Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1494442

IROBOT robotický vysavač Roomba 976

IROBOT robotický vysavač Roomba 976

Robotický vysavač s unikátním systémem navigace iAdapt 2.0 a s funkcí Imprint Link, která umožňuje komunikaci s mopem Braava. Irobot Roomba 976 je vybaven třístupňovým čistícím systémem AeroForce. Ovládejte svůj vysavač přes aplikaci iRobot HOME. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
9 999 Kč
9 420 Kč
Prodává MALL
9 999 Kč
9 420 Kč
Rozbaleno

Popis

Klíčové vlastnosti iRobot Roomba 976

 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Chytrá navigace iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací
 • Akustická a optická detekce nečistot
 • Systém proti zamotávání do kabelů
 • Třístupňový čistící systém AeroForce
 iRobot Roomba 976

iRobot Roomba 976 je skutečně inteligentní

Vysavač je vybaven navigací iAdapt 2.0, se kterou zvládne uklidit prostory s neomezenou velikostí. Díky kameře rozpozná překážky a nábytek a zvolí si nejlepší způsob úklidu. Díky funkci Imprint Link zvládne spolupracovat s robotickým mopem Braava jet M6. Po dokončení vysávání vyšle pokyn Braavě, která sama vytře.

 iRobot Roomba 976

Uklízejte odkudkoliv s aplikací iRobot HOME

Kvůli úklidu už nemusíte zůstávat doma. Svého robota můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace iRobot HOME ze svého mobilního telefonu nebo tabletu. Tato aplikace nabízí celou řadu dalších užitečných informací a funkcí, a to vše v českém jazyce. Jednoduše si můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti.

 iRobot Roomba 976 schody

iRobot Roomba 976 uklízí ve třech stupních

Robotický vysavač iRobot Roomba 976 dokonale uklidí ve všech koutech vaší domácnosti. Systém AeroForce soustřední proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče. Díky bočnímu kartáčku efektivně vyčistí i místa kolem nábytku, podél stěn i rohy. Dva proti sobě rotující kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše.

 iRobot Roomba 976

Nabíjecí stanici si vyhledá sama

Vysavač Roomba 976 je vybaven standartní nabíjecí stanicí, do které si sama zajede v případě nutnosti dobití baterie. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončila. S pomocí aplikace se dozvíte, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Najdete zde i instruktáž, jak takovou údržbu provést.

 iRobot Roomba 976

Věděli jste, že…

Společnost iRobot je světový lídr ve vývoji domácích, vojenských a průmyslových robotů. Vyhrává většinu komerčních soutěží v robotice a patří mezi významné vývojáře robotů pro NASA. V současnosti používá roboty iRobot více než 25 milionů zákazníků z Evropy, Asie i USA.


iRobot Roomba 976 Velkokapacitní omyvatelný sběrný koš Aero

Koš Aero

Sběrný koš disponující velkou kapacitou, kam se dostanou i ty nejjemnější částice prachu, lze omývat vodou. Jeho údržba je tedy velice jednoduchá.

iRobot Roomba 976 nabíjení během úklidu

Nabíjení během úklidu

Vysavač si sám hlídá stav baterie, a když je to potřeba, sám si dojede do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje tam, kde byl úklid přerušen.

iRobot Roomba 976 program SPOT

Program SPOT

Roomba 976 je víc než jenom vysavač, poslouží i jako smetáček a lopatka. Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu, ideální k vysávání rohožek nebo vysypaného koření.

iRobot Roomba 976 funkce virtuální zdi

Ze schodů nespadne

Senzory umístěné na spodní části robota rozeznají volný prostor pod sebou, a tím vyloučí možnost pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

iRobot Roomba 976 automatické nabíjení v nabíjecí stanici

Automatické nabíjení

Po dokončení úklidu se vysavač automaticky vrátí do své nabíjecí stanice a začne se nabíjet. Nestane se tedy, že by byl vybitý ve chvíli, kdy ho budete potřebovat.

iRobot Roomba 976 nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník

Nejen, že je Roomba 976 velice šetrná k nábytku, ale dostane se do prostor i přes zdánlivé překážky jako jsou záclony, nebo přehozy přes postel. Právě díky tomu se dočkáte čistoty i pod nábytkem.

iRobot Roomba 976 systém proti zamotání do kabelů

Systém proti zamotání

Roomba 976 je vybavena funkcí proti zamotávání do kabelů či třásní od koberce. Díky tomu pohodlně uklidí v běžné domácnosti bez rizika zaseknutí se.

iRobot Roomba 976

Chytrá aplikace

Chytrá aplikace vede statistiky historie jednotlivých úklidových cyklů. Díky nápovědě máte k dispozici instruktážní videa nebo technickou podporu.

Vlastnosti

 • Chytrá navigace iAdapt 2.0
 • Ovládání přes aplikaci iRobot HOME
 • Robot mluví česky
 • Inteligentní Imprint Link
 • Třístupňový čistící systém AeroForce
 • Funkce odloženého úklidu
 • Senzory proti pádu ze schodů
 • Systém proti zamotání kabelů – zabrání zamotání či zaseknutí se vysavače do kabelů nebo třásní od koberce
 • Inteligentní plánování úklidu

Obsah balení

 • Nabíjecí základna s integrovaným adaptérem

Technické parametry

Typ baterie Li-Ion 1800 mAh
Doba nabíjení 180 min
Dálkový ovladač Ne
Automatický návrat do základny Ano
Hlučnost 58 dB
Barva Béžová

Odkazy