Pro MR 72 g - jahoda

Pro MR 72 g - jahoda

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Komplexní vysokoproteinová náhrada jídla s obsahem unikátní proteinové směsi se stejnými složkami jako ve vlajkovém produktu CNP PRO PEPTIDE. Spolu s proteinovou směsí obsahuje komplexní sacharidy, vitamíny a minerály, a celkem pouze 255 kalorií. Celý popis
49 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: Goldfitness

Skladem u partnera 5+ kusů

23.9.2021 - 24.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Goldfitness

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100038374184

Popis

Komplexní náhrada jídla určená pro konzumaci během snídaně nebo kdykoli během dne.  

  • Mléčný proteinový koncentrát (micelární kasein)
  • Nativní syrovátkový koncentrát (získaný přímo z mléka)
  • Protein z vaječných bílků
  • Peptidicky vázaný glutamin
  • Maltodextrin
  • MCT tuky
  • Fruktooligosacharidy
  • Patentované enzymy DigeZymeTM
  • Komplex 12 minerálů
  • Komplex 14 vitamínů

 

PRO MR = komplexní proteinovo-sacharidová náhrada jídla s komplexem minerálů a vitamínů, která tělu poskytuje živiny po celý den. Díky obsahu maltodextrinu a MCT tuků dostává tělo okamžitou i postupně vstřebávanou energii. Zaměření produktu:

 

 - Komplexní náhrada jídla (MRP)

 

- Budování čisté svalové hmoty

 

- Ochrana svalové hmoty

 

- Regenerace

 

 

 Složka č.1. Proteinový komplex + peptidicky vázaný glutamin = stavební látky pro tělo

 

 - Mléčný proteinový koncentrát (syrovátková bílkovina + micelární kasein)

 

- Nativní syrovátkový koncentrát (získaný přímo z mléka)

 

- Protein z vaječných bílků

 

Nativní syrovátkový koncentrát (získaný přímo z mléka), mléčný proteinový koncentrát (syrovátková bílkovina a micelární kasein získaný za nízkých teplot) a protein z vaječných bílků tvoří unikátní proteinovou směs poskytující široké spektrum bílkovin, z nichž tělo čerpá po celý den. Nativní syrovátkový koncentrát je získán přímo z odstředěného mléka a mléčný koncentrát je zpracovaný za nízkých teplot. Díky tomu lze v produktu nalézt přirozeně vysoké hladiny bioaktivních frakcí bílkovin, a také kvalitní micelární kasein, žádné kaseináty. Nativní syrovátkový koncentrát je vstřebán tělem relativně rychle, zatímco protein z vaječných bílků má střední dobu vstřebatelnosti a micelární kasein z mléčného koncentrátu tráví tělo nejdéle. Je tak zaručen rovnoměrný přísun živin po celý den.

 

 Peptidicky vázaný glutamin

 

 Glutamin je nejrozšířenější aminokyselina v těle, v kosterním svalstvu představuje až 60 % z celkového množství aminokyselin. Při intenzivních fyzických výkonech, nemoci a stresu však jeho hladina klesá, a pro zabránění katabolickým procesům je třeba jej doplňovat. Jeho vlastnosti souvisí s proteosyntézou, stavem trávícího traktu a odstraňováním amoniaku. Na rozdíl od volné formy glutaminu jsou glutaminové peptidy stabilnější a jejich hlavní výhodou je snadnější stravitelnost a rychlejší vstřebatelnost.

 

 Složka č.2. Maltodextrin + MCT tuky = energie pro tělo

 

Maltodextrin patří mezi polysacharidy, je tvořený několika molekulami glukózy. Jde o zdroj energie, který může sloužit pro okamžité doplnění i postupnější dodávání energie během dne.

 

MCT tuky pochází obvykle z kokosového tuky, jde o olej s obsahem mastných kyselin se středním řetězcem, který je využíván organismem jinak než klasické tuky. Vstřebává se při tělesné zátěži, může být ihned využít pro energii a neukládá se v podkoží. Díky tomu se hodí pro redukční diety. Má také dvakrát vyšší energetickou hodnotu než sacharidy.

 

Složka č.3. Vitamínový a minerálový komplex, patentované enzymy DygezymeTM + fruktooligosacharidy = nezbytné mikronutrienty pro tělo

 

 Vitamín C, D, E, komplex vitamínů skupiny B, cholin, kyselina listová, kyselina pantotenová a všechny důležité minerály – draslík, fosfor, hořčík, železo, zinek, jód, selen, chrom, měď, mangan a molybden představují všechny potřebné mikronutrienty pro každodenní náhradu mikronutrientů ze stravy.

 

Patentované enzymy DygezymeTM

Patentované enzymy DygezymeTM (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza a proteáza) jsou určené pro podporu vstřebávání a posilují využití obsažených bílkovin organismem. Je vhodné je doplňovat při zvýšené fyzické zátěži, při stresu nebo při nemoci.

 

Fruktooligosacharidy

Fruktooligosacharidy jsou komplexní sacharidy, které se přirozeně vyskytují v mnoha rostlinách. Největší množství najdeme v chřestu, pórku, cibuli a česneku. Fruktooligosacharidy působí jako prebiotikum, to znamená, že slouží jako zdroj energie pro prospěšné probiotické střevní bakterie (např. Lactobacilus bifidus).

 

 Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 

 - Superkomplexní náhradu stravy pro každý den

 

- Efektivní náhradu stravy během snídaně, celého dne nebo před spaním

 

 Hlavní benefity produkty

 

- 42 g bílkovin na 72 g dávku

 

- Tři špičkové zdroje bílkoviny

 

- 10 g sacharidů na 72 g dávku

 

- MCT tuky + maltodextrin

 

- Patentované enzymy DigeZymeTM + fruktooligosacharidy

 

- Komplex 12 minerálů a 14 vitamínů

 

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. 

 

 

Dávkování: Smíchejte 72 g (jeden sáček) s 350 – 450 ml chlazené vody, dle požadované hustoty. Konzumujte 2–3 dávky denně pro kontrolu hmotnosti jako součást pestré stravy.

Balení: 72 g