ProVista Dieta S55 plus 420g - čokoláda

Značka: ProVista Náš kód: 100002799004
ProVista Dieta S55 plus 420g - čokoláda

Partnerský prodej

ProVista Dieta S55 plus 420g - čokoláda

Nástupce velice oblíbené a známé Diety S 55! Dieta S 55 PLUS poskytuje tělu nezbytné výživové faktory a to vše ve 160kcal v jedné porci a s minimem tuků! Celý popis

395

395 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 520 Kč, Ušetříte 125 Kč (24 %)

Popis

Popis produktu

Přípravek S 55 PLUS, který poskytuje tělu nezbytné výživové faktory – sacharidy, bílkoviny, esenciální aminokyseliny, minerály,vitamíny a stopové prvky. Pouze 160kcal v jedné porci s minimem tuků. Účinné látky obsažené v koncentrované výživě S 55 dodají všem orgánům, svalům, kůži i kostní hmotě všechno potřebné, abyste nic nepostrádali. Týmu specialistů firmy Koelbel se podařil obrovský úspěch, neboť ve výživě S 55 PLUS se jim podařilo skloubit několik výjimečností najednou. Jednak pro svou lahodnou chuť je S 55 jednou z nejoblíbenějších na našem trhu, což potvrzuje i to, že již více než 10 let pomáhá ke štíhlým postavám i mnohým českým celebritám. Ve složení jsou promítnuty dlouholeté zkušenosti, a tak výsledkem je receptura s nejoptimálnějším složením ke zdravému snižování hmotnosti. Obsah jednotlivých látek je vyvážen tak, aby docházelo k maximálnímu úbytku hmotnosti a přitom získáte všechny potřebné látky, nemáte pocit hladu, necítíte únavu a přitom tukové vrstvy mizí a svalová hmota zůstává zachována, což snižováním hmotnosti, pouhým snížením příjmu potravin (hladověním), bez pomoci dietologa nikdy nedocílíte. Koncentrovaná výživa S 55 PLUS byla původně vyvinuta pro velmi namáhaný organizmus vrcholových sportovců. Využívá se u všech sportů, při kterých je nutné zachovávat požadovanou hmotnost (např. tanec, krasobruslení, gymnastika, jízda na koni, box a při posilování s odbouráváním tuků). Můžete být proto zcela bez obav, protože co bylo určeno jim, je určitě stejně dobré pro ty, kteří sice nelámou sportovní rekordy, ale přesto si přejí mít pěknou štíhlou sportovní postavu. Zdůrazňujeme, že všechny suroviny v S 55 PLUS jsou přírodní, nejlepší kvality, bez chemikálií a toxických látek, prostě nic, co by i nepatrně poškodilo Vaše zdraví.

Upozornění: Dodržujte správný pitný režim, min. 2 litry neslazených tekutin denně(nejlépe voda, minerálka, ovocný nebo zelený čaj). S 55 PLUS je vhodnou výživou i pro diabetiky v rámci výživového plánu při diabetu melitus. Při užívání delším než tři týdny se poraďte se svým lékařem. Není určeno dětem.

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ spal. do diety a náhr. stravy
Konsistence prášek
Příchuť čokoláda
Doplňky stravy ne