AVG SECURE VPN pro 5 zařízení na 12 měsíců BOX

AVG SECURE VPN pro 5 zařízení na 12 měsíců BOX

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prohlížejte web a nakupujte v naprostém soukromí. Zašifruje veškeré vaše aktivity. Zabezpečí vás na každé Wi-Fi síti. Odblokuje vám obsah po celém světě. Celý popis
999 Kč

Skladem u partnera 5+ kusů

26.4.2021 - 27.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Agartha Company s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100040457282

Popis

AVG PC Secure VPN pro bezpečné brouzdání po internetu

Pokud se připojujete přes vlastní Wi-Fi, je to ještě relativně v pořádku. Při připojení z internetové kavárny, letiště nebo jiného veřejného místa však podstupujete riziko, že bude někdo odchytávat pakety směřující k vám i od vás a zkoumat, co si vlastně na internetu prohlížíte. AVG PC Secure VPN vás před tím ochrání.

Proč si pořídit AVG PC Secure VPN?

  • Dokáže skrýt vaši aktivitu online
  • Instalace i připojení přes VPN jsou snadné
  • AVG Secure VPN používá servery umístěné různě po světě
  • Umožní vám přistupovat i k obsahu, k němuž byste se z české IP adresy nedostali

Skryjte své aktivity na internetu

Není až takový problém dohledat, k jakým všem možným webovým stránkám jste ze své IP adresy přistupovali. Skutečně chcete, aby měl někdo možnost podívat se, jaké weby si prohlížíte? Když budete přistupovat k internetu přes AVG PC Secure VPN, zjištění této informace hodně znesnadníte.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podívejte se na seriál, který v ČR není

Už se vám to určitě někdy také stalo. Chtěli jste otevřít nějakou webovou stránku, ale zobrazilo se vám upozornění, že pro českou IP adresu prostě není dostupná. S VPN tohle vyřešíte snadno. Budete vystupovat pod jinou IP adresou a sami si můžete vybrat, z jakého koutu světa tato adresa bude. Podobná opatření tedy snadno obejdete.

Vysoké zabezpečení

AVG Secure VPN používá velmi bezpečný 256bitový šifrovací klíč AES, technologii Open SSL a ověřování prostřednictvím certifikátů. Stejný AES klíč využívají třeba i bankovní instituce. Vaše aktivity v online prostředí tedy budou v bezpečí, ať už jste doma, nebo na veřejné Wi-Fi.

Podporuje jakékoliv připojení a umožňuje P2P

AVG Secure VPN je kompatibilní se všemi druhy kabelových i bezdrátových připojení k internetu. Umožňuje také peer-to-peer (P2P) připojení prostřednictvím datových center, kterých je celkem 8. Jedno z nich sídlí přímo v Praze, další jsou roztroušené po Evropě a USA.

Které protokoly a porty používá?

Pro počítač s Windows používá porty 553 UDP a 443 TCP. Používá protokol Open VPN přes UDP.Pro počítač Mac používá porty 50, 500, 1701 a 4500. Využívá IPsec, na některých směrovačích je potřeba zapnout možnost IPsec nebo VPN průchod.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ověřená řešení od AVG

Antivirový software a jiné programy pro zvýšení bezpečnosti či výkonu zařízení od firmy AVG jsou považovány za špičku. AVG je průkopníkem v oblasti bezpečnosti, působí po celém světě, chrání nejen rodiny a jednotlivce, ale také celé firmy. Ochraňují jejich zařízení i data.