Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1055731

Click and Grow chytrý květináč pro pěstování bylinek, zeleniny, květin a stromů - Smart Garden 3, bílá

Click and Grow chytrý květináč pro pěstování bylinek, zeleniny, květin a stromů - Smart Garden 3, bílá

Smart květináč pro efektivní a bezstarostné domácí pěstování bylinek, zeleniny, květin a stromů. Využívá speciálně vyvyinutou půdu Smart Soil, která dodává rostlinám vše potřebné: vodu, kyslík, živiny. Půda neobsahuje žádné růstové hormony, herbicidy, pesticidy ani jiné škodlivé látky. Celý popis
Produkt se již neprodává
2 290 Kč
Zboží od: MALL
2 290 Kč
Vrácení zdarma i přes Zásilkovnu
Jiní prodejci
S novou kartou za

Popis


Elegantní, chytrý a hlavně bezstarostný květináč

Chytrý květináč, který do Vašeho bytu přinese neopakovatelný „zelený ostrůvek" čerstvých bylinek, zeleniny nebo ovoce. Díky tomuto designovému a chytrému květináči můžete vypěstovat bylinky nebo zeleninu přímo v kuchyni nebo v pokoji bez předchozích znalostí a pěstitelských zkušeností.

Inspirace z vesmíru

Inspirací z NASA bylo vytvořeno řešení pěstování rostlin, kdy kořeny rostlin jsou zásobovány optimálním množstvím vody, kyslíku a živin po celou dobu. Použitá nanotechnologie půdy dává rostlinám správné množství vody, kyslíku a živin po celou dobu vegetace. Použité LED osvětlení s integrovaným časovým spínačem spolu s nano půdou zajišťují optimální růst rostlin a dělají tak vlastně všechnu práci za vás. Rostliny neobsahují žádné geneticky modifikované organismy, pesticidy, fungicidy, insekticidy, rostlinné hormony, nebo jiné podezřelé látky.

Snadné a bezstarostné pěstování

Inteligentní Click and Grow květináč je dodáván s třemi kazetami pro pěstování bazalky. Stačí tak přidat jen vodu a vaše chytrá zahrádka se o vše potřebné sama postará. Až přijde čas a „sklidíte" Vaši úrodu, pak stačí pouze dokoupit nová chytrá semínka v náhradních kazetách – např. máty peprné, mini rajčat nebo petržele. Navíc můžete i experimentovat s vlastními semínky a zasadit je do kazet se substrátem pro vlastní semínka.

Stačí jen vybalit

Sada obsahuje LED světlo, chytré kazety se semínky rostlin a květináč, který automaticky reguluje hladinu vody. Pěstování je skutečně velmi snadné. Stačí pouze vložit kazety se semínky, naplnit vodní nádrž a připojit Click and Grow pomocí adaptéru do zásuvky 220V. Za 2–4 týdny již uvidíte rostlinné klíčky a následující 2 – 4 měsíce následuje plný růst Vašich bylinek nebo zeleniny. Jednoduše, Click and Grow je vhodným dárkem, kterým potěšíte svou rodinu nebo přátelé


Doporučení: Pro optimální pěstitelské výsledky a co nejdelší dobu vegetace rostlin, doporučujeme sklízet bylinky či plody postupně dle dozrávání nebo potřeby.
Pro lepší výsledky a další informace je navíc připravena aplikace, kterou lze stáhnout:
Click & Grow pro Android nebo Click and Grow pro iOS.

 


Vlastnosti

  • plug & play systém
  • Smart Soil
  • samozavlažování, osvětlení
  • rameno s přisvětlovacími diodami
  • automatický časovač na 16 hodin světla
  • odběr 6W
  • kompatibilní se všemi náplněmi Click & Grow