Inook Odalys-32%
3 490 Kč

2 369 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sněžnice, která vydrží tuhé mrazy a usnadní chůzi ve sněhu je vhodná pro jakoukoliv botu až do velikosti 8. Zamknout či odemknout patu lze jednoduše holí vestoje a ráčnu je možné povolit i v rukavicích. Inook Odalys je vhodná pro rekreační sportovní vyžití.


Inook Odyssey-36%
3 490 Kč

2 219 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní sportovní sněžnice. Inook Odyssey sněžnice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a její tvar ji předurčuje ke sporotvnímu a rekreačnímu využití. Sněžnice je osazena 6 ocelovými hroty a další 2 se skrývají na výklopné špičce. Vhodná a do velikosti boty 12.


Inook OX Lady-33%
3 690 Kč

2 459 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 8. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Lady je navržena pro aktivní, až závodní užití.


Inook Ox Men-32%
3 690 Kč

2 509 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 12. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Men je navržena pro aktivní, až závodní užití.