Smartomat Smartpodz 2-41%

Smartomat Smartpodz 2

Hodnocení: 2,5
2 390 Kč 1 390 Kč

Akce

Originální bezdrátová sluchátka Smartomat Smartpodz 2 s dotykovým ovládáním a vylepšeným čipem PixArt pro ten nejčistší poslech.

Smartomat Smartpodz 2 + silikonové pouzdro-44%
2 490 Kč 1 390 Kč

Akce

Originální bezdrátová sluchátka Smartomat Smartpodz 2 s dotykovým ovládáním a vylepšeným čipem PixArt pro ten nejčistší poslech. Součástí balení je ochranné silikonové pouzdro.

Trust Quasar (21661) sluchátka s mikrofonem
539 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

TRUST Quasar for PC and laptop. Vysoce kvalitní náhlavní souprava k nasazení přes uši s nastavitelným jemně polstrovaným temenním páskem a polstrovanými náušníky pro maximální pohodlí.

Sennheiser PC 3 Chat sluchátka
550 Kč 497 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Oboustranný headset Sennheiser PC 3 Chat umožní internetové telefonování a poskytne příjemně barevný stereo zvuk. Lehký nastavitelný hlavový most a ramínko, mikrofon s potlačením šumu pro dokonalou srozumitelnost, konektor 2× 3,5 mm jack, délka kabelu 2 m.

Sennheiser PC 5 Chat sluchátka s mikrofonem
530 Kč 497 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malá a lehká kabelová sluchátka s mikrofonem na otočném raménku. Sennheiser PC 5 Chat jsou optimalizována pro internetovou komunikaci, ergonomická a příjemná i při dlouhém nošení. Mikrofon má funkci omezení snímání hluku, díky které budou vaše hovory čisté a srozumitelné.

Genius HS-05A volume control sluchátka s mikrofonem
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Užijte si jasný zvuk se sluchátky HS-05A od firmy Genius. Tato luxusní sluchátka s klapkami plné velikosti předchází nepohodlí uší po dlouhém používání, upravitelná spojovací čelenka a kožené klapky jsou flexibilní k lepšímu padnutí kolem vaší hlavy. Gumový mikrofon je možno ohnout do ideální polohy k přenosu lepší kvalitu hlasu, navíjecí kabel předchází zamotávání drátů. Hlasitost se snadno změní s použitím ovládání hlasitosti na drátě sluchátek.

KOSS CS/100 (2 roky záruka)
548 Kč 522 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální sluchátka s mikrofonem, vhodná pro komunikaci před osobním počítačem, telefonování. Elektretový mikrofon s Clear Voice Technology je uložen na pružném raménku s kloubem. Vhodné i pro profesionální nasazení v IP telefonii či komunikaci přes intenet.

KOSS SB/40 (2 roky záruka)

KOSS SB/40 (2 roky záruka)

Hodnocení: 4,5
2 315 Kč 999 Kč

Velké, robustní provedení. Oblíbený model i pro hráče. Sluchátka vycházejí z již nedostupného (ale velmi oblíbeného) modelu UR30. Měkké koženkové náušníky. Mikrofon na pružném raménku je uchycen na otočném kloubu a nastavitelný do libovolné polohy.

Sennheiser PC 2 Chat sluchátka
470 Kč 419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jednostranný headset Sennheiser PC 2 Chat umožní internetové telefonování a zároveň ponechá kontakt s vaším okolím. Lehký nastavitelný hlavový most a ramínko, mikrofon s potlačením šumu pro dokonalou srozumitelnost, konektor 2× 3,5 mm jack, délka kabelu 2 m.

Sennheiser PC 8 USB sluchátka s mikrofonem
880 Kč 807 Kč

Stereo headset Sennheiser PC 8 USB umožní internetovou komunikaci a poskytne špičkový Sennheiser zvuk. Lehký a pohodlný headset, mikrofon s potlačením šumu pro dokonalou srozumitelnost, ovladač hlasitosti na kabelu, USB konektor, délka kabelu 2 m.

Beyerdynamic Custom One Pro Plus sluchátka s mikrofonem
4 232 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lebka nebo smajlík na mušlích? Díky sadě stylových vyměnitelných krytů můžete trendy kabelová uzavřená sluchátka Beyerdynamic Custom Pro Plus přizpůsobit svému vkusu. Model německé výroby disponuje 1,3m audio kabelem, mikrofonem pro handsfree a prémiovým zvukem s možností úpravy díky funkci Custom Sound Slider.

KOSS SB/45 (2 roky záruka)

KOSS SB/45 (2 roky záruka)

Hodnocení: 4,5
2 439 Kč 1 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Headset s elektretovým mikrofonem. Určeno hlavně pro počítačové hráče. Headset vychází z úspěšného modelu UR29. Měkké koženkové náušníky. Mikrofon na pružném raménku je uchycen na otočném kloubu a nastavitelný do libovolné polohy. Sluchátka lze složit do „koule“.

Sennheiser PC 7 USB sluchátka s mikrofonem
830 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednostranný headset Sennheiser PC 7 USB umožní internetovou komunikaci a poskytne špičkový Sennheiser zvuk. Nastavitelné ramínko, mikrofon s potlačením šumu pro dokonalou srozumitelnost, USB konektor, délka kabelu 2 m.

Sennheiser GSP 370 bezdrátová
5 150 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vychutnejte si PC a PlayStation hry do posledního zvukového detailu díky bezdrátovým herním sluchátkům Sennheiser GSP 370 se snadným připojením pomocí Wireless Dongle. Sluchátka se pyšní špičkovým zvukem, mikrofonem s funkcí potlačení okolních šumů a výdrží 100 h na nabití. Jsou vhodná k PC, Mac a PlayStation 4.

Audio-Technica ATH-G1WL
6 590 Kč 5 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Žádné spaní, jen kvalitní hraní – hraní PC her se špičkovými herními bezdrátovými sluchátky Audio-Technica ATH-G1WL, která jsou osazena 45mm dynamickými měniči pro extra čistý a detailní zvuk. K audio zdroji se připojují skrze síť WiFi 2.4 GHz, mají robustní konstrukci a nechybí jim odnímatelný mikrofon.

Audio-Technica ATH-G1
4 590 Kč 4 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Žádné spaní, jen kvalitní hraní – hraní PC her se špičkovými herními kabelovými sluchátky Audio-Technica ATH-G1, která jsou osazena 45mm dynamickými měniči pro extra čistý a detailní zvuk. Ke zdroji audia se připojují 2m kabelem s 3,5mm jackem, mají robustní konstrukci a nechybí jim odnímatelný mikrofon.

KOSS SB49 (SB49) sluchátka s mikrofonem
2 500 Kč 1 094 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Plnohodnotná sluchátka s mostem přes hlavu a kvalitním mikrofonem, frekvenční rozsah 18Hz-20kHz sluchátka 100Hz-16kHz mikrofon, citlivost sluchátek SPL 103dB, ovládání na kabelu.

Audio-Technica ATH-PG1 sluchátka s mikrofonem
5 990 Kč 4 490 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Prémiová herní sluchátka Audio-Technica ATH-PG1 přináší velké 44mm měniče a citlivé CCAW vinutí zaručující špičkovou kvalitu zvuku u hudby, filmů a her. Uzavřená konstrukce pro realističtější reprodukci, odolná konstrukce, komfortní, kožené náušníky, odpojitelný mikrofon s ovládáním hlasitosti a funkcí Mute.