Garmin vívoactive 3, Black Silicone, Slate - rozbaleno

Značka: Garmin Náš kód: 1115043

Doprava zdarmaRozbaleno

Garmin vívoactive 3, Black Silicone, Slate - rozbaleno

Smart hodinky s GPS, snímačem pulsu Garmin Elevate na zápěstí a předinstalovanými sportovními aplikacemi. Vaše sportovní aktivity a platby jsou od sebe vzdáleny jen jedno ťuknutí v novém vívoactive 3. Tyto sportovní smarthodiny s vestavěným GPS mají více než 15 předinstalovaných sportovních aplikací a jsou připraveny i platit přes Garmin Pay ™, takže můžete nechat svůj telefon a peněženku doma. Celý popis

7124
7 124 Kč včetně RP a DPHMaloobchodní cena: 8 990 Kč, Ušetříte 1 866 Kč (20 %)
Cena s MALL kartou:
5 124 Kč
více info zde
Již se neprodává
Více informací

Dostupnost není známa

U tohoto zboží momentálně nemůžeme garantovat jeho dostupnost.
Přejete-li si být informováni o změně, klikněte na tlačítko Mám zájem.

Jakmile budeme moci dostupnost garantovat, kontaktujeme Vás.

Informace o Garantované dostupnosti

Rozbaleno - poškozené zboží

Výrobek má lehké povrchové poškození, které esteticky příliš neruší (je poškrábaný nebo špinavý). Výrobek může jevit známky používání a může mít poškozený obal. Je 100% funkční, obsah balení je kompletní. Na výrobek se vztahuje standardní záruka.

Popis

Popis produktu

Garmin Pay™

vívoactive 3 je náš první nositelný doplněk Garmin Pay, který vám umožní zaplatit za nákup s hodinkami. Použijte ho téměř kdekoliv, kde můžete využít bezkontaktní platbu. Takže pokud jste nechali svou peněženku ve vaší skříni nebo jste ji zapomněli, ranní káva může být stále vaší. Stačí klepnout a jít.

*funkce zatím nedostupná, spuštění již brzy!

Garmin Connect IQ™

vívoactive 3 je kompatibilní s naším obchodem Connect IQ™, kde si můžete stáhnout hodinky, widgety a aplikace, které umožňují přechod ze SmartWatch na hodinky. Mějte přehled o příchodu vašeho Uber-u, zapněte své domácí osvětlení pomocí aplikace SmartThings a dokonce pomocí aplikace AccuWeather MinuteCast zjistěte, kdy bude pršet.

Více sportů

S více než 15 předinstalovanými sportovními aplikacemi je snadné najít zábavný způsob, jak zůstat aktivní. Jděte na golfové hřiště, jděte na jízdu na kole, dejte si jógu, nebo si dokonce vyzkoušejte své ruce na stand-up paddle boarding. Když vycházíte ven, zabudovaný GPS vám umožní sledovat informace o zvolené aktivitě – bez potřeby telefonního připojení. Od snowboardingu až po plavání a nejméně tucet dalších možností.

Denní monitorování fitness a úrovně stresu

Pomocí technologie srdečního tepu Elevate™ na zápěstí vám vívoactive 3 umožňuje sledovat klíčové aspekty vaší zdatnosti a stresu, abyste věděli, jak vaše tělo reaguje za různých okolností. Například je schopen odhadnout váš VO2 max a fitness věk – 2 indikátory fyzické kondice, které se mohou často časem vylepšovat pravidelným cvičením. Také sleduje vaši variabilitu srdeční frekvence (HRV), která se používá pro výpočet a sledování vaší úrovně stresu. vievoactive 3 vás může upozornit, kdy fyzické nebo emocionální zdroje způsobují zvýšení vaší úrovně stresu, takže můžete najít způsob, jak zmírnit tlak.

Vždy připojen

Po spárování s kompatibilním smartphonem budete moci přijímat a dokonce odpovídat na textové zprávy a zobrazovat aktualizace sociálních sítí, e-maily a další údaje přímo na zápěstí. Nalézt telefon, přistupujte k ovládání hudby a nechte své přátele sledovat vaše sporty. Dokončené aktivity se dokonce automaticky předají do naší online komunity fitness.


Vlastnosti

 • vívoactive 3 monitoruje kvalitu odpočinku
 • Sledujte svůj postup k dosažení kýžené cílové váhy prostřednictvím detailních záznamů kalorií, které jste spálili během celého dne, během fitness aktivit včetně hodnoty bazálního metabolismu
 • Zcela nový typ Puls – Garmin Elevate Puls na zápěstí – vám poskytne informace o vašem průměrném klidovém pulsu v úderech za minutu, jakož i aktuální puls
 • Podle úrovně aktivity vívoactive 3 sám přiřadí osobní a dosažitelné cíle každé ráno. Hned, jak dosáhnete tyto cíle, automaticky vás posouvá k dosažení nového cíle na další den.
 • Hodinky jsou navrženy tak, abyste je mohli nosit 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Na zápěstí máte přehled nejen o svých cílech a postup při jejich postupném dosahování, ale io čase, nových sms, mailech či zmeškaných hovorech
 • Díky zabudovanému barometrickému výškoměru vívoactive 3 počítá nastoupané a sjede patra, a tím získáváte extra body v rámci sledování denní aktivity.
 • Hodinky jsou vodotěsné (5ATM), takže se s nimi můžete bez obav sprchovat, plavat.
 • Monitorujte svůj pokrok v dosahování cílů aerobní aktivity, které jsou stanoveny na základě doporučení světových zdravotnických organizací jako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization
 • Buďte aktivní! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu se zavibrováním po hodině bez pohybu. Každých 15 minut nečinnosti se rozsvítí další díl.
 • zaznamenávají každý váš krok. Na displeji vidíte aktuální počet kroků, kolik kroků ještě zbývá přejít na splnění denního cíle, kalorie, vzdálenost.
 • Dotykový displej je perfektně čitelný na přímém slunci i ve tmě, díky podsvícení.
 • Poslouchejte hudbu ze svého smartphonu a ovládejte přehrávání přes vívoactive 3.
 • Move IQ automaticky rozliší aktivity jako chůze, běh, cyklistika, plavání a eliptický trenažér aniž byste museli zapnout časovat aktivity.
 • Přizpůsobte a měňte si své hodinky podle nálady a potřeb, díky aplikacím a nástrojům přes nové rozhraní Garmin Connect IQ ™.
 • Nová funkce odhadu VO2 max na základě údajů o srdečním tepu z Elevate Puls na zápěstí vám poskytne přesnější obraz o úrovni vaší kondice.
 • Nová funkce počítání opakování pro silový trénink sleduje nejen počet opakování, ale i série a čas odpočinku mezi sériemi.
 • První smarthodiny Garmin s novou funkcí Garmin Pay Garmin Pay ™, se kterými můžete bezkontaktně platit za své nákupy.

Obsah balení

 • vívoactive 3

 • nabíjecí/datový kabel,

 • uživatelská příručka.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pro operační systém univerzální
Barva černá

Alternativní produkty

Samsung Gear S3 Frontier R760, Dark Grey-45%
10 990 Kč

5 990 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Gear S3 jsou nejen z estetické ale i z funkční stránky skutečně prémiové hodinky. Díky svému ozubenému kolečku jsou jednoduché na ovládání.


Samsung Gear S3 Classic R770, Silver
10 990 Kč

6 990 Kč
+ doprava zdarma

Gear S3 jsou nejen z estetické ale i z funkční stránky skutečně prémiové hodinky. Díky svému ozubenému kolečku jsou jednoduché na ovládání.