NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové

30%
Hodnocení: 1,5
NEOGO

NEOGO SmartWatch Glam, dámské chytré hodinky, zlaté/kovové

30%
Hodnocení: 1,5
NEOGO

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerDoprava zdarmaAkce

Elegantní dámské smart hodinky – 1.04" displej, podpora Android / iOS, měření srcového tepu, měření krevního tlaku, analýza spánku, krokoměr, monitor ženského cyklu Celý popis

2590
1.5 1
3 890 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
2 590 Kč
-33%

Platí do 30.10.2020 nebo do vyprodání

Skladem u partnera poslední 1 kus

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016949343

Popis

Popis produktu

Dámské smart hodinky NEOGO SmartWatch Glam si vás získají nejen svým výkonem a chytrými funkcemi, ale i elegantním designem. Barevný displej vám nabídne dokonalý přehled o všech činnostech a skvělou čitelnost zároveň. Díky hodinkám tak zůstanete ve spojení s vaším okolím a zároveň můžete využít řadu nadstandardních funkcí, jako jsou snímač tepové frekvence, monitor spánkového cyklu, 9 režimů na cvičení a dokonce i funkci pro monitorování ženského cyklu.

K dispozici je 5 různých stylů zobrazení ciferníků, které si můžete zvolit podle vlastních preferencí. Displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí směrem k obličeji.Nepřetržité spojení s okolím

Po spárování hodinek s mobilním telefonem vám už nic neunikne. Bluetooth propojení se postará o to, abyste přímo na hodinkách mohly číst SMS zprávy, notifikace ze sociálních sítí a viděli údaje volajícího. Díky této funkci získáte dokonalý přehled o všem a už nebudete muset vybírat telefon z kapsy nebo kabelky pokaždé, když vám přijde zpráva, či notifikace.

Samozřejmostí jsou i zobrazení zmeškaných hovorů a připomínek.Sledování menstruačního cyklu pomocí aplikace

V případě nastavení ženského pohlaví, aplikace WearHealth umožňuje sledovat menstruační cyklus. Tato funkce vám poslouží jako menstruační kalendář, který umožňuje zapnout hlášení a upozornění na blížící se menstruaci nebo plodné dny.Měření srdečního tepu

Díky nejnovější technologie jsou hodinky vybaveny vestavěným monitorem srdeční frekvence, který můžete využít během cvičení, chůze nebo v klidu. Na základě výsledků srdeční frekvence můžete cvičit efektivně a udržovat svůj tep v ideálních hodnotách. Nemusíte se tak obávat ani náročnějších tréninků. Hodinky vám kromě toho změří i krevní tlak.


Kontrola spánku i dlouhodobého sezení

S hodinkami NEOGO SmartWatch Glam můžete sledovat i váš spánek. Během doby, co spíte, totiž zaznamenávají údaje o kvalitě vašeho spánku – jaký jste měli hluboký spánek, lehký spánek a probuzení. Víte tak přesně, kolik jste spali a zda byla kvalita spánku dostatečná.

Kvalitní spánek je pro naše zdraví důležitým faktorem a jinak to není ani v případě pohybu, či pravidelného pitného režimu. Příliš dlouhé sezení může způsobit řadu zdravotních problémů a proto jsou hodinky vybaveny i nastavitelným „Sedentary alarmem“, který vás upozorní, že už sedíte příliš dlouho. Nastavit si můžete časový harmonogram, během kterého vás hodinky upozorní, že je čas postavit se a projít se. Zároveň si můžete nastavit i upozornění na dodržování pravidelného pitného režimu, či užití léků.

Žijte aktivně

Ať už patříte mezi aktivních nebo jen příležitostné sportovce, hodinky jsou vybaveny multi-sportovním režimem, který zahrnuje běh, chůzi, cyklistiku, horolezectví, fotbal, stolní tenis, basketbal a badminton. Ve sportovním režimu hodinky zaznamenávají čas, ujeté kroky, spálené kalorie a srdeční rytmus.

Během pohybové aktivity hodinky automaticky posuzují stav pohybu uživatele, který můžete sledovat v mobilní aplikaci.

Funkce

• Jednoduchá synchronizace s operačními systémy iOS a Android
• Hodinky zobrazují oznámení a vy tak máte přehled o všem, co se děje.
• Snímač srdečního tepu
• Měření krevního tlaku
• Sportovní režimy
• Analýza spánku
• Krokometer
• Měření množství spálených kalorií
• Sledování menstruačního cyklu
• Aktuální čas, budík
• Vyhledávač telefonu
• Budík a čas
• Vibrace
• Připomínač pití vody
• G-Senzor 3-axis
• Zatřesením hodinek za aktivuje displej
• Možnost si vybrat až 5 úvodních motivů na displeji
• Ovládání kamery

Displej hodinek můžete používat i jako dálkovou spoušť fotoaparátu na telefonu. Takto lze vyhotovit fotografie bez použití samospouště nebo self tyče.

Parametry

Bluetooth 4.0
Velikost displeje: 1.04"
Typ displeje: LCD 240×198px
Baterie 120mAh
Pohotovostní režim až 10 dní
Normální režim až 4 dnů (závisí na intenzitě používání)
Vodeoodoľnosť IP68 (není vhodné na plavání)
Velikost hodinek: 38mm

Kompatibilita

Android 5.0 a výše
iOS 9.0 a výše
Některé verze Androidu nepodporují oznámení kvůli vysoké úrovně zabezpečení.
Jazyk hodinek: Anglický

Aplikace WearHealth
Jazyk aplikace: Český (při nastavení telefonu do češtiny), Maďarský, Anglický, Polský

Hodinky si můžete nastavit podle vašich požadavků prostřednictvím aplikace WearHeart. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro sledování vašich aktivit a motivuje k dosahování lepších výkonů. Vytváří datovou historii, takže i po několika týdnech budete mít podrobný přehled o svých minulých aktivitách, které slouží např. pro porovnávání výkonů. Kromě toho umožňuje sledovat vaše zdravotní záznamy v reálném čase.

Obsah balení

Smartwatch
Nabíjecí USB kabel
Návod
Upozornění: Všechny naměřené údaje jsou pouze informační a mohou se lišit od naměřených hodnot profesionálních přístrojů, proto je nelze považovat za závazné. Náramky poskytují jen přibližný pohled na sledované hodnoty. Uváděná výdrž baterie je orientační hodnota, která závisí také na intenzitě používání a výkonu baterie.

Uvedené informace jsou převzaty od výrobce. Výrobce bez předchozího upozornění může měnit parametry produktů, proto neodpovídáme za rozdíly a změny v popisu. Uvedené obrázky jsou ilustrativní.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%