zpět do vnitřního prostoru myčky, kde dokonale a ekonomicky usuší vaše nádobí. Tento proces sušení je nejen efektivnější, ale i rychlejší než známější kondenzační sušení.