Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100056197756

Street Surfing Elektrická koloběžka Street Surfing VOLTAIK SRG 250 černá

Street Surfing Elektrická koloběžka Street Surfing VOLTAIK SRG 250 černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
6AH/36V, 250W, 25 km/h, dojezd až 20km, nosnost 120kg, 8,5" ANTI DEFEKT kola, APP bluetooth,displej Celý popis
Produkt se již neprodává
7 990 Kč
7 890 Kč
Prodává Epic
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
7 990 Kč
7 890 Kč

Popis

Elektrická koloběžka Voltaik vás úsporně dopraví do práce, do školy, po městě či na výlet. Obě 8,5" ANTI DEFEKT kola vás vždy dovezou do cíle bez rizika defektu. Díky důmyslnému skládacímu mechanizmemu jí složíte či rozložíte do 2 vteřin a při délce složeného rámu 110 cm a hmotnosti 12 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži.

Na integrovaném LCD displeji můžete sledovat základní informace o koloběžce jako je aktuální rychlost, stav baterie, indikaci připojení přes bluetooth k mobilnímu telefonu, jízdní režim v jakém se koloběžka nachází a indikaci osvětlení. Tlačítkem na horní straně displeje můžete přepínat mezi 2 jízdními režimy pro omezení max. rychlosti a zapínat osvětlení.

Po připojení koloběžky k mobilnímu telefonu přes mobilní aplikaci VOLTAIK lze sledovat informace o koloběžce jako jsou: celková ujetá vzdálenost, aktuální ujetá vzdálenost, nastavovat maximální rychlost v jízdních režimech, nastavit i rychlost při které dojde k zapnutí tempomatu. Koloběžku lze také zamknout proti nechtěné manipulaci vč. zadání vlastního PIN.

Koloběžka je voděodolná a prachuvzdorná dle standardu IP65 a lze s ní tak jezdit i za deště.

Baterii Li-Ion 6 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za přibližně 4 hodiny. S koloběžkou na jedno nabití ujedete až 20 km. Celková vzdálenost je závislá na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet i odstrkováním s vypnutým motorem.

Koloběžka je vybavena funkcí inteligentního snižování výkonu před úplným vybitím. V tomto rezervním režimu postupně snižuje rychlost a dává tak jezdci informaci, že je třeba jí nutně dobít. Baterii ale nenechá v jednom okamžiku zcela bez energie.

Výkonné přední LED světlo dostatečně osvětlí prostor před koloběžkou i při rychlosti 25 km/h. Spolu se zadním světlem s integrovanou odrazkou, přední bílou a bočními oranžovými odrazkami můžete jezdit bezpečně i za tmy. Koloběžku spolehlivě zastavíte duální brzdou. Během brzdění zadní kotoučovou brzdou se automaticky aktivuje i přední elektronická brzda, což zvyšuje účinnost brzdění a snižuje opotřebení brzdových destiček. Při stisku brzdové páčky se navíc výstražně rozbliká zadní brzdové světlo.

Rám koloběžky vyrobený ze slitiny leteckého hliníku a magnesia snese zatížení až 120 kg. Splňuje tak přísné bezpečnostní normy. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 14 let.

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

Výkon motoru: 250 W

Kapacita baterie: 6 Ah / 36 V

Max. rychlost: 25 km/h

Dojezd na 1 nabití: až 20 km

Rychlost nabíjení: 4–5 h

Max. nosnost: 120 kg

Hmotnost: 12 kg

Velikost pneu: 8,5"

Rozložená koloběžka rozměry: 105 × 44 × 108 cm

Složená koloběžka rozměry: 105 × 44 × 48 cm

Šířka řídítek : 44 cm

Výška řídítek : 107 cm

Výška jezdce: 145 – 185 cm

Rozměr nášlapu: 14,5 × 40cm

Výška nášlapu: 14,5 cm

Světlá výška: 8,5 cm

Druh pneu: 2× bezdušové mechové bez rizika defektu

Brzda: duální – zadní kotoučová spolu s přední elektronickou