RHA TrueConnect
4 590 Kč 4 332 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Už máte kabelů plné zuby? Tak to je čas vyzkoušet poslouchání muziky s bezdrátovými Bluetooth 5.0 sluchátky RHA TrueConnect, která jsou skvělá i pro bezdrátové vyřizování handsfree hovorů. Sluchátka reprodukují zvuk ve skvělé kvalitě díky 6mm dynamickým měničům, hrají 5 h na nabití a mají nabíjecí pouzdro.

RHA MA390u
697 Kč

Vážná, metal, pop, rock, jazz a všechny další skvělé hudební žánry přehrají kabelová sluchátka RHA MA390u skvělým zvukem díky precizním dynamickým měničům a systému Aerophonic. Jsou opatřena 135cm kabelem s 3,5mm přímým jackem, tlačítkovým ovládáním i mikrofonem pro handsfree. V uších krásně sedí a váží jen 15 g.

RHA MA390u Wireless
1 811 Kč

Hrají bezchybným zvukem a těší luxusním designem i provedením z kovu – bezdrátová Bluetooth 4.1 sluchátka RHA MA390u Wireless jsou ideální pro každodenní poslech a používání i při sportu. Před potem a vodu je chrání IPX4, na nabití hrají 8 h v kuse, mají mikrofon a účinně tlumí okolní hluky dobře sedícími špunty.

RHA MA750 Wireless
4 035 Kč

Se zdrojem zvuku se párují rychlostí blesku díky NFC funkci a nechybí jim ani Bluetooth s podporou aptX – moderní bezdrátová sluchátka RHA MA750 Wireless ovšem bodují i špičkovým zvukem díky Aerophonic systému a dynamickým měničům. Využijete je pro handsfree hovory a potěší také 12h výdrží a IPX4.