Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Inook AX
3 090 Kč

2 781 Kč
+ doprava zdarma

Moderní sněžnice vhodná pro běžné uživatele. Inook Ax jsou vyrobeny z prvotřídního plastu a jejich tvar je předurčuje spíše ke sportovnímu užití. Sněžnice disponuje posuvným systémem uchycení paty, které je velmi snadno nastavitelné.


Inook Odalys
3 490 Kč

3 141 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sněžnice, která vydrží tuhé mrazy a usnadní chůzi ve sněhu je vhodná pro jakoukoliv botu až do velikosti 8. Zamknout či odemknout patu lze jednoduše holí vestoje a ráčnu je možné povolit i v rukavicích. Inook Odalys je vhodná pro rekreační sportovní vyžití.


Inook Odyssey

Inook Odyssey

Hodnocení: 5
3 490 Kč

3 141 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní sportovní sněžnice. Inook Odyssey sněžnice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a její tvar ji předurčuje ke sporotvnímu a rekreačnímu využití. Sněžnice je osazena 6 ocelovými hroty a další 2 se skrývají na výklopné špičce. Vhodná a do velikosti boty 12.


Inook OX Lady
3 690 Kč

3 321 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 8. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Lady je navržena pro aktivní, až závodní užití.


Inook Ox Men
3 690 Kč

3 321 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sněžnice je určená pro závody a sportovně laděné jednodenní výlety. Zamykání lze snadno ovládat holí vestoje a posuvný systém uchycení paty se dá nastavit až do velikosti 12. Špička sněžnice je vybavena rozhazovačem sněhu. Inook OX Men je navržena pro aktivní, až závodní užití.