Petromila Dekové spací pytle 2 ks
1 534 Kč

Tyto extra široké a lehké dekové spací pytle vám poskytnou dobrý noční spánek v kempu nebo na cestách. Tyto vynikajícím způsobem zpracované spací pytle jsou lehčí a mají delší životnost. Jsou vybavené postranními zipy, které lze plně otevřít, takže spací pytle můžete používat také jako přikrývky.

Petromila Dětský/juniorský luxusní spací pytel mumie
850 Kč

Tento velmi dobře izolovaný spací pytel mumie je speciálně designovaný pro děti a juniory. Postará se o jejich pohodlí při přespávání na pěších túrách, v kempu a na cestách. Spací pytel je vyrobený z velmi kvalitních materiálů, má dlouhou životnost, je měkký a pohodlný.

Petromila Lehké dekové spací pytle 2 ks
1 006 Kč

V těchto prostorných a zároveň lehkých dekových spacácích se můžete pohodlně natáhnout a dopřát si dobrý spánek. Tyto vynikajícím způsobem zpracované spací pytle jsou lehčí a mají delší životnost.

Petromila Lehké spací pytle mumie XXL 2 ks
1 246 Kč

Tyto velmi prostorné lehké spací pytle typu mumie jsou ideální pro kempování, turistiku, cestování i vnitřní použití. Spací pytle mají typ mumie, který kopíruje tvar těla, a proto vás lépe udrží v teple a pohodlí. Jsou kvalitně a precizně zpracované, a proto jsou lehčí a mají delší životnost.

Petromila Lehký dekový spací pytel
622 Kč

V tomto prostorném a zároveň lehkém dekovém spacáku se můžete natáhnout pro pohodlný spánek. Tento vynikajícím způsobem zpracovaný spací pytel je lehčí a má delší životnost. Je vybavený postranním zipem, který lze plně otevřít, takže spací pytel můžete používat také jako přikrývku.

Petromila Lehký spací pytel mumie XXL
742 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento lehký spací pytel XXL typu mumie je ideální pro kempování, turistiku, cestování i vnitřní použití. Spací pytel typu mumie vás udrží v teple a pohodlí. Je kvalitně a precizně zpracovaný, a proto je lehčí a má delší životnost. Sbalený spací pytel má malé rozměry.

Petromila Voděvzdorný luxusní spací pytel mumie
1 030 Kč

Tento extra dlouhý spací pytel typu mumie je ideální pro kempování, turistiku, cestování i vnitřní použití. Spací pytel je vyrobený z velmi kvalitních materiálů, má dlouhou životnost, je měkký a pohodlný. Jelikož je hustě plněný, je obzvlášť vhodný do nízkých teplot.

Spacáky

Spacáky poskytují vysoký komfort při kempování. Při výběru péřového spacáku nebo spacáku z dutých vláken vsaďte na prověřené značky.

Spacáky Husky

  • Spací pytle Husky poskytují vysoký teplotní komfort. Některé modely jsou doplněny odepínatelnou vnitřní vložkou.

Spacáky Coleman

  • Řada spacáků Coleman má dvouvrstvou konstrukci. Můžete je bez obav použít i v chladnějších nocích.

Spacáky Hannah

  • Modely spacáků Hannah jsou doplněny pojistkou proti nechtěnému otevření zipu během noci. Zipy mají dlouhou životnost a jsou kryty proti vlhkosti.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Spacáky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Spacáky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Spacáky akce.