SXT Elektrická koloběžka ULTIMATE PRO

SXT Elektrická koloběžka ULTIMATE PRO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Elektrická koloběžka, skládací, výkon 2 × 800W, rychlost 65 km/h, maximální dojezd 50 km, váha 31,3 kg, nabíjení 8h, stoupání 25%, baterie Li-Ion 60V 18,2 Ah, nosnost 120 kg, LED osvětlení přední a zadní, brzdové světlo, odpružení přední a zadní, Eco režim, kola 10" s duší, hydr. kotouč. brzdy. Celý popis
54 990 Kč
50 590 Kč
Doprava zdarma
Partner: eRevolution

Již se neprodává

Doručení na adresu nedostupné

Zboží partnera eRevolution

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003960828

Popis

Jedna z nejrychlejších elektrických koloběžek na světě! SXT Ultimate PRO je skutečně závodní vůz. Proto je třeba mít na pozoru! Extrémně silný výkon motoru!

SXT Ultimate PRO je sportovním modelem mezi koloběžkama. Nebyla stvořena pro nejdelší dojezd, nejvyšší úsporu energie, nebo kol. Je relativně těžká a rozměry mohutná. Eco režim je tu jenom proto, aby se zabránilo prokluzu kol při akceleraci, a ne kvůli spotřebě. Jistě se sami sebe ptáte, k čemu mi bude taková koloběžka? Je tu jen jediný důvod – adrenalin a neuvěřitelná zábava! Na displeji si lze vybrat ze 3 rychlostních stupňů. První stupen do 20 km / h, druhý do 40 km / h a třetí vás pustí k maximální rychlosti 65 km / h!

Vylepšení modelu Ultimate Pro Plus 2019:

– plně hydraulické 160 mm kotoučové brzdy značky NUTT

– alarm s dálkovým ovládáním a imobilizerem

– LED osvětlení vpředu a vzadu + dodateční hlavné světlo

– řídítka vyšší třídy horského kola 31,4 mm

– individuálně nastavitelny vzduchové odpružení značky KS vpředu a vzadu

 

Už jen létání může být hezčí ..

Koloběžka je poháněna 2 bezkartáčový elektromotory o výkonu 2 × 800 W, tedy spolu 1600 W. Motory ovšem dokáží vyvinout celkový výkon ohromujících 2,640 W. Tento bezkonkureční výkon umožňuje dosáhnout rychlost až 65 km / h. Právě kvůli vysoké rychlosti, je nezbytné během jízdy mít vhodnou ochrannou výbavu, tj helmu, chrániče loktů a kolen, vestu i kombinézu !!! Motor v předním kole může být deaktivován stisknutím tlačítka. Pak běží jen zadní motor co má výrazný vliv na spotřebu energie v baterii a prodlužuje dojezd. Kromě toho, výkon motoru lze omezit tlačítkem ECO a zároveň tím snížit maximální rychlost na „jen“ 52 km / h. Při využití obou motorů SXT Ultimate Pro hravě zvládne stoupání do 15 ° (ekvivalent 26.3%)

Motor je zásobován energií z 60V 18.2 Ah (1092 Wh) Li-Ion lithium baterie. Při jízdě na plný výkon vstupuje do hry mnoho faktorů, ale je třeba počítat s dojezdem kolem 25 km. V ECO režimu při jízdě s jedním motorem je dojezd zhruba dvojnásobný, tedy 45–50 km. Nabíjení trvá 8 až 9 hodin s dodanou 2A nabíječkou. Koloběžka má 2 vstupy pro nabíječku, takže při možnosti dobíjet 2 nabíječkami se čas nabíjení zkrátí o polovinu.

SXT Ultimate PRO je vybavena 140mm hydraulickými kotoučovými brzdami na přední ose. Kromě toho má koloběžka elektrickou brzdu vzadu, aby se zvýšila brzdná síla na maximum.

SXT Ultimate PRO má spolehlivé 10-palcové CST kola s duší. Dvoudílné ráfky umožňují snadnou a rychlou výměnu v případě defektu. Pro pohodlnou jízdu jsou zde tlmče na přední i zadní osy a odpružená přední vidlice.

Rukojeť je vybavena LCD dsiplejem, který zobrazuje aktuální rychlost, ujeté km, čas jízdy a stav baterie (aktuální napětí ve V). Pro nabití mobilního telefonu je zde USB vstup umístěný pod displejem.

Váha včetně baterie představuje 31.3 kg. Maximální váha jezdce je 120 kg, řídítka lze sklopit pomocí skládacího mechanismu (páky). Takto lze přepravit koloběžku například i v kufru auta či karavanu.