Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Sennheiser HD 660 S sluchátka

Sennheiser HD 660 S sluchátka

Profesionální sluchátka přes uši zaujmou vášnivého posluchače hudby výjimečně přesným a transparentním přednesem. Přesná kontrola pohybu membrány, lehká hliníková cívka, nízká impedance pro přenosné přehrávače, kabely OFC mědi, robustní, lehká otevřená konstrukce, měkké polstrování, kabel s konektorem 6,35 mm nebo 4,4 mm Pentaconn, redukce na 3,5 mm. Celý popis
8 990 Kč
Zboží od: MALL
8 990 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
Rozbaleno / jiní prodejci
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
Již zítra na vaší adrese

Prodlužte si zákonnou záruku o 1, 2 nebo 3 roky.

Případné opravy řešíte přímo s námi, platí pro elektronické i mechanické poruchy po vypršení zákonné záruky. Všechny potřebné informace rychle zjistíte zde.

Ochraňte své zařízení kdekoliv na světě.

Poškozené zařízení opravíme, neopravitelné nebo odcizené vyplatíme. Všechny potřebné informace rychle zjistíte v sekci "Vše o nákupu".

Získejte možnost vrácení zboží do 2 měsíců po nákupu

Získejte možnost vrácení nepoškozeného zboží do 2 měsíců po nákupu. Pro získání více informací o službě přejděte do sekce „Vše o nákupu“.

Popis

Zvuk pro vášnivého posluchače hudby Zvuk pro vášnivého posluchače hudby

Zvuk pro vášnivého posluchače hudby

Sluchátka HD 660 S byla stvořena pro náročného posluchače a překonávají svého předchůdce, legendární HD 650. Přednes s ráznými basy, excelentními středními frekvencemi a jemnými, příjemnými výškami, to vše nabídnou sluchátka HD 660 S, se kterými si vychutnáte i ty nejemnější nuance hudby. Přednes zůstává výjimečně přesný a transparentní.
Zvuk pro vášnivého posluchače hudby
Špičková technologie Sennheiser Špičková technologie Sennheiser

Špičková technologie Sennheiser

Model HD 660 S je vybaven novým designem reproduktoru vyvinutý společností Sennheiser. Výsledkem je přesnější kontrola pohybu membrány díky speciálně a přesně vyrobené nerezové tkanině, která je přizpůsobena obrysu membrány. Extrémně lehké hliníkové cívky zaručují nejvyšší impulsní odezvu. Měniče jsou pečlivě vybrány a párovány, aby se zajistil ideální průběh frekvenční křivky v toleranci ± 1 dB.
Špičková technologie Sennheiser
Bohatá konektivita Bohatá konektivita

Bohatá konektivita

HD 660 S byla vytvořena pro vychutnání hudby v nejvyšší kvalitě a z mnoha různých zdrojů zvuku. Díky své nízké impedanci je možné ke sluchátkům připojit přenosný přehrávač Hi-res hudby nebo telefon. Sluchátka HD 660 S přirozeně odhalí svůj plný potenciál, pokud jsou připojena do symetrického výstupu sluchátkového zesilovače nebo symetrického výstupu přenosného přehrávače Hi-res hudby. Proto nabízí v balení několik variant kabelů pro připojení k různým zařízením. Všechny kabely jsou vyrobeny z vysoce vodivé OFC mědi, s minimálním šumem a disponují robustní para-aramidovou výztuží.
Bohatá konektivita
Navržena pro nejvyšší pohodlí Navržena pro nejvyšší pohodlí

Navržena pro nejvyšší pohodlí

Dalším benefitem u sluchátek HD 660 S je jejich robustní, ale lehká otevřená konstrukce. Eliptické mušle jsou přesně tvarované podle anatomie lidského ucha. Měkké polstrování na hlavovém mostu a vyměnitelné ušní polštářky zaručují hodiny a hodiny poslechu v nejvyšší pohodlí.
Navržena pro nejvyšší pohodlí
Dotek elegance Dotek elegance

Dotek elegance

Čistý a přirozený přednes sluchátek HD 660 S je odrazem jejich černého a antracitového vzhledu, který je kombinací nadčasových prvků elegance a aktuálních trendů v designu.
Dotek elegance

Technický popis

Specifikace

 • konstrukce: otevřená, circum-aurální, přes uši
 • frekvenční rozsah: 10 – 41,000 Hz
 • akustický tlak: 104 dB při 1V 1kHz
 • jmenovitá impedance: 150 Ω
 • konektory: stereo jack 6.3 mm a 4.4 mm Pentaconn
 • délka kabelu: 1,2 m
 • hmotnost: 260 g

Obsah balení:

 • sluchátka HD 660 S
 • kabel s jack 6.3 mm
 • kabel s jack 4.4 mm Pentaconn
 • redukce 6.3 mm na 3.5 mm jack
 • návod
 • pouzdro

Servis a technická podpora