Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ pro 4 zařízení na 12 měsíců (KL1171XCDFS) - Elektronická licence

Kaspersky Anti-Virus 2019 CZ pro 4 zařízení na 12 měsíců (KL1171XCDFS) - Elektronická licence


Spolehlivý antivirus Kaspersky se základní úrovní ochrany – zabezpečení, výkon a jednoduchost. Zabraňuje infikaci PC škodlivými viry, technologie ochrany v reálném čase, ochrana cenných souborů bez zatížení přístroje, CZ lokalizace, pro 4 zařízení na 12 měsíců, elektronická licence. Celý popis

799
799 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Ihned ke stažení

Kód: 1466737

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Kaspersky Anti-Virus, 4 zařízení, 12 měsíců, (KL1171XCDFS)

  • Ochraní PC před škodlivými viry
  • Elektronická licence na 12 měsíců
  • Lze použít až na 4 zařízení
  • Ochrana v reálném čase bez dopadu na výkon PC
  • Česká lokalizace
Kaspersky Anti-Virus, 4 zařízení, 12 měsíců, (KL1171XCDFS) čeština offline

Antivirus Kaspersky ochrání váš PC

Společnost Kaspersky není ve vývoji antivirových programů žádným nováčkem a díky tomu ví, jak se nejlépe připravit na vychytralé internetové útočníky. Jedním účinným nástrojem je technologie ochrany v reálném čase s podporu cloudu. Ta umožňuje sbírat informace z milionů počítačů v reálném čase a tím velmi rychle zabránit případné hrozbě, aniž byste museli čekat, až vyjde update na novou hrozbu.


Kaspersky Anti-Virus, 4 zařízení, 12 měsíců, (KL1171XCDFS) čeština offline

5 základních oblastí ochrany

Kaspersky Anti-Virus 2019 nabízí jako základní ochranu pět klíčových oblastí ochrany. Ochrana v reálném čase před novými a vznikajícími viry, spyware a dalšími hrozbami je doplněna o proaktivní zjišťování neznámého malware a vracení škodlivých aktivit zpět. Samozřejmostí jsou okamžité bezpečnostní kontroly souborů a webů, automatická prevence zneužití PC a bezplatné automatické aktualizace a upgrade, abyste vždy měli tu nejnovější verzi svého software.

Kaspersky Anti-Virus, 4 zařízení, 12 měsíců, (KL1171XCDFS) čeština offline

Ochrana před podvody

Antiphishingová ochrana vás chrání před podvodnými weby nebo e-maily, které se pokoušejí odcizit vaše peníze nebo identitu. Technologie System Watcher vás chrání před ransomware (kryptoviry), které zašifrují vaše data a požadují platbu za dešifrovací klíč.Kaspersky Anti-Virus, 4 zařízení, 12 měsíců, (KL1171XCDFS) čeština offline

Chytrá optimalizace zatížení sítě

Technologie iChecker / iSwift poskytuje inteligentní kontrolu zajišťující maximální výkon. Chytré aktualizace snižují síťový provoz a využítí prostředků. Herní režim slouží k nerušenému hraní her. Zohlednění nákladu při připojení k síti umožňuje kontrolovat, jak velké objemy dat počítač odesílá a přijímá při připojení k síti Wi-Fi nebo 3G / 4G (pouze Windows 8 a vyšší).

Kaspersky Anti-Virus, 4 zařízení, 12 měsíců, (KL1171XCDFS) čeština offline

Technické parametry

Typ softwaru Zabezpečovací
Typ licence Offline
Elektronická licence Ano
Délka licence 12 měsíců
Počet licencí 4
Lokalizace Čeština
Kompatibilita Windows Vista a novější

Odkazy

Toto zboží je elektronickou licencí – digitálním obsahem dodávaném bez hmotného nosiče. Objednáním zboží souhlasíte, že Vám bude dodáno před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a že nebudete mít u tohoto zboží právo na odstoupení od smlouvy.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ software antivirové programy
Typ distribuce elektronická
Licence časová 12 měsíců
Verze windows 10