Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12199763

Arexons Tužka na odstraňování škrábanců

Arexons Tužka na odstraňování škrábanců

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tužka na odstraňování škrábanců Celý popis
162 Kč
Prodává DUALEX s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
162 Kč
S novou kartou za

15.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
15.8.2022 - 16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Arexons TUŽKA NA ODSTRANĚNÍ škrábanců – UNIVERZÁLNÍ

Univerzální pro každou barvu, snadné použití.

Díky svému speciálnímu složení umožňuje vyplnit a chránit poškrábané místo před vlhkostí. Toto místo se stane neviditelným. Používá se na lakovaných i plastových dílů (nárazníky, zrcátka, atd ..)

Balení: 10 ml

Použití: Umyjte místo aplikace. Svislým prudkým pohybem protřepejte tužkou. Zatlačte hrot tužky pár krát aby a napumpovala hmotou ze zásobníku. Aplikujte hmotu na poškrábané místo. Nechte to vyschnout.

UPOZORNĚNÍ: Vyhněte se přímému vdechování a kontaktu s očima. Při používání nekuřte! Při vdechování může způsobit únavu a závratě. Udržujte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí vypláchněte čistou vodou a navštivte lékaře.

[video width = „638“ height = „360“ mp4 = „https://www.mojeautodoplnky.sk/wp-content/uploads/2016/11/Mirage-maschera-graffi-Arexons.mp4“] [/ video]

Arexons Italská firma Arexons je druhá největší svého druhu v Evropě, přičemž její historie sahá do roku 1925. Aktuálně patří pod světový petrochemický gigant Petronas. Toto spojení umožňuje, že výrobky jsou testovány a používány v závodech Formule 1, čímž se potvrzuje jejich kvalita, účinnost a spolehlivost.