Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8478490

Roborock S7 White, robotický vysavač s mopem

Roborock S7 White, robotický vysavač s mopem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Robotický vysavač s funkcí mopu. Určen pro všechny druhy podlah, na koberce, lino, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy apod. Funkce: Automatické dobíjení, Vysypání zásobníku do stanice, Předvolba místností k úklidu, Pokračování úklidu po samostatném dobití, Senzor proti pádu ze schodů. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
Produkt se již neprodává
14 490 Kč
13 059 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
14 490 Kč
13 059 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Robotický vysavač s mopem – Roborock S7, bílá

Neradi uklízíte anebo nemáte na úklid čas? Nevadí. Robotický vysavač Roborock S7 za Vás totiž vyluxuje, ale i vytře, takže si nemusíte s úklidovým dilematem lámat hlavu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Na co se můžete těšit?

 • funkce vysavače a mopu v jednom
 • laserová navigace LiDAR PreciSense
 • objem nádoby na nečistoty 470 ml a objem nádržky na vodu 300 ml
 • skvělá výdrž baterie pro až 3 hodiny úklidu
 • možnost vytvoření virtuální zdi pro vysavač
 • možnost ovládání hlasem přes Alexu, Google Home či Siri

Luxuje i vytírá

Roborock S7 je opravdu multifunkční pomocník. Tento vysavač nejenom že skvěle vyluxuje váš domov od drobečků, chlupů a jiných nečistot, ale navíc ho umí i vytřít – a to všechno při jednom výjezdu.

 • při vytírání vysavač odstraní i zaschlé kapky díky sonické technologii s až 3 000 vibracemi za minutu
 • všechny nečistoty pak vyluxuje díky sacímu výkonu 2 500 Pa Hyper Force

Chytrý úklid

Navolte si dopředu typ prováděného úklidu podle konkrétních místností a zvolte si i čas, kdy vysavač začne s úklidem. S tímto robotickým vysavačem Vás úklid bude opravdu bavit.

Dokonale uklizeno

Vysavač je určen pro všechny druhy podlah, na koberce, lino, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy apod.

Pro vysávání je vysavač vybaven nádobkou o objemu 470 ml, zatímco pro vytírání je tu extra nádobka na vodu o objemu 300 ml.

Vysavač dokáže hravě přejet i překážky vysoké až 2,0 cm, má funkci proti nárazu a nemusíte se bát ani pádu ze schodů. Na jedno nabití vydrží vysavač uklízet až 3 hodiny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Virtuální zeď

Součástí vybavení je praktický magnetický pásek, který funguje pro vysavač jako virtuální zeď, která vysavač nepustí dál. Díky tomuto pásku můžete rozdělit místnost na úseky, které chcete a které nechcete uklízet.

Další vychytané funkce

 • automatické nadzvednutí mopu; pokud vysavač narazí na koberec či jinou překážku sám se nadzvedne až o 2 cm
 • ultrasonická detekce koberců; díky této funkci vysavač dokáže dokonale zmapovat terén. Na Vás už je pak jen rozhodnutí, zda například koberec vyluxovat anebo zcela vynechat jako no-mop zónu
 • laserová navigace LiDAR PreciSense; s navigací LiDAR PreciSense vysavač zmapuje domácnost a identifikuje místnosti až ve 4 různých patrech
 • dětský zámek proti spuštění

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché ovládání

Robota je možné ovládat přes mobilní aplikaci. Vyslat uklízet jej tak můžete kdykoliv a odkudkoliv, stačí zvolit program, sací výkon a můžete začít. V aplikaci pak samozřejmě můžete také sledovat, kolik toho robot uklidil a kde se zrovna nachází. Přes domácího asistenta Alexu, Google Home či Siri Shortcuts můžete vysavač ovládat i hlasem.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Robotický vysavač s funkcí mopu. Určen pro všechny druhy podlah, na koberce, lino, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy apod. Funkce: Automatické dobíjení, Vysypání zásobníku do stanice, Předvolba místností k úklidu, Pokračování úklidu po samostatném dobití, Senzor proti pádu ze schodů, Senzor proti nárazu, Vysátí více místností, Přizpůsobení povrchu podlahy. Překonání překážky do výšky 2 cm. Laserová navigace LiDAR PreciSense. Typ motoru DC. Jednoduché ovládání přes aplikaci Mi Home App anebo hlasem přes Alexu, Google Home anebo pak přes Siri Shortcuts. Omyvatelný filtr EPA E11. Sací síla 2 500 Pa Hyper Force. Vytírání za pomoci sonické technologie. Výkonný Li-Ion akumulátor o kapacitě 5 200 mAh s výdrží až 3 hodiny hloubkového čištění na ploše až 200 m2. Nádobka na prach o objemu 470 ml. Nádobka na vodu o objemu 300 ml. Rozměry 9,65 × 35 × 35 cm. Hmotnost 4,5 kg.