Trackito Technology Doorito + první rok provozu ZDARMA!

Trackito Technology Doorito + první rok provozu ZDARMA!


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarma

CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ VAŠEHO DOMU Doorito je zabezpečovací systém, který flexibilně umístíte na jakékoliv dveře, přímo do dveří nebo na okna domu, bytu, chaty, sklepu nebo třeba garáže. Alarm můžete vzdáleně aktivovat a. Celý popis

2990
2 990 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100018031124

Popis

Popis produktu

CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ VAŠEHO DOMU

Doorito je zabezpečovací systém, který flexibilně umístíte na jakékoliv dveře, přímo do dveří nebo na okna domu, bytu, chaty, sklepu nebo třeba garáže. Alarm můžete vzdáleně aktivovat a deaktivovat pomocí mobilní aplikace. V případě pohybu takto zabezpečených a dveří či oken dojde ke spuštění alarmu ve vašem mobilním telefonu.


CO JE DOORITO?

Hledáte rychlé a jednoduché řešení, jak zabezpečit dům, byt, chatu či garáž?

Doorito – zabezpečovací systém, který umístíte na dveře, přímo do dveří nebo na okna rodinného domu, bytu, chaty či garáže. Kromě toho, že vás bude mobilní aplikace informovat alarmem o nezvaných hostech, dokáže vás informovat také o jakémkoliv pohybu osob.

Součástí modulu je zabudovaná SIM karta, která umožňuje přenos mobilních dat do vašeho chytrého telefonu. Stačí už jen, abyste byli připojeni k Internetu, měli staženou mobilní aplikaci Doorito, kterou spárujete se zabezpečovacím modulem a budete mít přehled o pohybu osob 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kdekoliv po celém světě.

Mobilní aplikace ale nabízí řadu dalších funkcí, jako je například pokročilé plánování data a času aktivace a deaktivace alarmu.

Díky systému Doorito budete mít pocit bezpečí a ochrany majetku i zdraví vás a vašich blízkých kdekoliv a kdykoliv.


FUNKCE MOBILNÍ APLIKACE

Doorito jednoduše aktivujete nebo deaktivujete pomocí mobilní aplikace. Pokud je alarm aktivovaný a dojde k pohybu dveří, aplikace ve Vašem mobilním telefonu vyvolá alarm.

Pomocí aplikace můžete rovněž sledovat veškerý pohyb osob, které do objektu vstoupí.

Kromě základní funkce aktivace a deaktivace alarmu nabízí Doorito možnost sdílení modulu s dalšími uživateli na základě vašeho předchozího povolení. Můžete si také naplánovat přesný datum a čas aktivace a deaktivace alarmu. Pomocí funkce Geofence zase budete upozorněni, pokud opustíte vámi předem definovanou oblast a zapomenete alarm aktivovat.


OBSAH BALENÍ

Zabezpečovací modul Doorito
MicroUSB kabel pro nabíjení modulu
Aktivační karta pro tarif na první rok zdarma
Krytka pro upevnění modulu do dveří
Oboustranná lepící páska pro upevnění modulu


TECHNICKÉ PARAMETRY      

Nabíjecí napětí: 5 V
Doba nabíjení: 5 hodin (při proudu 250 mA)
Li-Ion baterie o kapacitě 900 mAh
Rozměry modulu: 72,5 × 54 × 17,5 mm


PROVOZ

Doorito obsahuje zabudovanou globální SIM kartu. Díky ní můžete Doorito používat ve všech zemích EU, Švýcarsku, Norsku, USA a Rusku. Tarif na období jednoho roku je zdarma. Tarif na další období nebo rozšířený provoz (nad rámec běžného použití) zakoupíte jednoduše online.

Záruční doba: 24 měsíců

Made in Czech Republic


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

SMART oblast domácnost
Typ zařízení zabezpečení
Operační systém

Operační systém

iOS/Android
Určeno pro pc/tablet/smartphone
Využití bezpečnostní systémy
Barva

Barva

šedá