Aligator koloběžka Scooter Pro CS-528, černá

Aligator koloběžka Scooter Pro CS-528, černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektrická koloběžka. Maximální dojezd 25 km/h. 3 jízdními režimy. Rekuperační brzda. Bluetooth. Bezdušová kola. Maximální rychlost 25 km/h. Výkon 350 W. Zabezpečení proti nechtěnému rozjezdu. Přední i zadní světlo a reflexivní prvky. Skládací kloub pro snadný přenos. Celý popis
9 990 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: CZC.CZ

Skladem u partnera poslední 1 kus

9.12.2021 - 10.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera CZC.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100066959651

Popis

Aligator Scooter Pro CS-528

Jezděte kam se vám zlíbí – dopravte se do práce, projeďte se po cyklostezce, vyhněte se mačkání v MHD a ztrátě času v dopravní zácpě. Elektrická koloběžka Aligator Scooter Pro vás dostane tam, kam potřebujete – včas a bez kapky potu.

  • Výkon 350 W
  • 3 režimy jízdy
  • Maximální rychlost 25 km/h
  • Maximální dojezd až 25 km/h
  • Zabezpečení proti nechtěnému rozjezdu

Svižná a bezproblémová jízda

Výkon je zárukou nejen rychlosti, ale také zaručuje překonání převýšení, které vás na vaší cestě potká. Díky výkonu 350 W můžete využít až 3 rychlosti jízdy, a to 8 km/h, 15 km/h, 25 km/h a pohodlně překonáte každý strmý kopec.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavně bezpečně

Koloběžka je vyrobena z kvalitních materiálů, které vám umožní užít si naplno pohodlnou a bezpečnou jízdu. Vedle klasických bezpečnostních prvků v podobě dvou brzd (jedna s E-ABS), nastavitelného předního světla, zadního světla a reflexních prvků je koloběžka vybavena také snadným skládacím mechanismem a praktickým stojánkem. Doplňovat ušlou energii zase dokáže přední rekuperační brzda, která využívá odpor vzniklý bržděním k dobíjení baterie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytré funkce

Pro snadnou volbu jízdního režimu nebo ovládání světlometů je koloběžka vybavena přehledným displejem. Díky Bluetooth můžete navíc koloběžku spárovat s chytrým telefonem a přes mobilní aplikaci pak provádět podrobné nastavení či prohlížet údaje, jako například souhrn ujetých kilometrů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Elektrická koloběžka. Maximální dojezd 25 km/h. 3 jízdními režimy. Rekuperační brzda. Bluetooth. Bezdušová kola. Maximální rychlost 25 km/h. Výkon 350 W. Zabezpečení proti nechtěnému rozjezdu. Přední i zadní světlo a reflexivní prvky. Skládací kloub pro snadný přenos.