Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 950491

MARSHALL Major II Android - rozbaleno

MARSHALL Major II Android - rozbaleno

Sluchátka na uši Marshall Major II Android nabízí vysoce kvalitní 40 mm měniče pro ještě hlubší basy, detailnější výšky a celkově nižší zkreslení. Vhodné pro poslech většiny hudebních stylů, skládací konstrukce, odnímatelný kabel s mikrofonem a ovladačem kompatibilní s Android telefony. Celý popis
Produkt se již neprodává
Ušetříte 959 Kč 2 790 Kč
1 831 Kč

Rozbaleno

Prodává MALL
Zboží je v bezchybné kvalitě, s kompletním příslušenstvím a plnou zárukou. Může mít poškozený nebo náhradní obal.
Ušetříte 959 Kč 2 790 Kč
1 831 Kč

Popis

Vlastnosti

Tento impozantní nástupce populárních sluchátek Marshall Major přináší posluchačům zcela nové možnosti poslechu. Vylepšený vzhled, ergonomie, trvanlivost a především zvuk posouvají tento model o krok dále.

Sluchátka se pyšní hlubší bassou, doladěnými výškami a středy, s celkově sníženým zkreslením. Oboustranný, odnímatelný kabel předejte překlesání kabelu, samozřejmostí je mikrofon s tlačítky pro snadné obsluhování vašeho zařízení. Díky zakončení kabelu do tvaru L se sníží šance na možné poškození v této oblasti.

Celkový vzhled sluchátek je více zaoblený, mají nově tvarované,odolné závěsy a flexibilní čelenka i náušníky přinášejí větší pohodlí pro dlouhé hodiny poslechu.

Sluchátka lze snadno složit do více kompaktního tvaru, tudíž je můžete mít stále při sobě.

Tento model je vyvinut speciálně pro uživatele vlastnící zařízení s operačním systémem Android. Přehrávání samozřejmě funguje pro všechny zařízení bez OS Android. Výhody pro uživatele s OS Android: Tlačítko pro Pause/Unpause, přidávání a ubírání hlasitosti a samozřejmě přepínání písniček v obou směrech,.

Parametry

  • Rozsah: 10 Hz – 20 kHz
  • Citlivost: 99 dB/mW
  • Impedance: 64 Ohm
  • Velikost měniče: 40 mm
  • Připojení: 3,5 mm jack
  • Délka kabelu: 1,2 m

Ke sluchátkům můžete zakoupit: