Spontex Catch & Clean

Spontex Catch & Clean

Hodnocení: 5
449 Kč 349 Kč

Úklidový smeták s gumovými štětinami Spontex Catch & Clean, které jsou dvakrát účinnější než běžné štětiny. Hlava smetáku je ohybatelná a omyvatelná. Teleskopická tyč se uzpůsobí vám vyhovující výšce a abyste se nemuseli při zametání ohýbat, lopatka nabízí nášlapný otvor.

Fackelmann Multifunkční kartáč 2v1
249 Kč 139 Kč

Fackelmann multifukční kartáč je skvělý pomocník na úklid koupelny! Kartáč je složený ze dvou hlavic, větší na plochy dlaždiček, vanu či sprchový kout a menší, který využijete zejména na čištění spár.

Leifheit Nástavec smeták Xclean Classic Allround 40 cm
299 Kč 239 Kč

Pokud vlastníte jakýkoliv mop Leifheit s tyčí Click system, lze na ní připevnit tuto smetákovou hlavici. X štětiny ve středu smetáku fungují jako bariéra a efektivně sbírají nečistoty a jemný prach, takže je zametání snazší.

AHProfi Pojízdný magnetický smeták 46 cm - QJ801218 | AHProfi
1 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástroj vhodný pro úklid v provozech a skladech, kde se pracuje s drobným kovovým magnetickým materiálem. Smetákem přejede přes povrch, který chcete uklidit od feromagnetických zbytků. Na magnet se přichytí špony a další feromagnetický materiál.

AllServices Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm
133 Kč

Smeták gumový s teleskopem 75/120 cm - doporučujeme pro kadeřnické salony nebo do dílny, velmi dobře zametá vlasy a špony, které se nezaplétají do vlasu, jako u klasického smetáku. Tyčku lze vyměnit za klasickou s hrubým závitem. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.

AllServices Molitanový smeták 45 cm
104 Kč

Molitanový smeták o šířce 45 cm -  během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Koště chodníkové s holí - dřevo 120 cm, 250 x 56mm
80 Kč

Koště chodníkové s holí 120 cm – vyrobeno z bukového dřeva, které je nejvhodnějším materiálem pro venkovní použití. Jsou poměrně lehká a hlavně odolná proti poškození a praskání při zmrznutí.Možné zahnutí hole, která  nebrání běžnému uživání.

AllServices AllServices Smeták dřevěný s kováním 80 cm
157 Kč

Smeták dřevěný s kováním 80 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices Molitanový smeták 60 cm
116 Kč

Molitanový smeták o šířce 60 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AllServices Smeták plastový tvrdý - barevný
47 Kč

Smeták plastový tvrdý - kvalitní smeták v pěkném designovém provedení pro účinné zametání hladkých podlah nebo hrubších povrchů  Smeták je vhodný do každé domácnosti, firmy nebo úklidové společnosti na zametání vnitřních nebo venkovních prostorů.

AllServices AllServices Smeták dřevěný s kováním 40 cm
104 Kč

Smeták dřevěný s kováním 40 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices AllServices Smeták dřevěný s kováním 60 cm
128 Kč

Smeták dřevěný s kováním 60 cm – bez násady. Vlas jemný a hustý, vhodný pro zametání v interiéru např. chodby, sklady, bytové domy, jídelny apod.  Doporučujeme dřevěnou násadu 140 – 150 cm, položka pod kódem 92100101. Kvalitní materiál a provedení.

AllServices Molitanový smeták 35 cm
97 Kč

Molitanový smeták o šířce 35 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AHProfi Pojízdný magnetický smeták 76cm - QJ801230 | AHProfi
1 529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nástroj vhodný pro úklid v provozech a skladech, kde se pracuje s drobným kovovým magnetickým materiálem. Smetákem přejede přes povrch, který chcete uklidit od feromagnetických zbytků. Na magnet se přichytí špony a další feromagnetický materiál.

AllServices Molitanový smeták 90 cm
121 Kč

Molitanový smeták o šířce 90 cm – během 25 leté historie, při které byly vyzkouženy všechny možné druhy dřeva a plastu, stejně jako nespočet různých úprav těchto materiálů, vznikl tento finální výrobek.

AHProfi Teleskopický magnetický vytahovák - QJ8009 | AHProfi
241 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výkonný magnetický nástroj ideální pro zvedání železných opadů (např. železné štěpky, hobliny, hřebíky atd.) Rychlé, pohodlné bezpečné a časově úsporné na vyčištění podlah, příjezdových cest, konstrukčních ploch Udrží až 20 kg Možnost rozšíření rukojeti od 584 do 990 mm

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: