Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Anker SoundBuds Curve
950 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sluchátka s úchytem do uší i za uši. Balení obsahuje vedle pohodlných ergonomických obloučků také klasické špunty do uší. Anker SoundBuds Curve však vynikají zejména dlouhou výdrží baterie (až 12,5 hodin) a krátkou dobou nabíjení (jen 90 minut). Při venkovním použití navíc oceníte jejich voděodolnost.


MIIEGO M1
2 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bluetooth sluchátka poskytující luxusní zvuk při maximálním pohodlí s výdrží baterie až 8 h. Miiego M1 vás nechají ovládat písničky nebo přijímat telefonní hovory tlačítky přímo na sluchátkách. Odolají dešti i potu a jsou tak perfektní volbou pro ozvučení všech vašich sportovních aktivit.


SoundMAGIC ST80
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Špuntová sluchátka s možností poslechu přes Bluetooth nebo audiokabel s konektorem 3,5mm jack. SoundMAGIC ST80 je ideální volbou pro sportovce, odolá potu a vlhku a výdrž baterie až 8 hodin zaručuje bezdrátový přísun hudby po celý den.


SoundMAGIC EP10
340 Kč

Momentálně nedostupné

Ergonomické pecky sluchátek SoundMAGIC EP10 zprostředkují plný a bohatý zvuk se silnými basy díky velkým 15mm dynamickým měničům. Standardní 3,5mm jack konektor ve tvaru L je kompatibilní s většinou MP3 přehrávačů a smartphonů.


SoundMAGIC ES18

SoundMAGIC ES18

Hodnocení: 5
446 Kč

Momentálně nedostupné

Špuntová sluchátka SoundMAGIC ES18 vynikají přesností a silou basů. Zprostředkují realistický a bohatý zvuk na úrovni sluchátek vyšších cenových kategorií. Těm dokáže konkurovat vylepšenými 10mm měniči s neodymovým magnetem. Standardní 3,5mm jack konektor je kompatibilní s většinou MP3 přehrávačů a smartphonů.


SoundMAGIC ES18S
460 Kč

Momentálně nedostupné

Špuntová sluchátka s ovládáním na kabelu a vestavěným mikrofonem SoundMAGIC ES18S vynikají přesností a silou basů. Zprostředkují realistický a bohatý zvuk na úrovni sluchátek vyšších cenových kategorií. Těm dokáže konkurovat vylepšenými 10mm měniči s neodymovým magnetem. Standardní 3,5mm jack konektor je kompatibilní s většinou MP3 přehrávačů a smartphonů.


SoundMAGIC ST30
3 290 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Bezdrátová Bluetooth sluchátka do uší, která lze připojit i audiokabelem 3,5mm jack. SoundMAGIC ST30 umožňuje hands-free hovory a dálkové ovládání v Bluetooth i drátovém připojení. Aukumulátor s kapacitou 200 mAh zásobí sluchátkou šťávou až na 10 hodin přehrávání hudby.