NEOGO SmartWatch DR98, chytré hodinky, stříbrné/hnědé kožené

NEOGO SmartWatch DR98, chytré hodinky, stříbrné/hnědé kožené

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Chytré hodinky – 1.3" FullRound HD displej, funkce měření EKG, měření kyslíku v krvi, měření krevního tlaku, monitorování spánku, bluetooth volání, sportovní režimy, podpora iOS/Android Celý popis
4 180 Kč
Partner: MOBILEGO

Již se neprodává

Doručení na adresu nedostupné

Zboží partnera MOBILEGO

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016934001

Popis

NEOGO SmartWatch DR98 jsou moderní smart hodinky pro každého, kdo si chce užít aktivnější a zdravější život. Disponují 1.3" palcovým TFT displejem, FullRound HD celodotykovou obrazovkou. Hodinky jsou vhodné nejen do práce či na různé příležitosti, ale i na sportovní aktivity. Hodinky dokážou monitorovat zdravotní údaje včetně EKG a stanou se tak vaším každodenním asistentem, ať už během běžné nebo sportovní činnosti.


Zaměřte se na vaše zdraví

Model hodinek NEOGO DR98 vám pomůže postarat se o své zdraví a kondici. Pokud jde o zdravotní metriky, hodinky mohou sledovat EKG, krevní tlak a krevní kyslík. Sleduje také spálené kalorie, ujetou vzdálenost, kroky a srdeční rytmus.


Naměřené výsledky EKG vám poskytnou informace o vašem srdečním rytmu a srdečních nepravidelnostech. Na druhé straně, snímač srdečního tepu vás bude informovat o vaší tepové frekvenci. Měření srdeční frekvence můžete využít během chůze, cvičení nebo v klidu. Na základě výsledků tak můžete cvičit efektivně a udržovat svůj tep v ideálních hodnotách.
Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné.

Všechny informace na ruce

Už nebudete muset vybírat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva nebo notifikace ze sociálních sítí. Po spárování hodinek s mobilním telefonem prostřednictvím Bluetooth budete vždy informováni o doručení zpráv, zmeškaných hovorech – a to přímo na vašem zápěstí.


Žijte aktivně

Většina fitness hodinek podporuje měření fyzické aktivity pouze při chůzi nebo běhu. Výhodou těchto hodinek je podpora více druhů sportů, jakými jsou chůze, běh, fotbal, basketbal, badminton a švihadlo. Sportovní režimy umožňují zobrazit délku cvičení, rychlost, vzdálenost, srdeční tep v reálném čase a další. Díky hodinkám tak budete mít přehled o své fyzické aktivitě. Výhodou jsou i upozornění v případě dlouhého sezení.

Používáním hodinek si pohyb a sport zamilujete a získáte tak lepší kondiční stav, který je součástí zdravého životního stylu.


Zdravý životní styl

Inteligentní hodinky jsou velmi nápomocné během sportovní a pohybové aktivity. Pokud se rozhodnete jít běhat, cvičit nebo vyrazit na túru, můžete se spolehnout na sportovní funkce. Krokoměr se postará o to, abyste věděli kolik kroků a jakou vzdálenost jste denně prošli. Navíc budete přesně vědět, kolik kalorií jste spálili. Krokoměr využijete jak při sportovních aktivitách, tak i během běžného dne. Abyste měli jistotou, že jste zdraví, snímač srdečního tepu vás bude informovat o vaší tepové frekvenci.


Kvalitní spánek a produktivita

Kvalitní spánek je pro naše zdraví důležitým faktorem a jinak to není ani v případě pohybu. Hodinky dokážou monitorovat a analyzovat kvalitu vašeho spánku, díky čemuž budete přesně vědět, kolik jste spali a zda byl spánek dostatečně kvalitní.

Funkce

• Jednoduchá synchronizace s operačními systémy iOS a Android
• Upozornění na hovory a aplikace
• Funkce měření EKG
• Měření kyslíku v krvi
• Měření krevního tlaku
• Bluetooth volání
• Sportovní režimy
• Počítání spálených kalorií
• Měření kvality spánku
• Budík, stopky
• Vibrace
• Upozornění na dlouhodobé sezení
• Podpora automatického rozsvícení displeje
• Dálkové ovládání kamery telefonu a hudby
• Vyhledání telefonu
• Možnost si vybrat z několika úvodních motivů na displeji

Parametry

Displej: 1,3 "IPS 240 * 240px FullRound HD Touch
Kapacita baterie: 300mAh
Bluetooth: 4.2
Voděodolnost IP67 (déšť, mytí rukou)
Váha 55g (kožené), 109g (kovové)
Rozměry hodinek 46 * 11mm
Vyměnitelný řemínek 22mm
Doba nabíjení cca 2h
Výdrž baterie až 2 dnů (podle intenzity používání)
Pohotovostní režim až 5 dní (bez Bluetooth)

Kompatibilita

Android 4.4+, iOS 8.0+
Aplikace Fundo
Jazyk hodiniek: Anglický
Jazyk aplikace: Český (při nastavení telefonu do češtiny), Anglický

Obsah balení

Smart hodinky
Nabíjecí kabel
Náhradní silikonový řemínek v černé barvě
Manuál


Upozornění: Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné. Náramky poskytují jen přibližný pohled na sledované hodnoty. Uváděná výdrž baterie je orientační hodnota, která závisí také na intenzitě používání a výkonu baterie.

Uvedené informace jsou převzaty od výrobce. Výrobce bez předchozího upozornění může měnit parametry produktů, proto neodpovídáme za rozdíly a změny v popisu. Uvedené obrázky jsou ilustrativní.