Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100067932923

Street Surfing Elektrická koloběžka Street Surfing VOLTAIK MGT 350 černá

Street Surfing Elektrická koloběžka Street Surfing VOLTAIK MGT 350 černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
10AH/36V, 350W, 25 km/h, dojezd až 30km, nosnost 120kg, 8,5" mechová pevná kola, APP bluetooth, displej, EN 17128 Celý popis
10 990 Kč
9 990 Kč
Prodává Epic
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
10 990 Kč
9 990 Kč
Poslední 2 kusy
Levněji s novou kartou za

27.5.2022 - 30.5.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Elektrická koloběžka Voltaik vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 8,5" ANTI DEFEKT kola vás vždy dovezou do cíle bez rizika defektu. Zadní kolo je navíc vybavené dvojitým odpružením a koloběžka Vás tak pohodlně přenese i přes drobné nerovnosti. Díky důmyslnému skládacímu mechanizmemu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 110 cm a hmotnosti 14 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 3 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci VOLTAIK lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IPX4 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterii Li-Ion 10 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 8 hodin. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 30 km - při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost je závislá na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.

Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.

Koloběžka je certifikovaná dle normy EN 17128 a splňuje tak veškeré požadavky pro jízdu po pozemních komunikacích vč. silnic.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

Výkon motoru: 350 W

Kapacita baterie: 10 Ah / 36 V

Max. rychlost: 25 km/h

Dojezd na 1 nabití: až 30 km

Rychlost nabíjení: 7–8 h

Max. nosnost: 120 kg

Hmotnost: 14 kg

Velikost pneu: 8,5"

Druh pneu: 2× bezdušové mechové bez rizika defektu

Odpružení: zadní

Brzda: duální – zadní kotoučová spolu s přední elektronickou

OSTATNÍ PARAMETRY:

Multifunkční voděodolný displej

Přední/zadní LED světlo napájené centrální baterií

Bluetooth mobilní aplikace VOLTAIK

4 rychlostní režimy (WALK 6 km/h / ECO 10 km/h / DRIVE 20 km/h / SPORT 25 km/h)

Doporučený věk: 14+

Výška jezdce: 155 – 195 cm

Výška řídítek: 115 cm

Šířka řídítek: 45 cm

Šířka nášlapu: 14,5 cm

Délka nášlapu: 59 cm

Výška nášlapu – horní: 16 cm

Rozměry rozložené koloběžky (v/š/d): 110/45/115 cm

Rozměry složené koloběžky (v/š/d): 45/50/110 cm

Rychlý skládací mechanizmus

Stojánek

Blatníky

Materiál rámu: slitina hliníku a magnesia

Typ baterie: Li-Ion

Provozní napětí: 36 V

Typ motoru: bezkartáčový stejnosměrný

Nabíječka součástí balení