Kaspersky Internet-Security 2019 CZ pro 1 zařízení na 12 měsíců (KL1939XCAFS) - Elektronická licence

100%
Hodnocení: 5
Kaspersky

Kaspersky Internet-Security 2019 CZ pro 1 zařízení na 12 měsíců (KL1939XCAFS) - Elektronická licence

100%
Hodnocení: 5
Kaspersky

Internetová ochrana Kaspersky s pokročilou úrovní ochrany pro téměř jakoukoli kombinaci počítačů se systémem Windows / Mac / Android. Nabízí zabezpečení, výkon a jednoduchost, ochranu identity, zabezpečení internetbankingu a nákupů, rodičovskou kontrolu. Zabraňuje infikaci PC škodlivými viry, technologie ochrany v reálném čase, ochrana cenných souborů bez zatížení přístroje, CZ lokalizace, pro 1 zařízení na 12 měsíců, elektronická licence. Celý popis

359
5 3
359 Kč Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Ihned ke stažení

Kód: 1466758

Popis

Popis produktu

Klíčové vlastnosti Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS)

  • Komplexní ochrana PC před různými hrozbami
  • Zabezpečení internetového bankovnictví
  • Elektronická licence na 12 měsíců
  • Lze použít až na 1 zařízení
  • Ochrana v reálném čase bez dopadu na výkon PC
  • Podpora zařízení s Windows, Mac OS, Android
  • Česká lokalizace
Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

Komplexní zabezpečení – to je Kaspersky Internet-Security

Aplikace obsahuje všechny funkce aplikace Kaspersky Anti-Virus a navíc zajišťuje zabezpečení několika zařízení najednou. Ochrání vaše citlivé údaje a soukromí, zlepší zabezpečení internetového bankovnictví a nákupů, nabídne funkci Rodičovské kontroly v osobním PC a Mac PC, díky snadnému online ovládání bude zjednodušovat zabezpečení a navíc nemá vliv na výkon vašeho PC.


Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

Ochrání vaše finance

Internetové bankovnictví, nákupy a platební systémy nám pomáhají zjednodušit každodenní život, přinášejí ovšem také závažná bezpečnostní rizika včetně potenciálních krádeží vašich hesel, údajů o účtech a peněz. Důmyslné technologie jako Safe Money společnosti Kaspersky Lab ověří bezpečnost veškerých internetových stránek a upozorní Vás na falešné nebo podvodné stránky, které se pak otevírají ve speciálním chráněném režimu. Toto zabezpečení uchrání nejen Vaše bankovní konto, ale i další citlivé osobní údaje před případným zneužitím.

Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

Ochrana v reálném čase

Společnost Kaspersky není ve vývoji antivirových programů žádným nováčkem a díky tomu ví, jak se nejlépe připravit na vychytralé internetové útočníky. Jedním účinným nástrojem je technologie ochrany v reálném čase s podporu cloudu. Ta umožňuje sbírat informace z milionů počítačů v reálném čase a tím velmi rychle zabránit případné hrozbě, aniž byste museli čekat, až vyjde update na novou hrozbu. 


Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

5 základních oblastí ochrany

Kaspersky Internet Security multi-device 2019 nabízí jako základní ochranu pět klíčových oblastí ochrany. Ochrana v reálném čase před novými a vznikajícími viry, spyware a dalšími hrozbami je doplněna o proaktivní zjišťování neznámého malware a vracení škodlivých aktivit zpět. Samozřejmostí jsou okamžité bezpečnostní kontroly souborů a webů, automatická prevence zneužití PC a bezplatné automatické aktualizace a upgrade, abyste vždy měli tu nejnovější verzi svého software.

Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

Žádné zpomalování PC

Software nabízí špičkovou ochranu – navíc s minimálními dopady na zatížení systému. Aplikace Kaspersky Internet-Security multi-device 2019 je optimalizována tak, aby neměla významný vliv na aktivitu sítě, instalaci programů, spouštění webových prohlížečů nebo spouštění programů. Technologie iChecker/iSwift poskytuje inteligentní kontrolu zajišťující maximální výkon. Chytré aktualizace snižují síťový provoz a využítí prostředků. Herní režim slouží k nerušenému hraní her. Zohlednění nákladu při připojení k síti umožňuje kontrolovat, jak velké objemy dat počítač odesílá a přijímá při připojení k síti Wi-Fi nebo 3G/4G (pouze Windows 8 a vyšší).


Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

Vaše osobní údaje v bezpečí

Antiphishingová ochrana vás chrání před podvodnými weby nebo e-maily, které se pokoušejí odcizit vaše peníze nebo identitu. Technologie System Watcher vás chrání před ransomware (kryptoviry), které zašifrují vaše data a požadují platbu za dešifrovací klíč. Bezpečné připojení přes VPN zajistí bezpečný a šifrovaný přenos vaší internetové komunikace, zatímco Private Browsing zabraňuje sledování internetového prohlížeče a blokuje zachycení vašich osobních údajů. Ochrana webových kamer zabraňuje vzdálenému přístupu neoprávněných osob k webové kameře vašeho počítače. Virtuální klávesnice maří pokusy keyloggerů a malwaru zachycujícího snímky obrazovky a zabezpečená klávesnice chrání osobní data zadávaná na fyzické klávesnici.

Kaspersky Internet-Security, (KL1939XCAFS) čeština offline

Technické parametry

Typ softwaru Zabezpečovací
Typ licence Offline
Elektronická licence Ano
Délka licence 12 měsíců
Počet licencí 1
Lokalizace Čeština
Kompatibilita Windows Vista a novější / Mac OS X 10.9 a novější / Android 4.0 a novější

Odkazy

Toto zboží je elektronickou licencí – digitálním obsahem dodávaném bez hmotného nosiče. Objednáním zboží souhlasíte, že Vám bude dodáno před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a že nebudete mít u tohoto zboží právo na odstoupení od smlouvy.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ software antivirové programy
Typ distribuce elektronická
Licence časová 12 měsíců
Verze windows 10